5 Sekret Kobiecej Mocy - Kobieca MOC Boski Plan | Odkryj Sekret Kobiecej Mocy. Przyciagnij Milosc do swojego zycia: prawo przyciagania w zwiazkach i relacjach. coaching relacji

Książka        Autorka        Media        Program        Zamawiam        Co mówią Kobiety

Sprawdzona Metoda, która pomaga Kobietom, zwiększyć
swoją Wartość i Dochody od 30% – 300%,
Wzbogacić Swoją Piękną Duszę.

Warszawa dnia 24.11.2020r.

Kochana Kobieto,

Jeśli chcesz stworzyć życie, które Pokochasz, cieszyć się życiem z Pasją, nadąrzyć za zamianami w tym szybko zmieniającym się świecie, bez względu na to w jakim miejscu rozwoju osobistego i zawodowego-biznesowego teraz jesteś to, jest to najważniejsza wiadomość jaką kiedykolwiek przeczytasz.

Na początek ostrzeżenie,

To nie jest strona, która obiecuje Ci bogactwo bez żadnego wysiłku.

Jeśli wolisz narzekać, że nic Ci w życiu nie wychodzi, wolisz siedzieć przed telewizorem z kolą i pizzą {nie mam nic przeciwko, dobrej wegańskiej wersji}, chętnie się z Tobą podzielę, to nie jest dla Ciebie.

Ta sprawdzona metoda pomógła wielu tysiącom świadomym kobietom, interesujących się rozwojem i działa wspaniale. Wierzę, że może pomóc i Tobie w odzyskaniu mocy lub jej wzmocnieniu, byś żyła w obfitości i miała życie, które Pokochasz.

Oto jak i dlaczego powstała Kobieca Moc

Pomagam świadomym kobietom z pasją, Tobie w odzyskaniu mocy, byś żyła w Obfitości i miała życie, które POKOCHASZ.

W czerwcu 2012 r. zapoczątkowałam ideę Kobiecej Mocy fenomenalnymi efektami kobiet, oto niektóre przykłady:

Umorzone zobowiązanie + otrzymałam ekstra pieniądze 2900 zł. Ania z Krakowa

Mam idealną pracę z pasją i 70 % wzrost dochodów, wygodne życie. Anna z Niemiec

Nowe firmy do współpracy zgłosiły się same do mnie + stały dopływ klientów. Agnieszka z Lublina

Poczułam się naprawę dobrze ze sobą. Nie szukałam partnera. Spotkałam Bratnią Duszę. Monika z Warszawy

Pozwoliłam sobie na przyjmowanie prezentów wspaniałe wakacje za granicą, kosztowną biżuterię z diamentami + Spotkanie wzajemnej miłości, Bratniej Duszy. Agnieszka z Krakowa

Mam większą pewność siebie i lepiej radzę sobie z wyzwaniami zdrowotnymi. Sylwia z Poznania

Otrzymuję komplementy od klientów za profesjonalizm i odnotowuję wzrost dochodów/zarobków, stale utrzymujący się i wzrastający + spotkanie Bratniej Duszy” Aga z Gdańska

Czuję się unikalnym specjalistą, do którego spływają projekty, które tylko ja mogę tak dobrze wykonać + stały wzrost o 30% zarobków. Grażynka z Gdańska

Manifestacja obfitości w rodzinie, jedna zyskała wspaniałą prestiżową pracę, która sama do niej przyszła, a druga ma wspaniałego partnera i realizuje się w sztuce, jest solistką w teatrze. Maria z Inowrocławia (przy okazji męża biznes korzysta)

Czuję się pięknie w swojej kobiecości, zauważyłam zdecydowanie większe starania męża: romantyczne kolacje, zaproszenia do restauracji… zachęty męża, który nakłaniał mnie, bym stale robiła te programy. Kasia SU, prawnik

Co mówią Kobiety, które skorzystały z Kobieca Moc:


Co dokładnie otrzymasz w ramach Kobiecej Moc, to nie jest kolejny program o rozwoju, a sprawdzona od wielu lat autorska METODA podnoszenia ŚWIADOMOŚCI Miłości & Obfitości, poparta faktami. Stosując nasze Aktywacje MOCY możesz się spodziewać większego zainteresowania Twoją osobą, nagle ktoś zechce Ciebie wysłuchać, uzna za eksperta-specjalistę w Twojej branży, zaproponuje Ci awans, lepszą pracę albo podwyżkę, prezent.

Nowe projekty lub kontrakty trafią właśnie do Ciebie, a Twoje relacje staną się cieplejsze, a nawet łatwiej Ci będzie przyjąć miłość, która zechce zapukać do Twoich drzwi…Jeśli jesteś na to gotowa, albo ponownie zaiskrzy „pasja” w Twoim związku, gdy zasmakujesz 10 Kobiecych Mocy.

To jest coś więcej niż skuteczna metoda rozwoju. Kobieca Moc łączy w sobie aspekt kobiecości, duchowości i pasji zawodowych-biznesowych, w jakich się pragniesz realizować. To Ty wybierasz czy spełniasz się na etacie, pracując dla kogoś i robiąc, to co kochasz, czy też we własnej firmie lub biznesie z PASJĄ.

Sama decydujesz, a nie ktoś decyduje za Ciebie, gdy aktywujesz wszystkie 10 Kobiecych Moc w praktyce lub wzmocnisz tę Moce, w zależności na jakim etapie Twojej drogi rozwoju teraz jesteś, stworzysz życie, które POKOCHASZ, tak jak uczyniły to tysiące kobiet przed Tobą od 2012r. przechodząc przez to Unikalne i Ekscytujące Doświadczenie. To gwarantowane.

Jeśli zastanawiasz się jak czuć się w pełni spełnioną kobietą. Jak zrealizować Twoje głębokie pragnienia Serca z większą łatwością, bez stresu i bez „naciskania”.

Kochana, oto wszystko czego potrzebujesz w dzisiejszym świecie, by czuć się naprawdę spełnioną… w każdym aspekcie życia:

Co obejmuje 7-tygodniowy online warsztat Sekret Kobiecej Mocy 5.0

Niezbędny kurs, by Obudzić Twoją Kobiecą Moc – Nowość!


Poznaj „Efekt Domino” w Kobieca Moc:
Z pewnością masz wiele pragnień w różnych obszarach, ale czy wiesz, który z nich spowoduje, że wszystkie pozostałe ułożą się jak piękna układanka, który z nich jest tym, od którego zacząć realizację Twoich pragnień. Czy chciałbyś to poznać?
Przeprowadzę Cię przez proces – aktywację, abyś odkryła magnetyczną moc Twojego potencjału abyś zyskała pełną jasność, który obszar Twojego życia zapewni Ci Efekt Domino, czyli pchnie ku realizacji pozostałych pragnień.
Kiedy skupisz się na tym właśnie obszarze i manifestacji w tym obszarze znacznie łatwiej Ci będzie osiągnąć efekty z mniejszym wysiłkiem w pozostałych obszarach. Zyskasz potrzebne wsparcie.


Stwórz „Małżeństwo Doskonałe” w Kobieca Moc:
Poznaj Twoją męską i żeńską Energię, aby przełamać bariery oddzielające Cię od prawdziwej mocy, aby stworzyć to czego pragniesz: autentyczną bliskość, prawdziwą miłość, poczucie przynależności, aby wyrażać Twoją unikalność…


Przebij „Szklany Sufit”:
Wyobraź sobie co by się stało, gdyby Twoje emocje i uczucia, stały się źródłem Twojej siły, co by się stało gdybyś przełamała te wewnętrzne wzorce raz na zawsze.
Podczas tego procesu odkryjesz jak przebić ten szklany sufit, i zbudować mocną relację ze sobą. Ten sufit powstrzymuje Cię, by sięgnąć po więcej w życiu.
Zobaczysz, jak możesz uwolnić się z wzorców przeszłości i zbudować wspierającą relację z sama sobą na poziomie emocjonalnym, nie na poziome umysłu (który wie lepiej co jest właściwe dla Twojego ciała). Jak pogodzić te 2 siły, by się wzajemnie wspierały.


Zastosuj Kobiecy System Nawigacji:
Wyobraź sobie, że masz stabilne połączenie z samą sobą, jest źródłem nieograniczonego wsparcia, które jest Ci dostępne w relacji z Bogiem, Energia Źródła, Wszechświatem ?jakkolwiek to nazywasz? aktywując magnetyczną moc najgłębszych Twoich pragnień, intuicji i inspirujących działań, które prowadzą do realizacji Twoich celów.
Odkryjesz Twoją relację z Energia Źródła / Bogiem / Wszechświatem, po to aby manifestować Twoje najskrytsze Pragnienia i wizje Twojego życia.
Sięgniesz po wsparcie do Źródła z autentyczną pewnością i wiarą na drodze realizacji Twojego potencjału. Nauczysz się brać świadomy udział w procesie współtworzenia.


Aktywuj „Magnetyczną Kobiecość”:
Wyobraź sobie, że czujesz się bezpieczna, pewna siebie i żyjesz z pasją, gdy aktywujesz Twoją Kobiecość.
Odkryjesz źródło Twojej własnej wartości (unikalności) w autentyczny sposób pozwoli Ci cieszyć się Twoim własnym światłem, by zrealizować Twój potencjał.
Kiedy odkryjesz swoją unikalność po mimo wielu niedoskonałości, które każda z nas myśli, że posiada? uwolnisz się od strachu, który powstrzymuje Cię od Twoje autentycznej MOCY, by wyrazić Twoją wspaniałość.
Ponownie zakochasz się w sobie.
Nauczysz się cieszyć wzajemnym blaskiem i wsparciem innych kobiet.


Stań się „Magnesem Obfitości”:
Materializuj Twoje Pragnienia z większą łatwością.
Uwolnisz energię z przeszłości, po to by w pełni cieszyć się tym, co stworzysz.
Przygotuj się na wspaniałą przyszłość, zamiast skupiać się na reperowaniu przeszłości.
Przyciągając wsparcie do Twoich pomysłów, projektów i wizji?. tak jakby wszystko było możliwe w współpracy z energią źródła i wszelkich możliwości.


Współpracuj z Twoim Przeznaczeniem.

Kiedy obudzisz Kobiecą Moc, sięgniesz do Twojego Źródła Energii, wewnętrznej mądrości, i znacznie więcej…
przez 7 tygodni będziesz praktykować MOC, aby:
Poczuć autentyczną pewność, by tworzyć to co potrzebujesz, by żyć w obfitości
Budować relacje, które będą odzwierciedleniem twoich autentycznych wartości
Uwolnić blokady, by zadbać o twoje zdrowie i witalność i wsparcie z łatwością
Sięgnąć do źródła prawdy kim jesteś i co naprawdę potrafisz
Żyć w zgodzie z Twoim celem życiowym
Nauczyć się wyrażać Twoją unikalność w sposób autentyczny i prawdziwy
Mieć mocna wieź z własną intuicją i słuchać jej bez wątpienia
Działać, w taki sposób, który wzmacnia twoich bliskich, partnera, dzieci i środowisko.

Nowy 5 stopniowy proces Kobieca Moc 5.0


Dołącz teraz tutaj KM 5.0 dostęp >>>

lub II raty po 349zł jedna teraz, druga za 30 dni. >> dostęp >>>

OKAZJA tylko teraz:

Kobieca MOC 5.0 online warsztat lub Nowość coaching & mentoring Akademia Kobieca Moc 2021 – Kobiece Puzzle Mocy

Akademia Kobieca Moc 2021 Nowość – wczesna rezerwacja >>>

Oto co obejmowała Akademia Kobieca Moc poprzednich edycji 2019-2020- Kobiece Puzzle Mocy:

1. Moc Uwolnienia

W miesiącu Uwolnienia zajmiemy się:

* Poczyszczeniem negatywnych emocji, m.in.złość, smutek, żal, poczucie samotności, rozgoryczenia, by zyskać więcej spokoju, miłości?

* Byś radziła sobie z wyzwaniami znacznie lepiej.

2. Moc Intuicji

W miesiącu Intuicji zamiemy się:

* Nauczysz się podejmować TRAFNE decyzje i wybory, w zgodzie z Twoją intuicją dla Twojego najwyższego dobra, by łatwiej, spokojniej i szybciej, z poczuciem bezpieczeństwa iść przez życie osobiste i zawodowe, w tych czasach chaosu i przemian.

* Byś kierowała się Twoją Intuicją w codziennych wyborach i decyzjach.

3. Moc Kobiecości

W miesiącu Kobiecości zamiemy się:

* Docenisz bardziej Twoją piękną kobiecość, odkryjesz swoją autentyczną wartość.

* Pozwolisz sobie błyszczeć w różnych dziedzinach życia, być widziana, doceniana i czuć swoją kobiecą atrakcyjność i delikatną moc.

* Byś poczuła się jeszcze bardziej ATRAKCYJNA w swoich oczach.

4. Moc Pewności

W miesiącu Pewności siebie zajmiemy się:

* Od czego naprawdę zależy Twoja wartość, jak ją pielęgnować, jak zachować zdrowe poczucie wartości, bez względu na to co myśli Twoje otoczenie.

* Jak nie poddać się emocjom ?życiowych pesymistów?.

Poczujesz się unikalna, WARTOŚCIOWA i bezkonkurencyjna, zarówno jako partnerka, żona, matka i kochanka.

5. Moc CELU

W miesiącu Celu zajmiemy się:

* Jaki jest Twój cel życia. Po co tu jesteś.

* Jak realizować Twoje plany i cele z mniejszym wysiłkiem i większą radością.

* Byś miała pełną JASNOŚĆ dokąd zmierzasz i co chcesz osiągnąć.

6. Moc Pasji

W miesiącu Pasji zamiemy się:

* Byś poczuła życie z Pasją.

* Życie z sensem, każdego dnia, budząc się z uśmiechem na myśl o każdym dniu.

* Ile to jest warte? Bezcenne. Poznasz, odkryjesz i zaczniesz rozwijać z większą odwagą Twoje PASJE.

7. Moc Miłości

W miesiącu Miłości zamiemy się:

* Pokochasz siebie jeszcze bardziej, zaakceptujesz to czego zmienić nie możesz, by pójść przez życie z uśmiechem na twarzy, wiedzą, co jest prawdziwym źródłem miłości.

* Staniesz się bardziej atrakcyjna dla miłości ? jak MAGNES dla miłości.

* Byś kochała i czuła się KOCHANA z wzajemnością.

8. Moc Pieniądza

W miesiącu Pieniądza zajmiemy się:

* Byś radziła sobie z wyzwaniami finansowymi znacznie lepiej.

* Doświadczysz Relacji z pieniędzmi w innym wymiarze, zrozumiesz prawa rządzące Twoimi finansami i podejmiesz działania naprawcze, w kierunku ?zdrowej relacji? z pieniędzmi.

* Po to, by poczuć BEZPIECZEŃSTWO finansowe.

9. Moc Duchowości

W miesiącu duchowości zajmiemy się:

* Kim jesteś, poznasz siebie jeszcze lepiej i pokochasz. Odnajdziesz prawdę ukrytą w ?trudnych” doświadczeniach, by ich nie powtarzać. Otworzysz się na nowe, piękne doświadczenia.

* Byś zyskała harmonię Duszy – Umysłu – Emocji & Ciała.

10. Moc Wdzięczności

W miesiącu wdzięczności zajmiemy się:

* Zyskasz większą świadomość znaczenia wdzięczności i nauczysz się ją okazywać z większą łatwością.

* Poznasz jaki ma ona wpływ na to, co tworzysz każdego dnia i poczujesz jej autentyczną moc.

* Byś odczuwała większy SPOKÓJ i RADOŚĆ życia.
ikonka1

10 modułów szkoleniowych

ikonka2

Pytania i Odpowiedzi: Q & A


ikonka3

Webinary LIVE: sesje + ponowny dostęp wideo

ikonka4

Playbook PDF proste ćwiczenia

ikonka5

Zamknięta grupa – forum wsparciaProgram jest zawsze dopasowany do potrzeb grupy.

Odbędziesz Podróż przez doświadczenie, by Odzyskać i Wzmocnić Twoją Kobiecą Moc, byś sięgała po to czego w Głębi Serca Pragniesz.

Także idealne:
* Jak byłaś już w moich programach online i chcesz zrealizować kolejne cele & pragnienia serca z większym spokojem, przy wsparciu Agnieszki Przybysz i grupy kobiet w kolektywnej energii…w nowym & skutecznym i sprawdzonym programie. To już XIV wspaniała Nowa edycja, w nowym formacie Kobieca Moc.

Posłuchaj co mówią Kobiety, które skorzystały z Kobieca Moc:

Mam idealną pracę z pasją i 70 % wzrost dochodów, by stać mnie było na wygodne życie?. Anna z Niemiec

Umorzone zobowiązanie plus otrzymałam ekstra pieniądze 2900 zł?. Ani z Krakowa

Poczułam się naprawę dobrze ze sobą. Nie szukałam partnera, Spotkałam Bratnią Duszę?. Monika z Warszawy

Pozwoliłam sobie na przyjmowanie prezentów nieoczekiwanych, wspaniałe wakacje za granicą, kosztowną biżuterię z diamentami plus Spotkanie wzajemnej Miłości Bratniej Duszy. Agnieszka z Krakowa

Nowe firmy do współpracy zgłosiły się same do mnie plus stały dopływ klientów. Agnieszka z Lublina ? własny biznes

Mam większą pewność siebie i lepiej radzę sobie z wyzwaniami zdrowotnymi. Sylwia z okolic Poznania

Otrzymuje komplementy od klientów za profesjonalizm plus ponad 50 % wzrost dochodów / zarobków, w ciągu miesiąca, który stale utrzymuje się i wzrastat. Aga z Gdańska plus spotkanie Bratniej Duszy dzięki naszemu programowi

Czuję się unikalnym specjalistą, do którego spływają projekty, które tylko Ja mogę tak dobrze wykonać plus stały wzrost w ciągu 2 lat zarobków 30 %. Grażynka z Gdańska

Posłuchaj tych kobiet w audio

Panie od lat w biznesie: {na zdjęciu}
?Manifestacja obfitości w rodzinie, w której obie córki korzystały z naszych programów, jedna zyskała wspaniałą prestiżową
pracę, która sama do niej przyszła, a druga ma wspaniałego partnera i realizuje się w sztuce jest solistką w teatrze? jak w rodzinie Marii przy okazji mąż korzysta, własne firmy

Czuję się pięknie w swojej kobiecości, zauważyłam zdecydowanie większe starania męża: romantyczne kolacje, zaproszenia do restauracji? zachęty męża, który nakłaniał jakbym mogła to, bym robiła stale te programy. Kasia SU prawnik

Po długich poszukiwaniach, w szybkim tempie przyszła do mnie nowa praca wg. zamówienia ze wspaniałymi perspektywami rozwoju, upragniony remont mieszkania, by poczuć się lepiej. Małgosia z Warszawy

Przeszłam od dużej straty do sukcesu i większej świadomości swoich wyborów zawodowych i biznesowych. Lidka z okolic Warszawy

Jest to program online rozłożony w czasie dla świadomych kobiet, które cenią sobie ROZWÓJ, chcą na bieżąco podnosić swój poziom ENERGII i dbać o ZDROWIE. Obejmuje komponent kontaktu z prowadzącą coaching i mentoring poprzez sesje LIVE webinarowe. Plus ponowny do nich dostęp. To tak jakbyś miała grupowy, skuteczny coaching & mentoring przez 10 miesięcy w tempie, za którym na pewno nadążysz, nawet jeśli masz 5-ro dzieci, pasa i kota, wymagający biznes i mało czasu 🙂
Wszystko co zrobisz na sesjach wzbogaci Twoje życie osobiste i zawodowe. To gwarantowane.

Kiedy

ONLINE na żywo, gdziekolwiek mieszkasz: od zaraz niezwykła Kobieca Moc 5.0 i AKM od Stycznia/Lutego raz w roku!
po rejestracji dostęp do forum z ćwiczeniami oraz na żywo sesje mentoringowe.


Sesje przeważnie poniedziałki lub wtorki do 10 dnia każdego miesiąca, wieczorem plus ponowny dostęp wideo 24/7.
Już w pierwszych tygodniach uczestniczki poprzednich edycji odnotowały namacalne efekty niematerialne i materialne Wow 🙂 Gratuluję.

Skorzystasz z doświadczenia Agnieszki:


cyfry-bio-Agnieszka-Przybysz-Coaching

* Jaka jest inwestycja.

Słyszałaś pewnie o 5 – 6 tygodniowych programach online, których inwestycja w Ciebie, to ok. 500-700zł z forum wsparcia online pod sesjami, tak jak MiP system online.
Po pierwsze ten program to proces 10 miesięcznego coachingu, a więc tyle czasu ile potrzebujesz, by zastosować na spokojnie ćwiczenia & skuteczny coaching z Agnieszką.
Zatem inwestycja w Ciebie poprzez Akademię Kobieca MOC – Kobiece Puzzle jest proporcjonalnie wyższa plus należy doliczyć wartościowy kontakt na sesjach webinarowych z prowadzącą oraz wspaniałe wartościowe bonusy i prezent, jak Kobieca Moc 5.0 – 7 tygodniowy najnowszy warsztat online

* Zatem ile są warte dla Ciebie nieAgnieszka_Przybysz-coaching-efekty-azrealizowane dotąd Twoje cele?

3, 5 czy 10, 100 tysięcy albo bezcenne… Tak często mówią kobiety – uczestniczki. Sprawdź efekty niematerialne i materialne zastosowania autorskich ćwiczeń Agnieszki Przybysz.

Jakie obszary sTwojego życia chcesz lepiej rozwinąć, jakiego wzmocnienia potrzebujesz w tej nowej energii zmian jaka płynie?

* Jakby wyglądało Twoje życie gdybyś czuła się bardziej doceniania, pewna siebie i swojej mocy, gdybyś zrealizowała swoje pragnienia SERCA, Miała więcej czasu dla siebie i radości w życiu, a przy tym godne dochody….

Inwestycja w ten program jest przystępna w stosunku do wspaniałych efektów jakie daje współpraca z Agnieszką, o których możesz poczytać poniżej.

Zapraszam do rezerwacji poniżej. I koniecznie napisz do nas w jakich kwestiach potrzebujesz naszej pomocy i jakie 3 cele chcesz bym wsparła na drodze do Twojej Obfitości.

Skorzystaj ze wspaniałych bonusów dostępnych teraz (tylko tutaj czasowo), by bardziej aktywować 10 Kobiecych Mocy w Twoim życiu.

Rezerwuj miejsce – pakiet AKM 2020 PUZZLE:

pz NOWY program 10 miesięcy, 10 sesji online z ćwiczeniami, mocnych, skutecznych i przyjemnych ćwiczeń,
wartość: 9997 zł
Prawdziwa uczta dla duszy, emocji i ciała jakiej nigdzie indziej nie doświadczysz.

pz sesje + pytania & odpowiedzi coaching & mentoring wartość: 3997 zł

pz Ponowny dostęp do sesji z ćwiczeniami ? wartość: 1782 zł
+ forum wsparcia 10 miesięcy x 297 zł

pz Prezent 6 tygodniowy program online Kobieca Moc 4.0 live online {ponad 1000 zł} – patrz efekty uczestniczek. Dostępny w pakiecie z Akademią Kobieca Moc w ograniczonym czasie + Inne cenne Niespodzianki w programie.

pz Łącznie: pakiet AKM Puzzle wartość: 15 000 zł – teraz 1997 zł
SUPER Specjalna Okazja + aktualne Bonusy – Prezenty
* Dodatkowo przy opcji jednorazowej inwestycji w Twój rozwój, sesja 1 na 1 {tel/skype} z Agnieszką {ekstra wartość 700zł, dostępna w ograniczonym czasie}


dolacz

Dołącz do nas teraz tutaj Akademia Kobieca Moc -Kobiece Puzzle + Bonusy jednorazowo >>>

[bezpieczne płatności online przelewy24 – wybierzesz opcję płatności kartą lub przelewem]

Opcja 2 raty po 997 zł wszystko co powyżej, KM 4.0 online, teraz okazja – 2 raty tutaj >>>

Opcja 10 raty po 227 zł wszystko co powyżej [KM 4.0 online na zakończenie programu] kup teraz poniżej:


opinie-kobieca-moc

Czego doświadczysz w Akademii Kobieca Moc raz w roku – Kobiece PUZZLE

dolacz

Dołącz do nas teraz tutaj Kobiece Puzzle MOCY >>>

Uwaga: złóż zamówienie online lub skorzystaj z konta bankowego PL 21116022020000000163582390, Przelewy zagraniczne: SWIFT BIGBPLPWXXX
[bezpieczne płatności online przelewy24 – wybierzesz opcję płatności kartą lub przelewem]

06.09.2016 o 20:05

Droga Agnieszko ja chciałam Ci bardzo podziękować, pod jedną z sesji pisałam o moich problemach z tarczycą i guzkach na niej. I tak pisałaś brak możliwości wyrażania swojego zdania w pracy przyczynił się do mojej choroby. Ale dzięki Kobiecej mocy, którą przerabiałam rano i wieczorem:) zwolniłam się z pracy. Wcześniej Wiedziałam, że bardzo źle mi się tam pracuje. Ale nie byłam wstanie się zwolnić ogarniał mnie strach. Po programie uczucie, że ja muszę coś zmienić i że muszę się stamtąd zwolnić było tak silne, że nikt ani nic nie było wstanie mnie przed tym powstrzymać. Nie potrafię tego nazwać ale wiedziałam, że nie mogę tam wrócić. I tak po kolejnych ćwiczeniach odkryłam w sobie talent (którym miałam od dziecka bo mama nauczyła mnie szyć) i tak zaczęłam szyć obrusy i robić różne dekoracje dla domu.

Jeśli chodzi o moją tarczycę robię również medytację kolorami i za każdym razem z oczu puszczają się łzy. Bardzo dziękuję za wszystko:)) Pozdrawiam Bardzo gorąco Dorota R.

2016-09-23 17:38

„Agnieszko, Moje postępy po programach to przede wszystkim większa świadomość dotycząca pieniędzy ich traktowania. Mają one do mnie swobodny dostęp, robię przemyślane zakupy. Mierzę siły na zamiary, wcześniej różnie z tym było. W tym roku mój partner obdarował mnie kolejną piękną biżuterią, wie że lubię tego typu prezenty widzi, że jestem szczęśliwa i jego to cieszy.

W tym roku sama mu zafundowałam męską bransoletkę, kosztowała sporo, ale czułam że to sprawdzian dla mnie bo gdy kupowałam był to impuls jak znak intuicji.

By zarabiać więcej musiałam jakby przekroczyć granice w wydaniu większej ilości pieniędzy, o której w częściej bym nie pomyślała. I okazało się, że strach mnie przerażał, że nie dam rady, że nie zarobię tyle ile potrzebuje, a tu nagle 4 tygodnie zarobiłam na prezent i jeszcze na moje potrzeby.

Oczywiście pieniądze były jedną kwestią, a przyjemność dania tego prezentu druga, w ogóle się nie spodziewał, miał łzy w oczach, nie umiał się zachować tak dziwne i niezwykle było to dla niego. A jaki fantastyczny seks miałam później ….. Rewelacja.:)

Mój partner, którego sobie zamówiłam przeszedł moje najcudowniejsze oczekiwania.

Agnieszka – absolwentka kilku edycji KM i KM VIP

„Po programie Kobieca Moc VIP i Miłość i Pieniądze system całkowicie zmieniłam podejście do pieniędzy.

Na początku było mi szkoda wydawać pieniędzy, cały czas oszczędzałam i ciągle brakowało mi pieniędzy. Po roku spłaciłam wszystkie zaległe zusy 50000zł, płacenie podatków nie stanowi już dla mnie problemu, bo uświadomiłaś mi, że to normalne, że jak się ma firmę to się płaci i pieniądze się znajdują. Pierwszy raz w lipcu wypłaciłam pensje z premiami, zaczęłam inwestować w swój rozwój bez wyrzutów i z radością, że na to zasługuje. Przyciągam nowych klientów.

Jestem Ci wdzięczna Agnieszko z całego serca, bo przez rok pracy z Tobą i twoimi programami bardzo dużo zmieniło się w moim życiu. Wcześniej od kilku lat chodziłam do psychologa , jeździłam na szkolenia, chodziłam na coaching, oglądałam secret, wszędzie mówili pokochaj siebie, ale ja nadal nie wiedziałam jak, dopiero Ty mi Agnieszko pokazałaś, mówiąc prostym językiem, pokazując kolejność, dając narzędzia jak to zrobić, zaczęłam to rozumieć teraz coraz bardziej kocham siebie, płacę sobie pensje, dbam o siebie, stawiam granice w pracy i wśród znajomych, przyjaciół.

Jestem bardziej spokojna, radosna. Bardzo Ci jestem wdzięczna Agnieszko za całe dobro, co się dzieje w moim życiu. Ściskam Agnieszka z południa Polski

dolacz

Dołącz do nas teraz tutaj Kobiece PUZZLE MOCY 2020 >>>

Uwaga: złóż zamówienie online lub skorzystaj z tego konta bankowego: PL 21116022020000000163582390, Przelewy zagraniczne: SWIFT BIGBPLPWXXX
[bezpieczne płatności online przelewy24 – wybierzesz opcję płatności kartą lub przelewem]

Witaj Agnieszko, Pragnę dać znać, że mój szef, w mojej nowej firmie wysłał mnie na szkolenie, gdzie zdobyłam kwalifikacje uprawniające mnie do wejścia na plac robot wykonywanych. Zdałam 5 testów, które obejmowały wiedzę techniczną. Jest to dla mnie nowa ścieżka kariery. Szef bardzo mnie chwali, docenia oraz motywuje do działania. Ufam, że ta praca zapewni mi wzrost dochodów. Dla przypomnienia jest to praca, która do mnie przyszła w trakcie
warsztatów Kobieca Moc VIP. Pozdrawiam serdecznie Anna S. UK.

********
Dodatkowe korzyści-przychody jakie uzyskałam podczas Kobieca Moc VIP I MIP system online
?Otrzymałam: z dodatkowej pracy 1500 zł, zwrot US 11000 zł na pokrycie 3/4 zobowiązania w ZUS,
* dodatkowe pieniądze z dzierżawy mebli po salonie – 2000zł co 4 miesiące
* prezent opłacony: około 100 szt. farb wartość około 4500 zł
* kwietniowy wyjazd do Polski, i na wakacje w maju i lipcu około 4000zł
* rabat przy naprawie auta około 2000 zł
* opłacony kurs języka 2000 zł
* obrót salonu 2 krotnie wyższy w lutym 15000 zł, niż w styczniu 7000 zł
* oprócz tego dostałam pensję za miesiąc styczeń w ramach umowy wypowiedzenia tj. 10000 zł
Razem 59 000 zł.” dziękuje, dopiero jak to policzyłam, uświadomiłam sobie ile zyskałam. Agnieszka R.

Przykłady co Zyskały Kobiety w 2016r. w efekcie zastosowania naszych narzędzi:


milosc-pieniadze-efekty-mip-system-online-infografika2

Akademia KOBIECA MOC pakiety:

[rpt name=”km-5-0-dostep-i-akm-2020-okazja-cd-mk-8-12-19″]
Agnieszka z Norwegii

Agata z Niemiec

Anna z Niemiec

Agnieszka z Gdańska

Co napisały na żywo po webinarze wspaniałe uczestniczki:

******Poczułam ogromną ulgę Karolina

******W trakcie medytacji ustąpił mi ból kręgosłupa. Magdalena

******CUDO Agnieszko, nie chce się otwierać oczu. Sylwia

******Poczułam się tak lekko, dziękuje. Anna

Dnia 10 stycznia 2019 o 01:50 Ewa z UK napisał(a):

„Dzień dobry Agniesiu,

Odsłuchałam Twoje nowe dzieło, za które serdecznie dziękuję. Mogłoby się nazywać 'Trafnie i szybko do celu’, można by dodać metoda 10 kroków 🙂
Temat trochę znajomy, stawianie celów, ale znowu odkryłam coś nowego, co mam nadzieję udoskonali moją technikę stawiania ich.

Ćwiczenie … Brak słów. Takie rzeczy można stworzyć tylko pod 'kierownictwem’ Naszego Pana Boga.
Ćwiczenie niezwykle relaksująco – uspakajające, cisza, błogość, radość, ciepło słoneczne na polanie, jasność, zero bólu-dyskomfortu.
Dzięki Jemu i Tobie postawiłam swoje cele? Koniec roku był dla mnie trudny, bo nie zarabiałam… tym bardziej cieszę się, że mogę choć trochę zainwestować w siebie i zakupiłam pakiet Silver. {następnie upgrade do Gold}

Nie chcę stać w miejscu. Chociażby małymi kroczkami pragnę posuwać się do przodu.
Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję za dobrą energię i pozytywne doświadczenia.”

Gratulacje dla uczestniczek KM VIP VI’2019 po 2 tygodniach:


Uchylam rąbka tajemnicy za zgodą wspaniałej grupy

?Mając w pamięci przeprowadzone jeden jedyny raz ćwiczenie {?}, i regularnie wykonując ćwiczenie {?} poczułam we wtorek lekkość umysłu, chęć podejmowania odważnych decyzji, bez lęku i zadawania sobie zbędnych pytań, czy dam sobie radę? 🙂 Po prostu czułam, że wiem, co powinnam zrobić.

W związku z tym we środę przeprowadziłam z eks mężem rozmowę, która nie skończyła się awanturą. Po raz pierwszy od lat rozmawialiśmy szczerze i przede wszystkim był to w końcu dialog, nie odbijanie piłeczki, to była rzeczowa, konstruktywna rozmowa, bez obwiniania i bez oceniania siebie. Jak się potoczy nasza relacja jeszcze nie wiem, pracujemy nad tym, jakie będą nasze dalsze decyzje.? {w ogóle pierwszy raz u Agnieszki}

?Chciałabym podzielić się informacją, co się dobrego u mnie wydarzyło. 🙂 Od dwóch lat lekarze przymierzali się, żeby włączyć mi nowy lek, którego ja nie chciałam. Miałam wizytę i ku mojej wielkiej radości wszystkie wyniki się poprawiły na tyle, że nie będzie zmian w leczeniu.

Nawet moje ciśnienie krwi, które zazwyczaj jest bardzo wysokie było 114/80. Nie mogłam w to uwierzyć. Kolejna rzecz, bardzo bolesne i ważne badanie, dla mnie zakończyło się dobrym rezultatem. W pracy szefowa mnie pochwaliła. Dużo dobrego mnie spotyka ze strony rodziny i przyjaciół.
Patrzę z nadzieją w życie, bo widzę efekty stosowania narzędzi/medytacji.
Pięknie dziękuję za możliwość uczestnictwa w KM VIP.

„Lepiej dostrzegam wszystkie negatywne wzorce, które przejęłam w ciągu lat, przede wszystkim brak wystarczającej wiary we własne siły. Ćwiczenie daje mi większy spokój.”
?Żyje mi się bardziej spokojnie, po poprzednich programach, czasem brakuje mi konsekwencji w działaniu i to chciałabym zmienić.
Doświadczyłam już wielu cudów po programach z Tobą, po prostu z czasem się zapomina i chciałabym sobie przypomnieć i pogłębić.

„… Nie umiem się docenić, mojej pracy. Koleżanka z pracy mnie deprymuje, swoją pewnością siebie, i lepszą znajomością języka.
Bardzo dużo marzeń spełniłam dzięki Tobie i Twojej pomocy, Twoim genialnym inspiracjom.
„Po dzisiejszej sesji nr 2, poczułam się jak bym stanęła na nowej drodze możliwości. Poczułam, że to jest to, czego właśnie teraz potrzebowałam, może stąd te łzy?. {kolejny raz z nami}

” Ćwiczenie {…} jest super, czuje jak działa poczyściłam: brak szacunku do mojej osoby, narzekanie, żale i pretensje.
To niesamowite ale po robieniu {…} widzę jak powstrzymuję się z łatwością od narzekania, widzę więcej pozytywów różnych sytuacji i zaczynam odczuwać wdzięczność za większość sytuacji, które mnie spotykają.
Dziękuje mojej Sile Wyższej, że dała mi możliwość uczestniczenia w tym programie.
Buziaki. I powiększyły się dochody :)” {pierwszy raz w KM VIP}
” Poprzez rozpamiętywanie przeszłości, skupiania się na tym czego nie zrobiłam, co ktoś mi zrobił, poprzez szukanie winy w sobie i w nim, po ćwiczeniu … poczułam błogość w sercu. Po zaakceptowaniu tego, że już nie mam wpływu na to co było dało mi poczucie ulgi, wybaczenia.” {pierwszy raz w KM VIP}

KM VIP VI’2019 po 4 tygodniach:


„Agnieszko 2 lata jestem w Twoich programach z przerwami, mam prawie wszystkie Twoje książki. Niesamowite jest to, że fantastyczna przygoda, zaczęła się od książki ?ABC Przyciągnij Miłość?…

Od września 2018 roku moje prosperity jeszcze znaczniej się powiększyły, zaczęłam zarabiać o jakieś 200% lepiej. W nowym roku zrobiłam sobie Cele i już spłaciłam kartę na 5000 zł, którą przez 5 lat nie mogłam spłacić. Moim celem jest spłacić wszystkie zobowiązania finansowe do końca tego roku I TO SIĘ DZIEJE :))
Obecnie jestem w Twoim nowym programie KM VIP i widzę zmiany na lepsze.
Jestem bardzo wdzięczna”. – pierwszy raz w KM VIP {absolowentka MIP i ABC PM}

„Dzieją się u mnie niesamowite rzeczy, przede wszystkim osiągnęłam fantastyczny poziom spokoju wewnętrznego, czyli jedna z intencji na ten program została spełniona. Odzyzkałam spokój wewnętrzny i stabilność emocjonalną. W każdych sytuacjach, z jakimi przychodzi mi się zmierzyć myślę pozytywnie i przypominam sobie narzędzia jakimi posługujemy się w ćwiczeniach, to działa i pomaga. Powtarzam ćwiczenia, moja intuicja wraca do mnie.” – pierwszy raz u Agnieszki

dolacz

Dołącz do nas teraz tutaj Kobiece Puzzle MOCY jednorazowo >>>

Opcja jednorazowa 1997 zł wszystko co powyżej, KM 4.0 online, plus Ekstra sesja 1 na 1 {30 min} z Agnieszką dla pierwszych 12 osób, {wartość 700zł}, teraz super okazja – jednorazowo tutaj >>>
Uwaga: złóż zamówienie online lub skorzystaj z konta bankowego PL 21116022020000000163582390, Przelewy zagraniczne: SWIFT BIGBPLPWXXX
[bezpieczne płatności online przelewy24 – wybierzesz opcję płatności kartą lub przelewem] Opcja 2 raty po 997 zł wszystko co powyżej, Prezent KM 4.0 online, teraz okazja – 2 raty tutaj >>>
Opcja 10 raty po 227 zł wszystko co powyżej [KM 4.0 online na zakończenie programu] – przycisk kup teraz poniżej


Masz pytanie napisz do nas email lub skorzystaj obok z POMOC >>> pomarańczowy przycisk „Masz pytanie”

Kliknij na + obok pytania i rozwiń odpowiedźi:

Czym się różni pakiet Silver od AKM PUZZLE?
Różnice są zasadnicze, KM 5.0 – pakiet Silver to nowy program online Live z ćwiczeniami. trwa 7 tygodni plus forum wsparcia – możesz zadać dowolne pytanie i zyskać odpowiedzi. Przerobisz program we własnym tempie.
AKM Puzzle 2020 to nowość – sesje webinarowe w grupie na żywo online (przez webinar/telefon). Grupa będzie pracowała przy wsparciu Agnieszki i w kolektywnej energii. Nowe Sesje webinarowe na żywo online [gdziekolwiek mieszkasz], w większości będą w poniedziałki lub wtorki wieczorem. Plus dostęp do forum wsparcia z Agnieszką od razu ? tam zadasz pytania na sesje i po sesjach. Możesz spokojnie działać i powtarzać sesje wideo i ćwiczenia, które otrzymasz. Plus dodatkowe cenne bonusy.
Kiedy odbędzie się Nowa edycja AKM Kobiece Puzzle
Edycja Akademii Kobieca Moc AKM Puzzle zaczyna się w lutym 2020r. /Nowość pod względem formy sesji i zawartości/ Poprzednio Agnieszka zrealizowała 11 edycji {różnej długości} Kobieca Moc od 2012r. z fenomenalnymi rezultatami kobiet. Wiele z ponawia co roku kolejne edycje. Nic dziwnego, widzą ogromną wartość i najwyższą efektywność tych programów.
Grupa będzie pracowała przy wsparciu Agnieszki i w kolektywnej energii. Nowe Sesje na żywo online [gdziekolwiek mieszkasz] w większości będą w poniedziałki lub wtorki wieczorem/ raz w miesiącu. Plus 10 miesięcy dostęp do forum wsparcia z Agnieszką od razu ? tam zadasz pytania na sesje i po sesjach. Program potrwa od lutego 2020r.- możesz działać i powtarzać sesje i ćwiczenia, które otrzymasz.
Czy zaksięguje fakturę?
Tak, coaching i mentoring Akademia Kobieca Moc zaksięgujesz w koszty biznesowe jako szkolenie.
Ile czasu w tygodniu potrzebuje na program KM?
Masz 2 godziny czasu w Tygodniu, byś dała sobie na Rozwój, to możesz sięgnąć po znacznie więcej z naszymi narzędziami. Tym bardziej, że mamy PRZYSPIESZENIE na ziemi [patrz: webinar] Dostęp do sesji webinarowych i wideo z dowolnego urządzenia mobilnego.
Czy musisz mieć konto na Facebooku lub innych social media?
NIE, absolutnie, wystarczy Ci Email i dostęp do internetu z dowolnego urządzenia mobilnego lub komputera. To wszystko.
Obawiasz się problemu z technologią? Nie byłaś w programie online?
Zastanawiasz się czy poradzisz sobie z technologią w tym programie online. Albo być może pierwszy raz chcesz uczestniczyć w programie online, to mam dla Ciebie wspaniałe wieści.

Nasza platforma szkoleniowa jest prosta, specjalnie tak ją przygotowaliśmy byś czuła się komfortowo i by obsługa była bardzo prosta, zarówno dla uczestniczek w wieku 30 plus jak i 55 plus. Jeśli kiedykolwiek zakładałaś konto email, to u nas rejestracja i korzystanie z serwisu jest jeszcze o wiele prostsze.

Wszystko co będzie Ci potrzebne to dostęp do Internetu, z dowolnego urządzenia, Twoje konto email i hasło. W programie jest też Pomoc techniczna gdybyś miała jakieś pytania.
Nie pozwól aby nieznajomość techniki przeszkodziła Ci w drodze do Obfitości, bo korzystanie online z naszych programów jest proste, zarówno z komputera, tableta, ipada jak i smartfonu. Będziesz mogła odsłuchiwać sesje i ćwiczenia.
Jak skorzystasz z sesji webinarowej na żywo?
Otóż też w prosty sposób poprzez zamknięty dla uczestniczek webinar – wideo transmisje /i telefonicznie {w razie potrzeby}
Otrzymasz od nas PIN i numer pokoju. Albo dla osób z zagranicy zadzwonisz ze skype na telefon jw.

Dołącz do nas na żywo tutaj Akademia Kobieca Moc Kobiece Puzzle 2020 >>.

Czym się różni KM VIP VI edycja od Akademii Kobieca Moc?
To dwa różne programy co do zwartości merytorycznej i programu sesji.
Kobieca Moc VIP trwają 90 dni – 3 sesje w miesiącu. W programie jest Mastering Your Energy, Mastering Your Everyday Coaching i Mastering Power. Ponadto w KM VIP są koła ratunkowe 1 na 1 – szybki coaching z Agnieszką.

Akademi Kobieca Moc, pakiet Kobiece Puzzle przygotowana jest z myślą o tym, byś doświadczyła w praktyce, w swoim własnym tempie 10 Kobiecych Mocy, o których piszę w książce Kobieca Moc. Zarazem to najbaerdziej przystępny sposób na Twoją transformację i podążanie za zmianami, podnoszenie wibracji Energii, w tym szybko zmieniającym się świecie.

Po prostu nie możesz tego pozwolić sobie przegapić. Proponuje zrób to teraz:
1. Pomyśl jakie masz cele na najbliższy rok?
2. Zapytaj swojej Intuicji jak Ci pomoże ten Akademia Kobieca Moc Puzzle, by przybliżyć się i wesprzeć realizację Twoich celów z większą łatwością?
3. Posłuchaj intuicji i wykonaj inspirujące działania?

Planuje urlop, co z sesjami podczas urlopu?
Zadbaliśmy też o Twój spokojny urlop, jeśli wyjedziesz na tydzień lub dwa, to sesję odsłuchasz tuż po powrocie, a pytania zadasz przed sesją lub po. Ponadto zawsze urlop możesz zaplanować pomiędzy sesjami, podamy z wyprzedzeniem ich daty na Forum wsparcia dla uczestniczek. Pozostając tym samym w kolektywnej energii materializacji.
Z pewnością będzie to wyjątkowa przygoda i podróż rozwojowa dla Ciebie.
A ćwiczenia możesz słuchać wszędzie, gdzie jest internet, nawet na urlopie.
Z praktyki wiemy, że w pakiecie Gold KM VIP uczestniczki były na urlopach w trakcie 3 miesięcznego programu i nie przeszkodziło im to w uzyskaniu wspaniałych efektów.
Wszystko o co Cię poprosimy to powtarzanie gotowych ćwiczeń i 2 godzinki lub mniej dla siebie w tygodniu. To jest PROSTE.
Brakuje mi czasu
Rozumiem to. Czy masz 2 godziny w tygodniu, by dać sobie na Rozwój na drodze do Obfitości osobistej i zawodowej?

Program jest tak skonstruowany, że masz dostęp do programu 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu, bez względu na to gdzie mieszkasz w Polsce czy za granicą. Pytania po sesjach i na sesje możesz zadawać pod sesjami, odpowiem na nie na sesji na żywo lub na forum.
Ten komponent na żywo jest unikalną możliwością kontaktu z grupą i ze mną, Twoim mentorem w drodze do Twojej Obfitości i Kobiecej Mocy. Czasem odsłuchasz sesje, jak nie zdążysz. Rekomenduje być na sesjach na żywo/ raz lub 2 razy w miesiącu, w zależności od tempa zmian na ziemi, tempo programu dostosujemy. Przypominimy Ci o sesji – bądź spokojna nam też zależy na Twoich efektach.
A co się zmieni w Twoim życiu jeśli nadal nie dasz sobie czasu na rozwój?
To wyjątkowy moment, byś była z nami na sesji na żywo: wybierz AKM pakiet PUZZLE 2020 w najlepszej okacji, dołącz do nas tutaj >> W tym dodatkowe wspaniałe bonusy do opcji jednorazowej.
Potem nam podziękujesz. Jestem tego pewna.

Czy mogę dołączyć później?
CZAS to Pieniądz – wiesz o tym?

Pomyśl ile są warte Twoje cele dla Ciebie? 2000, 3000, 5000, 10000 czy 100 tysięcy?
Ile są warte dla Ciebie te cele, po które sięgnęły już nasze uczestniczki?
Tak wiem każdy jest inny i każdy ma inne cele i inny wkład pracy wnosi do swojego rozwoju. Ale jeśli chociaż część tych efektów, byłaby Twoja przy zastosowaniu programu czy byłabyś zadowolona?
Z pewnością zwróciłaby Ci się inwestycja w siebie.
Jeśli masz napięty budżet, teraz rozumiem to. Zadbaj zatem o małe kroczki i już teraz skorzystaj z programu online na Twoją kieszeń, zacznij od pakietu KM 5.0 Live system online – opcja SILVER lub opcji AKM PUZZLE w 10 ratach co miesiąc. Sprawdź w tabelce na tej stronie powyżej. Masz pytanie – napisz do nas email.

Co się zmieni w Twojej sytuacji życiowej jeśli teraz nic nie zrobisz, by zapewnić sobie wsparcie i zadbać o spełnione życie.

Numer konta COACHING INSTITUTE
PL 21116022020000000163582390
Przelewy zagraniczne: SWIFT BIGBPLPWXXX
tytułem: KM 50 i AKM 2020

POBIERZ Prezent Infografika PDF w linku TU >>

Wcześniejsze edycja 2017/2018 i 2016

O AUTORCE

Autorka Agnieszka Przybysz
Pionierka coachingu, ekspert relacji, autorka książek m.in bestsellera Przyciągnij miłość ? coaching relacji, Przyciągnij Sukcesy z Pasją, Miłość & Pieniądze, Kobieca MOC, które pomogły tysiącom Polaków w kraju i za granicą.

Od 2000r. pomaga przedsiębiorczym kobietom z pasją mieć miłość, pieniądze, karierę lub biznes z pasją, odnosić sukcesy, mieć cudowne relacje, być doceniane, kochane i bogate, wnosząc wkład w życie innych ludzi. (Świadomym mężczyznom skutecznie pomogła budować relacje i zdobywać często pokaźne kontrakty).

Praktyk biznesu, z sukcesami w sprzedaży i marketingu. Przeszła drogę rozwoju od konsultanta do zarządzania sprzedażą znanych marek. Z zamiłowania przedsiębiorca z pasją pomagania ludziom.

Założycielka pierwszego w Polsce Coaching Institute.

Posiada największe doświadczenie w branży coachingu w Polsce i zdumiewającą skuteczność autorskich metod i narzędzi,które pomagają skutecznie uczestnikom w ponad 11 krajach Europy.


O czym świadczą liczne opinie uczestników programów m.in ABC Przyciągnij Miłość, Kobieca Moc, Biznes z Pasją, MiP system online.

Widziana i słyszana w wielu mediach, m.in: TVP, TVN, Onet.Tv, Pytanie na Śniadanie, Radio Kolor, Wprost, Sens, Radio Zet, Forbes, Charaktery, Elle, Polskie Radio, Rock Radio, RDC, Radio PLUS, RMF, Home & Market, Gazeta Prawna. Szczęśliwa w wyjątkowym związku z Bratnią Duszą. Prywatną historię Agnieszki poznasz tutaj >>>

Masz pytanie, chcesz także sesje 1 na 1, złóż teraz aplikację do KM ViP. Odpowiemy na Twój mail.