Książka        Autorka        Media        Program        Zamawiam        Co mówią Kobiety

Sprawdzona Metoda, która pomaga Kobietom, zwiększyć
swoją Wartość i Dochody od 30% – 300%,
Wzbogacić Swoją Piękną Duszę, Żyć Świadomie w Obfitości.

Ostatni dzwonek, zyskaj roczne wsparcie teraz:


Twoja sytuacja: czy znajomy Ci jest jeden ze scenariuszy:

Jeśli masz narastające problemy w komunikacji w rodzinie lub środowisku pracy, a może nawet obawiasz się o swój los zawodowy.

Jeśli masz złamane serce po bolesnym rozstaniu z kimś kogo nadal kochasz

Jeśli Twoje zdrowie cierpi na dolegliwości, które nagle się spotęgowały albo nagle się ujawniły, czujesz się osłabiony, brakuje Ci motywacji.
Jeśli masz rozdarte serce po utracie kogoś ukochanego, kto odszedł na zawsze z Twojego życia i nie potrafisz zaznać spokoju ducha.

Jeśli jesteś w sytuacji, w której doszło nagle do zerwania ważnej znajomości albo ktoś na kim Ci zależy przestał się odzywać?

Jeśli czujesz narastający stres, lęk czy starach bez względu jaki jest tego powód
Jeśli masz biznes, który nagle załamał się lub czujesz zastój.
Albo jeśli stoisz na „rozstaju dróg”,nie wiesz co wybrać.
Boisz się jak sobie poradzisz i martwisz się o przyszłość.

A może po prostu pragniesz Stale Podnosić WIBRACJE, być w Energii Przepływu, przyciągać OBFITOŚĆ.
Chcesz zadbać o wolność decyzji i haromię w rozwoju świadomości na wszystkich poziomach.

A może po prostu potrzebujesz „turbodoładowania” Pozytywną Energią i inspiracji do rozwoju, sięgania po coraz większe sukcesy na miarę nadchodzących czasów.

Nasze wartości:


Autentyczność, etyka, wolność, realizacja pasji, współpraca, zdrowie, wkład
w życie innych, łączność z intuicją – Bogiem, cokolwiek to dla Ciebie znaczy.

warsztaty-kobiecamoc-com-coachingagnieszkaprzybysz

Dla kogo jest Kobieca Moc

Jeśli dotyczy Cię jeden z poniższych scenariuszy:
jak-zgubisz-stres-i-zyskasz-zdrowieA. Twoje życie wygląda jak pociąg, który stale gdzieś pędzi i nie zwraca uwagi
na całe piękno jakie mija po drodze. Albo masz wrażenie, że życie ucieka Ci przez palce, nie masz czasu na pasje i to co kochasz, to czas byś zyskała teraz więcej spełnienia i radości życia.

B. Twoje życie wygląda jakbyś stała w miejscu, niewiele się dzieje z tego co pragniesz.
Odkładasz marzenia na potem, czujesz jakbyś utknęła w miejscu, trudno Ci przebić Twój „szklany sufit” możliwości, czy to możliwości zawodowych, awansu, podwyżki, docenienia, czy to finansowych lub biznesowych możliwości.

C. Czujesz jakbyś stała na rozstaju dróg, nie wiesz, która droga będzie najlepsza dla Ciebie w tych czasach ZMIAN.
Zastanawiasz się jakie decyzje osobiste lub zawodowe masz podjąć i co będzie dla Ciebie teraz najkorzystniejsze. Brakuje Ci motywacji i Autentycznego wsparcia podjęcia właściwej decyzji?

D.
Masz satysfakcję zawodową, ale masz większy apetyt, chcesz więcej (to Twoje prawo) zyskałaś już wymierne efekty osobiste, zawodowe lub biznesowe z moich wcześniejszych programów i chcesz więcej. To perfekcyjny moment, by sięgnąć po więcej w zgodzie z pragnieniami Serca.
Tak jak to powiedziała Agnieszka z Norwegii – apetyt rośnie.. stawia sobie kolejne cele, poszerzając swój poziom Obfitości..

Każdy ma talenty, Ty też je masz, ludzie czekają na to co masz do zaoferowania zarówno w aspekcie osobistym jak i zawodowym.

Warszawa dnia 26.11.2021 r.

Kochana Kobieto,

Jeśli chcesz stworzyć życie, które Pokochasz, cieszyć się życiem z Pasją, nadążyć za zamianami w tym szybko zmieniającym się świecie, bez względu na to w jakim miejscu rozwoju osobistego i zawodowego-biznesowego teraz jesteś to, jest to najważniejsza wiadomość jaką kiedykolwiek przeczytasz.

Na początek ostrzeżenie,

To nie jest miejsce, które obiecuje Ci bogactwo bez żadnego wysiłku.

Jeśli wolisz narzekać, że nic Ci w życiu nie wychodzi, wolisz siedzieć przed telewizorem z kolą i pizzą {nie mam nic przeciwko, dobrej wegańskiej wersji}, chętnie się z Tobą podzielę, to nie jest dla Ciebie.

Ta sprawdzona metoda pomogła wielu tysiącom świadomym kobietom, interesujących się rozwojem i działa wspaniale. Wierzę, że może pomóc i Tobie w odzyskaniu mocy lub jej wzmocnieniu, byś żyła w obfitości i miała życie, które Pokochasz.

Oto jak i dlaczego powstała Kobieca Moc

Pomagam świadomym kobietom z pasją, Tobie w odzyskaniu mocy, byś żyła w Obfitości i miała życie, które POKOCHASZ.

W czerwcu 2012 r. zapoczątkowałam ideę Kobiecej Mocy fenomenalnymi efektami kobiet, oto niektóre przykłady:

Umorzone zobowiązanie + otrzymałam ekstra pieniądze 2900 zł. Ania z Krakowa

Mam idealną pracę z pasją i 70 % wzrost dochodów, wygodne życie. Anna z Niemiec

Nowe firmy do współpracy zgłosiły się same do mnie + stały dopływ klientów. Agnieszka z Lublina

Poczułam się naprawę dobrze ze sobą. Nie szukałam partnera. Spotkałam Bratnią Duszę. Monika z Warszawy

Pozwoliłam sobie na przyjmowanie prezentów: wspaniałe wakacje za granicą, kosztowną biżuterię z diamentami + Spotkanie wzajemnej miłości, Bratniej Duszy. Agnieszka z Krakowa

Mam większą pewność siebie i lepiej radzę sobie z wyzwaniami zdrowotnymi. Sylwia z Poznania

Otrzymuję komplementy od klientów za profesjonalizm i odnotowuję wzrost dochodów/zarobków, stale utrzymujący się i wzrastający + spotkanie Bratniej Duszy” Aga z Gdańska

Czuję się unikalnym specjalistą, do którego spływają projekty, które tylko ja mogę tak dobrze wykonać + stały wzrost o 30% zarobków. Grażynka z Gdańska

Manifestacja obfitości w rodzinie, jedna zyskała wspaniałą prestiżową pracę, która sama do niej przyszła, a druga ma wspaniałego partnera i realizuje się w sztuce, jest solistką w teatrze. Maria z Inowrocławia (przy okazji męża biznes korzysta)

Czuję się pięknie w swojej kobiecości, zauważyłam zdecydowanie większe starania męża: romantyczne kolacje, zaproszenia do restauracji… zachęty męża, który nakłaniał mnie, bym stale robiła te programy. Kasia SU, prawnik

Co mówią Kobiety, które skorzystały z Kobieca Moc:


Co dokładnie otrzymasz w ramach Kobiecej Moc, to nie jest kolejny program o rozwoju, a sprawdzona od wielu lat autorska METODA podnoszenia ŚWIADOMOŚCI Miłości & Obfitości, poparta faktami. Stosując nasze Aktywacje MOCY możesz się spodziewać większego zainteresowania Twoją osobą, nagle ktoś zechce Ciebie wysłuchać, uzna za eksperta-specjalistę w Twojej branży, zaproponuje Ci awans, lepszą pracę albo podwyżkę, prezent.

Nowe projekty lub kontrakty trafią właśnie do Ciebie, a Twoje relacje staną się cieplejsze, a nawet łatwiej Ci będzie przyjąć miłość, która zechce zapukać do Twoich drzwi…Jeśli jesteś na to gotowa, albo ponownie zaiskrzy „pasja” w Twoim związku, gdy zasmakujesz 10 Kobiecych Mocy.

To jest coś więcej niż skuteczna metoda rozwoju. Kobieca Moc łączy w sobie aspekt kobiecości, duchowości i pasji zawodowych-biznesowych, w jakich się pragniesz realizować. To Ty wybierasz czy spełniasz się na etacie, pracując dla kogoś i robiąc, to co kochasz, czy też we własnej firmie lub biznesie z PASJĄ.

Sama decydujesz, a nie ktoś decyduje za Ciebie, gdy aktywujesz wszystkie 10 Kobiecych Moc w praktyce lub wzmocnisz te Moce, w zależności na jakim etapie Twojej drogi rozwoju teraz jesteś, stworzysz życie, które POKOCHASZ, tak jak uczyniły to tysiące kobiet przed Tobą od 2012r. przechodząc przez to Unikalne i Ekscytujące Doświadczenie. To gwarantowane.

Jeśli zastanawiasz się jak czuć się w pełni spełnioną kobietą Jak zrealizować Twoje głębokie pragnienia Serca z większą łatwością, bez stresu i bez „naciskania”.

Kochana, oto wszystko czego potrzebujesz w dzisiejszym świecie, by czuć się naprawdę spełnioną… w każdym aspekcie życia:

Co nas Wyróżnia od innych:

ENERGIA, jakiej nigdzie indziej nie znajdziesz!

EFEKTY. W wielu programach dla kobiet w kraju i na świecie skuteczność to ok. 10% (jak podają np. 9 500 zadowolonych na ponad 50 000 uczestniczek). U nas ponad 90 % uczestniczek zgłasza widoczne efekty transformacji!

JAKOŚĆ, nie ILOŚĆ – nie zginiesz w tłumie, odpowiemy na Twoje Potrzeby.

UNIKALNE Autorskie, proste i skuteczne NARZĘDZIA Agnieszki Przybysz – dostępne tylko u Nas.

Integracja Rozwój Osobisty & Duchowy, praca na POZIOMIE SERCA, a Nie EGO w „wyścigu szczurów”. Namacalne Efekty Materialne z większą łatwością.

GŁĘBOKOŚĆ Transformacji = Długofalowe Rezultaty.

MOCNE Fundamenty, oparte na największym doświadczeniu w branży coachingu & ponad 28 lat w ROZWOJU OSOBISTYM i pracy z Energią Miłości.

WIDZIMY WIĘCEJ, to czego nie widać gołym okiem!Co obejmuje Akademia Obfitości Kobieca MOC 2022 online

Niezbędny program, by Obudzić & Wzmocnić Twoją Kobiecą Moc w czasach Transformacji – Nowość!


dolacz

Nowość: Poniżej sprawdź co obejmuje nasz Bogaty Pakiet Korzyści, w tabelce wczesna rezerwacjaOto niezbędne Kobiecie MOCE w 2022:
1. Nowa Moc Uwolnienia

W miesiącu Uwolnienia zajmiemy się:

* Poczyszczeniem negatywnych emocji, m.in.złość, smutek, żal, poczucie samotności, rozgoryczenia, by zyskać więcej spokoju, miłości. Wybaczenie i odcięcie tego co Cię blokuje by pójść naprzód.

* Byś radziła sobie z wyzwaniami znacznie lepiej.2. Nowa Moc Intuicji

W miesiącu Intuicji zajmiemy się:

* Nauczysz się podejmować TRAFNE decyzje i wybory, w zgodzie z Twoją intuicją dla Twojego najwyższego dobra, by łatwiej, spokojniej i szybciej, z poczuciem bezpieczeństwa iść przez życie osobiste i zawodowe, w tych czasach chaosu i przemian.

* Byś kierowała się Twoją Intuicją w codziennych wyborach i decyzjach.
3. Nowa MOC Pewności

W miesiącu Pewności siebie zajmiemy się:

* Od czego naprawdę zależy Twoja wartość, jak ją pielęgnować, jak zachować zdrowe poczucie wartości, bez względu na to co myśli Twoje otoczenie.

* Jak nie poddać się emocjom „życiowych pesymistów”.

Poczujesz się unikalna, WARTOŚCIOWA i bezkonkurencyjna, zarówno jako partnerka, żona, matka i kochanka.

4. Nowa Moc Kobiecości

W miesiącu Kobiecości zajmiemy się:

* Docenisz bardziej Twoją piękną kobiecość, odkryjesz swoją autentyczną wartość.

* Pozwolisz sobie błyszczeć w różnych dziedzinach życia, być widziana, doceniana i czuć swoją kobiecą atrakcyjność i delikatną moc.

* Byś poczuła się jeszcze bardziej ATRAKCYJNA w swoich oczach.
5. Nowa Moc PASJI

W miesiącu Pasji zajmiemy się:

* Byś poczuła życie z Pasją.

* Życie z sensem, każdego dnia, budząc się z uśmiechem na myśl o każdym dniu.

* Ile to jest warte? Bezcenne. Poznasz, odkryjesz i zaczniesz rozwijać z większą odwagą Twoje PASJE.


6. Nowa Moc MIŁOŚCI

W miesiącu Miłości zajmiemy się:

* Pokochasz siebie jeszcze bardziej, zaakceptujesz to czego zmienić nie możesz, by pójść przez życie z uśmiechem na twarzy, wiedzą, co jest prawdziwym źródłem miłości.

* Staniesz się bardziej atrakcyjna dla miłości – jak MAGNES dla miłości.

* Byś kochała i czuła się KOCHANA z wzajemnością.

7. Nowa Moc Zdrowia

W miesiącu Zdrowia zajmiemy się:

* Jaki Zwiększać Odporność na Stres i nie tylko…

* Jak Dbać o Siebie i bliskich z mniejszym wysiłkiem i większą radością.

* Byś miała pełną JASNOŚĆ dokąd zmierzasz i co chcesz osiągnąć.
8. Nowa Moc Pieniądza

W miesiącu Pieniądza zajmiemy się:

* Byś radziła sobie z wyzwaniami finansowymi znacznie lepiej. Jak Przygotować się na Zmiany w obszarze Pieniędzy.

* Doświadczysz Relacji z pieniędzmi w innym wymiarze, zrozumiesz prawa rządzące Twoimi finansami i podejmiesz działania naprawcze, w kierunku „zdrowej relacji” z pieniędzmi.

* Po to, by poczuć BEZPIECZEŃSTWO finansowe.

9. Nowa Moc Świadomości

W miesiącu Świadomości zajmiemy się:

* Kim jesteś, poznasz siebie jeszcze lepiej i pokochasz. Odnajdziesz prawdę ukrytą w wyzwaniach, by ich nie powtarzać. Otworzysz się bardziej na nowe, piękne doświadczenia i Duchowość.

* Byś zyskała harmonię Duszy – Umysłu – Emocji & Ciała.

10. Nowa Moc Wdzięczności

W miesiącu wdzięczności zajmiemy się:

* Zyskasz większą świadomość znaczenia wdzięczności i nauczysz się ją okazywać z większą łatwością.

* Poznasz jaki ma ona wpływ na to, co tworzysz każdego dnia i poczujesz jej autentyczną MOC.

* Byś odczuwała większy SPOKÓJ i RADOŚĆ życia. Otrzymasz narzędzia.
ikonka1

10 modułów szkoleniowych

ikonka2

Pytania i Odpowiedzi: Q & A


ikonka3

Webinary LIVE: sesje + ponowny dostęp wideo

ikonka4

Playbook PDF proste ćwiczenia

ikonka5

Zamknięta grupa – forum wsparcia


Program jest zawsze dopasowany do potrzeb grupy.

Odbędziesz Podróż przez doświadczenie, by Odzyskać i Wzmocnić Twoją Kobiecą Moc, byś sięgała po to czego w Głębi Serca Pragniesz.

Także idealne:
* Jak byłaś już w moich programach online i chcesz zrealizować kolejne cele & pragnienia serca z większym spokojem, przy wsparciu Agnieszki Przybysz i grupy kobiet w kolektywnej energii…w nowym & skutecznym i sprawdzonym programie. To już XIV wspaniała Nowa edycja, w zupełnie nowym formacie Kobieca Moc.


Posłuchaj co mówią Kobiety, które skorzystały z Kobieca Moc:

Mam idealną pracę z pasją i 70 % wzrost dochodów, by stać mnie było na wygodne życie. Anna z Niemiec

Umorzone zobowiązanie plus otrzymałam ekstra pieniądze 2900 zł. Ani z Krakowa

Poczułam się naprawę dobrze ze sobą. Nie szukałam partnera, Spotkałam Bratnią Duszę. Monika z Warszawy

Pozwoliłam sobie na przyjmowanie prezentów nieoczekiwanych: wspaniałe wakacje za granicą, kosztowną biżuterię z diamentami plus Spotkanie wzajemnej Miłości Bratniej Duszy.”Agnieszka z Krakowa

Nowe firmy do współpracy zgłosiły się same do mnie plus stały dopływ klientów. Agnieszka z Lublina, własny biznes

Mam większą pewność siebie i lepiej radzę sobie z wyzwaniami zdrowotnymi. Sylwia z okolic Poznania

Otrzymuje komplementy od klientów za profesjonalizm plus ponad 50 % wzrost dochodów / zarobków, w ciągu miesiąca, który stale utrzymuje się i wzrasta. Aga z Gdańska plus spotkanie Bratniej Duszy, dzięki naszemu programowi

Czuję się unikalnym specjalistą, do którego spływają projekty, które tylko Ja mogę tak dobrze wykonać plus stały wzrost w ciągu 2 lat zarobków 30 %. Grażynka z Gdańska


Panie od lat w biznesie: {na zdjęciu}
Manifestacja obfitości w rodzinie, w której obie córki korzystały z naszych programów, jedna zyskała wspaniałą prestiżową
pracę, która sama do niej przyszła, a druga ma wspaniałego partnera i realizuje się w sztuce jest solistką w teatrze, jak w rodzinie Marii przy okazji mąż korzysta – własne firmy

Czuję się pięknie w swojej kobiecości, zauważyłam zdecydowanie większe starania męża: romantyczne kolacje, zaproszenia do restauracji, zachęty męża, który nakłaniał jakbym mogła to, bym robiła stale te programy. Kasia SU prawnik

Po długich poszukiwaniach, w szybkim tempie przyszła do mnie nowa praca wg. zamówienia ze wspaniałymi perspektywami rozwoju, upragniony remont mieszkania, by poczuć się lepiej. Małgosia z Warszawy

Przeszłam od dużej straty do sukcesu i większej świadomości swoich wyborów zawodowych i biznesowych. Lidka z okolic Warszawy

Jest to program online rozłożony w czasie dla świadomych kobiet, które cenią sobie ROZWÓJ, chcą na bieżąco podnosić swój poziom ENERGII i dbać o ZDROWIE. Obejmuje komponent kontaktu z prowadzącą coaching i mentoring poprzez sesje LIVE webinarowe. Plus ponowny do nich dostęp. To tak jakbyś miała grupowy, skuteczny coaching & mentoring przez 10 miesięcy w tempie, za którym na pewno nadążysz, nawet jeśli masz 5-ro dzieci, pasa i kota, wymagający biznes i mało czasu 🙂
Wszystko co zrobisz na sesjach wzbogaci Twoje życie osobiste i zawodowe. To gwarantowane.Kiedy?

ONLINE na żywo, gdziekolwiek mieszkasz: AKM Obfitości sesje live od luty 2022
po rejestracji dostęp do forum z ćwiczeniami oraz na żywo sesje mentoringowe.


Sesje przeważnie poniedziałki lub wtorki do 10 dnia każdego miesiąca, wieczorem plus ponowny dostęp wideo 24/7.
Już w pierwszych tygodniach uczestniczki poprzednich edycji odnotowały namacalne efekty niematerialne i materialne Wow 🙂 Gratuluję.

Skorzystasz z doświadczenia Agnieszki:


cyfry-bio-Agnieszka-Przybysz-Coaching


* Jaka jest inwestycja?

Słyszałaś pewnie o 5 – 6 tygodniowych programach online, których inwestycja w Ciebie, to ok. 500-700zł z forum wsparcia online pod sesjami, tak jak MiP system online.
Po pierwsze ten program to proces 10 miesięcznego coachingu, a więc tyle czasu ile potrzebujesz, by zastosować na spokojnie ćwiczenia & skuteczny coaching z Agnieszką.
Zatem inwestycja w Ciebie poprzez Akademię Kobieca MOC – Kobiece Puzzle jest proporcjonalnie wyższa plus należy doliczyć wartościowy kontakt na sesjach webinarowych z prowadzącą oraz wspaniałe wartościowe bonusy i Prezent, live warsztat lub online (ogłoszony na webinarze)

* Zatem ile są warte dla Ciebie Agnieszka_Przybysz-coaching-efekty-aniezrealizowane dotąd Twoje cele?

3, 5 czy 10, 100 tysięcy albo bezcenne… Tak często mówią kobiety, uczestniczki. Sprawdź efekty niematerialne i materialne zastosowania autorskich ćwiczeń Agnieszki Przybysz.

Jakie obszary sTwojego życia chcesz lepiej rozwinąć, jakiego wzmocnienia potrzebujesz w tej nowej energii zmian jaka płynie?

* Jakby wyglądało Twoje życie gdybyś czuła się bardziej doceniania, pewna siebie i swojej mocy, gdybyś zrealizowała swoje pragnienia SERCA? Miała więcej czasu dla siebie i radości w życiu, a przy tym godne dochody….

Inwestycja w ten program jest przystępna w stosunku do wspaniałych efektów jakie daje współpraca z Agnieszką, o których możesz poczytać poniżej.

Zapraszam do rezerwacji poniżej. I koniecznie napisz do nas w jakich kwestiach potrzebujesz naszej pomocy i jakie 3 cele chcesz bym wsparła na drodze do Twojej Obfitości.

Skorzystaj ze wspaniałych bonusów dostępnych teraz (tylko tutaj czasowo), by bardziej aktywować 10 Kobiecych Mocy w Twoim życiu.

Rezerwuj miejsce – pakiet AKM 2022:

pz NOWY program 10 miesięcy, 10 sesji online z ćwiczeniami, mocnych, skutecznych i przyjemnych ćwiczeń,
wartość: 9997 zł
Prawdziwa uczta dla duszy, emocji i ciała jakiej nigdzie indziej nie doświadczysz.

pz 10 super narzędzi ekstra – szybkie sesje wideo {od 20-30 min}, wartość: bezcenna

pz sesje + pytania & odpowiedzi coaching & mentoring wartość: 3997 zł

pz Ponowny dostęp do sesji z ćwiczeniami, wartość: 1782 zł
+ forum wsparcia 10 miesięcy x 297 zł

pz Prezent program online i wartościowe BONUSY z webinaru {ponad 3000 zł} – patrz efekty uczestniczek. Dostępny w pakiecie z Akademią Obfitości Kobieca Moc 2022 w ograniczonym czasie + Inne cenne Niespodzianki w programie.

pz Bonus* NOWOŚCI patrz aktualny Master webinar!

Łącznie: pakiet AKM Obfitości wartość: 15 000 zł – teraz 1997 zł
SUPER Specjalna Okazja + aktualne Bonusy – Prezenty – decyduje kolejność rezerwacji

+ Dodatkowo przy opcji jednorazowej inwestycji w Twój rozwój:
pz sesja 1 na 1 {tel/skype} z Agnieszką {ekstra wartość 700zł, dostępna w ograniczonym czasie} tylko przy wczesnej rezerwacji: patrz webinar!


dolacz

Super Okazja: 1997 zł + Bonus MiP system
+ Ekstra Bonus z webinaru.
Płatność Przelewem Bonus: Dodatkowa sesja 1 : 1 online {wartość 700zł} przy jednorazowej inwestycji.

lub 2 raty po 997 zł + Bonusy* z webinaru online.
2 x raty po 997 zł przelewem: tutaj >>> {przelewy24, blik itp.}


Bezpośrednio: Numer konta COACHING INSTITUTE PL 46 1870 1045 2078 1070 1663 0001
Przelewy zagraniczne: SWIFT NESBPLPW | tytułem: AKM 22

opinie-kobieca-moc

Czego doświadczysz w Akademii Obfitości Kobieca Moc 2022 – Kobiece PUZZLE


06.09.2016 o 20:05

„Droga Agnieszko ja chciałam Ci bardzo podziękować, pod jedną z sesji pisałam o moich problemach z tarczycą i guzkach na niej. I tak pisałaś brak możliwości wyrażania swojego zdania w pracy przyczynił się do mojej choroby. Ale dzięki Kobiecej mocy, którą przerabiałam rano i wieczorem:) zwolniłam się z pracy. Wcześniej Wiedziałam, że bardzo źle mi się tam pracuje. Ale nie byłam wstanie się zwolnić ogarniał mnie strach. Po programie uczucie, że ja muszę coś zmienić i że muszę się stamtąd zwolnić było tak silne, że nikt ani nic nie było wstanie mnie przed tym powstrzymać. Nie potrafię tego nazwać ale wiedziałam, że nie mogę tam wrócić. I tak po kolejnych ćwiczeniach odkryłam w sobie talent (którym miałam od dziecka bo mama nauczyła mnie szyć) i tak zaczęłam szyć obrusy i robić różne dekoracje dla domu.

Jeśli chodzi o moją tarczycę robię również medytację kolorami i za każdym razem z oczu puszczają się łzy. Bardzo dziękuję za wszystko:))” Pozdrawiam Bardzo gorąco, Dorota R.

2016-09-23 17:38

„Agnieszko, Moje postępy po programach to przede wszystkim większa świadomość dotycząca pieniędzy ich traktowania. Mają one do mnie swobodny dostęp, robię przemyślane zakupy. Mierzę siły na zamiary, wcześniej różnie z tym było. W tym roku mój partner obdarował mnie kolejną piękną biżuterią, wie że lubię tego typu prezenty widzi, że jestem szczęśliwa i jego to cieszy.

W tym roku sama mu zafundowałam męską bransoletkę, kosztowała sporo, ale czułam że to sprawdzian dla mnie bo gdy kupowałam był to impuls jak znak intuicji.

By zarabiać więcej musiałam jakby przekroczyć granice w wydaniu większej ilości pieniędzy, o której w częściej bym nie pomyślała. I okazało się, że strach mnie przerażał, że nie dam rady, że nie zarobię tyle ile potrzebuje, a tu nagle 4 tygodnie zarobiłam na prezent i jeszcze na moje potrzeby.

Oczywiście pieniądze były jedną kwestią, a przyjemność dania tego prezentu druga, w ogóle się nie spodziewał, miał łzy w oczach, nie umiał się zachować tak dziwne i niezwykle było to dla niego. A jaki fantastyczny seks miałam później … Rewelacja.:)

Mój partner, którego sobie zamówiłam przeszedł moje najcudowniejsze oczekiwania.

Agnieszka – absolwentka kilku edycji KM i KM VIP

„Po programie Kobieca Moc VIP i Miłość i Pieniądze system całkowicie zmieniłam podejście do pieniędzy.

Na początku było mi szkoda wydawać pieniędzy, cały czas oszczędzałam i ciągle brakowało mi pieniędzy. Po roku spłaciłam wszystkie zaległe zusy 50000zł, płacenie podatków nie stanowi już dla mnie problemu, bo uświadomiłaś mi, że to normalne, że jak się ma firmę to się płaci i pieniądze się znajdują. Pierwszy raz w lipcu wypłaciłam pensje z premiami, zaczęłam inwestować w swój rozwój bez wyrzutów i z radością, że na to zasługuje. Przyciągam nowych klientów.

Jestem Ci wdzięczna Agnieszko z całego serca, bo przez rok pracy z Tobą i twoimi programami bardzo dużo zmieniło się w moim życiu. Wcześniej od kilku lat chodziłam do psychologa , jeździłam na szkolenia, chodziłam na coaching, oglądałam secret, wszędzie mówili pokochaj siebie, ale ja nadal nie wiedziałam jak, dopiero Ty mi Agnieszko pokazałaś, mówiąc prostym językiem, pokazując kolejność, dając narzędzia jak to zrobić, zaczęłam to rozumieć teraz coraz bardziej kocham siebie, płacę sobie pensje, dbam o siebie, stawiam granice w pracy i wśród znajomych, przyjaciół.

Jestem bardziej spokojna, radosna. Bardzo Ci jestem wdzięczna Agnieszko za całe dobro, co się dzieje w moim życiu. Ściskam Agnieszka z południa Polski

dolacz

Dołącz do nas teraz tutaj Kobiece PUZZLE MOCY 2022 >>>

Uwaga: złóż zamówienie online lub skorzystaj z tego konta bankowego: PL 46 1870 1045 2078 1070 1663 0001
[bezpieczne płatności online przelewy24 – wybierzesz opcję płatności kartą lub przelewem]

Witaj Agnieszko, Pragnę dać znać, że mój szef, w mojej nowej firmie wysłał mnie na szkolenie, gdzie zdobyłam kwalifikacje uprawniające mnie do wejścia na plac robot wykonywanych. Zdałam 5 testów, które obejmowały wiedzę techniczną. Jest to dla mnie nowa ścieżka kariery. Szef bardzo mnie chwali, docenia oraz motywuje do działania. Ufam, że ta praca zapewni mi wzrost dochodów. Dla przypomnienia jest to praca, która do mnie przyszła w trakcie
warsztatów Kobieca Moc VIP. Pozdrawiam serdecznie, Anna S. UK.

********
Dodatkowe korzyści-przychody jakie uzyskałam podczas Kobieca Moc VIP I MIP system online
Otrzymałam: z dodatkowej pracy 1500 zł, zwrot US 11000 zł na pokrycie 3/4 zobowiązania w ZUS,
* dodatkowe pieniądze z dzierżawy mebli po salonie – 2000zł co 4 miesiące
* prezent opłacony: około 100 szt. farb wartość około 4500 zł
* kwietniowy wyjazd do Polski, i na wakacje w maju i lipcu około 4000zł
* rabat przy naprawie auta około 2000 zł
* opłacony kurs języka 2000 zł
* obrót salonu 2 krotnie wyższy w lutym 15000 zł, niż w styczniu 7000 zł
* oprócz tego dostałam pensję za miesiąc styczeń w ramach umowy wypowiedzenia tj. 10000 zł
Razem 59 000 zł.” dziękuje, dopiero jak to policzyłam, uświadomiłam sobie ile zyskałam. Agnieszka R.Przykłady co Zyskały Kobiety w 2016r. w efekcie zastosowania naszych narzędzi MIP system:


milosc-pieniadze-efekty-mip-system-online-infografika2


Akademia OBFITOŚCI KOBIECA MOC pakiety:


[rpt name=”cele-i-akm”]

Agnieszka z Norwegii

Agata z Niemiec

Anna z Niemiec

Agnieszka z Gdańska

Co napisały na żywo po webinarze wspaniałe uczestniczki:

****** „Poczułam ogromną ulgę”, Karolina

****** „W trakcie medytacji ustąpił mi ból kręgosłupa”, Magdalena

****** „CUDO Agnieszko – nie chce się otwierać oczu”, Sylwia

****** „Poczułam się tak lekko – dziękuje”, Anna

Dnia 10 stycznia 2019 o 01:50 Ewa z UK napisał(a):

„Dzień dobry Agniesiu,

Odsłuchałam Twoje nowe dzieło, za które serdecznie dziękuję. Mogłoby się nazywać 'Trafnie i szybko do celu’, można by dodać metoda 10 kroków 🙂
Temat trochę znajomy, stawianie celów, ale znowu odkryłam coś nowego, co mam nadzieję udoskonali moją technikę stawiania ich.

Ćwiczenie … Brak słów. Takie rzeczy można stworzyć tylko pod 'kierownictwem’ Naszego Pana Boga.
Ćwiczenie niezwykle relaksująco – uspakajające, cisza, błogość, radość, ciepło słoneczne na polanie, jasność, zero bólu-dyskomfortu.
Dzięki Jemu i Tobie postawiłam swoje cele? Koniec roku był dla mnie trudny, bo nie zarabiałam… tym bardziej cieszę się, że mogę choć trochę zainwestować w siebie i zakupiłam pakiet Silver. {następnie upgrade do Gold}

Nie chcę stać w miejscu. Chociażby małymi kroczkami pragnę posuwać się do przodu.
Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję za dobrą energię i pozytywne doświadczenia.”Gratulacje dla uczestniczek KM VIP VI’2019 po 2 tygodniach:

Uchylam rąbka tajemnicy za zgodą wspaniałej grupy

?Mając w pamięci przeprowadzone jeden jedyny raz ćwiczenie {?}, i regularnie wykonując ćwiczenie {?} poczułam we wtorek lekkość umysłu, chęć podejmowania odważnych decyzji, bez lęku i zadawania sobie zbędnych pytań, czy dam sobie radę? 🙂 Po prostu czułam, że wiem, co powinnam zrobić.

W związku z tym we środę przeprowadziłam z eks mężem rozmowę, która nie skończyła się awanturą. Po raz pierwszy od lat rozmawialiśmy szczerze i przede wszystkim był to w końcu dialog, nie odbijanie piłeczki, to była rzeczowa, konstruktywna rozmowa, bez obwiniania i bez oceniania siebie. Jak się potoczy nasza relacja jeszcze nie wiem, pracujemy nad tym, jakie będą nasze dalsze decyzje.? {w ogóle pierwszy raz u Agnieszki}

?Chciałabym podzielić się informacją, co się dobrego u mnie wydarzyło. 🙂 Od dwóch lat lekarze przymierzali się, żeby włączyć mi nowy lek, którego ja nie chciałam. Miałam wizytę i ku mojej wielkiej radości wszystkie wyniki się poprawiły na tyle, że nie będzie zmian w leczeniu.

Nawet moje ciśnienie krwi, które zazwyczaj jest bardzo wysokie było 114/80. Nie mogłam w to uwierzyć. Kolejna rzecz, bardzo bolesne i ważne badanie, dla mnie zakończyło się dobrym rezultatem. W pracy szefowa mnie pochwaliła. Dużo dobrego mnie spotyka ze strony rodziny i przyjaciół.
Patrzę z nadzieją w życie, bo widzę efekty stosowania narzędzi/medytacji.
Pięknie dziękuję za możliwość uczestnictwa w KM VIP.

„Lepiej dostrzegam wszystkie negatywne wzorce, które przejęłam w ciągu lat, przede wszystkim brak wystarczającej wiary we własne siły. Ćwiczenie daje mi większy spokój.”

„Żyje mi się bardziej spokojnie, po poprzednich programach, czasem brakuje mi konsekwencji w działaniu i to chciałabym zmienić.
Doświadczyłam już wielu cudów po programach z Tobą, po prostu z czasem się zapomina i chciałabym sobie przypomnieć i pogłębić.”

„… Nie umiem się docenić, mojej pracy. Koleżanka z pracy mnie deprymuje, swoją pewnością siebie, i lepszą znajomością języka.
Bardzo dużo marzeń spełniłam dzięki Tobie i Twojej pomocy, Twoim genialnym inspiracjom.
„Po dzisiejszej sesji nr 2, poczułam się jak bym stanęła na nowej drodze możliwości. Poczułam, że to jest to, czego właśnie teraz potrzebowałam, może stąd te łzy. {kolejny raz z nami}

” Ćwiczenie {…} jest super, czuje jak działa poczyściłam: brak szacunku do mojej osoby, narzekanie, żale i pretensje.
To niesamowite ale po robieniu {…} widzę jak powstrzymuję się z łatwością od narzekania, widzę więcej pozytywów różnych sytuacji i zaczynam odczuwać wdzięczność za większość sytuacji, które mnie spotykają.
Dziękuje mojej Sile Wyższej, że dała mi możliwość uczestniczenia w tym programie.
Buziaki. I powiększyły się dochody :)” {pierwszy raz w KM VIP}

” Poprzez rozpamiętywanie przeszłości, skupiania się na tym czego nie zrobiłam, co ktoś mi zrobił, poprzez szukanie winy w sobie i w nim, po ćwiczeniu … poczułam błogość w sercu. Po zaakceptowaniu tego, że już nie mam wpływu na to co było dało mi poczucie ulgi, wybaczenia.” {pierwszy raz w KM VIP}KM VIP VI’2019 po 4 tygodniach:

„Agnieszko 2 lata jestem w Twoich programach z przerwami, mam prawie wszystkie Twoje książki. Niesamowite jest to, że fantastyczna przygoda, zaczęła się od książki ABC Przyciągnij Miłość…

Od września 2018 roku moje prosperity jeszcze znaczniej się powiększyły, zaczęłam zarabiać o jakieś 200% lepiej. W nowym roku zrobiłam sobie Cele i już spłaciłam kartę na 5000 zł, którą przez 5 lat nie mogłam spłacić. Moim celem jest spłacić wszystkie zobowiązania finansowe do końca tego roku I TO SIĘ DZIEJE :))
Obecnie jestem w Twoim nowym programie KM VIP i widzę zmiany na lepsze.
Jestem bardzo wdzięczna”. – pierwszy raz w KM VIP {absolowentka MIP i ABC PM}

„Dzieją się u mnie niesamowite rzeczy, przede wszystkim osiągnęłam fantastyczny poziom spokoju wewnętrznego, czyli jedna z intencji na ten program została spełniona. Odzyzkałam spokój wewnętrzny i stabilność emocjonalną. W każdych sytuacjach, z jakimi przychodzi mi się zmierzyć myślę pozytywnie i przypominam sobie narzędzia jakimi posługujemy się w ćwiczeniach, to działa i pomaga. Powtarzam ćwiczenia, moja intuicja wraca do mnie.” – pierwszy raz u Agnieszki

dolacz

Dołącz do nas teraz tutaj Kobiece Puzzle MOCY jednorazowo >>>

Opcja jednorazowa 1997 zł wszystko co powyżej, wartościowy Bonus- Prezent, plus Ekstra sesja 1 na 1 {30 min} z Agnieszką dla pierwszych 12 osób, {wartość 700zł}, teraz super okazja – jednorazowo tutaj >>>
Uwaga: złóż zamówienie online lub skorzystaj z konta bankowego PL 46 1870 1045 2078 1070 1663 0001
[bezpieczne płatności online przelewy24 – wybierzesz opcję płatności kartą lub przelewem]

Opcja 2 raty po 997 zł wszystko co powyżej, wartościowy Bonus- Prezent, teraz okazja – 2 raty tutaj >>>
Opcja 6 raty po 397 zł wszystko co powyżej [wartościowy Bonus- Prezent ] – Patrz tabelka jw.

Masz pytanie napisz do nas email lub skorzystaj obok z POMOC >>> pomarańczowy przycisk „Masz pytanie”

Kliknij na + obok pytania i rozwiń odpowiedźi:

Czym się różni pakiet Silver od AKM PUZZLE?
Kiedy odbędzie się Nowa edycja AKM Kobiece Puzzle
Czy zaksięguję fakturę?
Ile czasu w tygodniu potrzebuje na program KM?
Czy musisz mieć konto na Facebooku lub innych social media?
Obawiasz się problemu z technologią? Nie byłaś w programie online?
Czym się różni KM VIP VI edycja od Akademii Kobieca Moc?
Planuje urlop, co z sesjami podczas urlopu?
Brakuje mi czasu
Czy mogę dołączyć później?

Numer konta COACHING INSTITUTE PL 46 1870 1045 2078 1070 1663 0001
Przelewy zagraniczne: SWIFT NESBPLPW tytułem: AKM 2022

POBIERZ Prezent Infografika PDF w linku TU >>

Wcześniejsze edycja 2017/2018 i 2016

O AUTORCE

Autorka Agnieszka Przybysz
Pionierka coachingu, ekspert relacji, autorka książek m.in bestsellera Przyciągnij miłość – coaching relacji, Przyciągnij Sukcesy z Pasją, Miłość & Pieniądze, Kobieca MOC,Miłość Toksyczna, które pomogły tysiącom Polaków w kraju i za granicą.

Od 2000r. pomaga przedsiębiorczym kobietom z pasją mieć miłość, pieniądze, karierę lub biznes z pasją, odnosić sukcesy, mieć cudowne relacje, być doceniane, kochane i bogate, wnosząc wkład w życie innych ludzi. (Świadomym mężczyznom skutecznie pomogła budować relacje i zdobywać często pokaźne kontrakty).

Praktyk biznesu, z sukcesami w sprzedaży i marketingu. Przeszła drogę rozwoju od konsultanta do zarządzania sprzedażą znanych marek. Z zamiłowania przedsiębiorca z pasją pomagania ludziom.

Założycielka pierwszego w Polsce Coaching Institute.

Posiada największe doświadczenie w branży coachingu w Polsce i zdumiewającą skuteczność autorskich metod i narzędzi,które pomagają skutecznie uczestnikom w ponad 11 krajach Europy.


Prowadzi skuteczne warsztaty od 2005 r.
O czym świadczą liczne opinie uczestników programów m.in ABC Przyciągnij Miłość, Kobieca Moc, Biznes z Pasją, MiP system online.

Widziana i słyszana w wielu mediach, m.in: TVP, TVN, Onet.Tv, Pytanie na Śniadanie, Radio Kolor, Wprost, Sens, Radio Zet, Forbes, Charaktery, Elle, Polskie Radio, Rock Radio, RDC, Radio PLUS, RMF, Home & Market, Gazeta Prawna. Szczęśliwa w wyjątkowym związku z Bratnią Duszą.

Masz pytanie, chcesz także sesje 1 na 1, złóż teraz aplikację. Odpowiemy na Twój mail.