lista - Kobieca MOC Boski Plan | Odkryj Sekret Kobiecej Mocy. Przyciagnij Milosc do swojego zycia: prawo przyciagania w zwiazkach i relacjach. coaching relacji

Książka        Autorka        Media        Program        Zamawiam        Co mówią Kobiety

Sprawdzona Metoda, która pomaga Kobietom, zwiększyć
swoją Wartość i Dochody od 30% ? 300%,
Wzbogacić Swoją Piękną Duszę.

dołącz na listę oczekujących:

Checklist – QUIZ:
10 Kobiecych Mocy, by mieć
Życie, które Pokochasz
+
zaproszenie na Master webinar: Odkryj, Poznaj,

Poczuj i Aktywuj Kobiecą MOC

🔒Twoje dane są bezpieczne. Otrzymasz najpierw mail z prośbą o potwierdzenie zapisu.

Masz pytanie, chcesz także sesje 1 na 1, złóż teraz aplikację do KM ViP. Odpowiemy na Twój mail.

Twoja sytuacja: czy znajomy Ci jest jeden ze scenariuszy:

* Jeśli jesteś w sytuacji, w której doszło nagle do zerwania ważnej znajomości albo ktoś na kim Ci zależy przestał się odzywać?
* Jeśli masz złamane serce po bolesnym rozstaniu z kimś kogo nadal kochasz
* Jeśli masz narastające problemy w komunikacji w rodzinie lub środowisku pracy, a może nawet obawiasz się o swój los zawodowy

* Jeśli Twoje zdrowie cierpi na dolegliwości, które nagle się spotęgowały albo nagle się ujawniły ? czujesz się osłabiony, brakuje Ci motywacji?
* Jeśli masz rozdarte serce po utracie kogoś ukochanego ? kto odszedł na zawsze z Twojego życia i nie potrafisz zaznać spokoju ducha

* Jeśli czujesz narastający stres, lęk czy starach ?bez względu jaki jest tego powód
* Jeśli masz biznes, który nagle załamał się lub czujesz zastój?
* Albo jeśli stoisz na ?rozstaju dróg?,nie wiesz co wybrać.
* Boisz się jak sobie poradzisz i martwisz się o przyszłość.

* A może po prostu potrzebujesz „turbodoładowania” pozytywną energią i inspiracji do rozwoju i sięgania po coraz większe sukcesy na miarę nadchodzących czasów.

Nasze wartości:

Autentyczność, etyka, wolność, realizacja pasji, współpraca, zdrowie, wkład
w życie innych, łączność z intuicją ? Bogiem, cokolwiek to dla Ciebie znaczy.

warsztaty-kobiecamoc-com-coachingagnieszkaprzybysz

Dla kogo jest ten program

Jeśli dotyczy Cię jeden z poniższych scenariuszy:
jak-zgubisz-stres-i-zyskasz-zdrowieA. Twoje życie wygląda jak pociąg, który stale gdzieś pędzi i nie zwraca uwagi
na całe piękno jakie mija po drodze. Albo masz wrażenie, że życie ucieka Ci przez palce, nie masz czasu na pasje i to co kochasz, to czas byś zyskała teraz więcej spełnienia i radości życia.

B. Twoje życie wygląda jakbyś stała w miejscu, niewiele się dzieje z tego co pragniesz?
odkładasz marzenia na potem? czujesz jakbyś utknęła w miejscu, trudno Ci przebić Twój „szklany sufit” możliwości, czy to możliwości zawodowych ? awansu, podwyżki, docenienia, czy to finansowych lub biznesowych możliwości.

C. Czujesz jakbyś stała na rozstaju dróg, nie wiesz, która droga będzie najlepsza dla Ciebie.
Zastanawiasz się jakie decyzje osobiste lub zawodowe masz podjąć i co będzie dla Ciebie teraz najkorzystniejsze?. Brakuje Ci motywacji i wsparcia? podjęcia właściwej decyzji?

D.
Masz satysfakcję zawodową, ale masz większy apetyt, chcesz więcej? (to Twoje prawo) zyskałaś już wymierne efekty osobiste, zawodowe lub biznesowe z moich wcześniejszych programów i chcesz więcej? to perfekcyjny moment, by sięgnąć po więcej.
Tak jak to powiedziała Agnieszka z Norwegii ? apetyt rośnie.. stawia sobie kolejne cele? poszerzając swój poziom obfitości..

Każdy ma talenty, Ty też je masz, ludzie czekają na to co masz do zaoferowania zarówno w aspekcie osobistym jak i zawodowym.

Warszawa dnia 28.02.2020r.

Kochana Kobieto,

Jeśli chcesz stworzyć życie, które Pokochasz, cieszyć się życiem z Pasją, nadąrzyć za zamianami w tym szybko zmieniającym się świecie, bez względu na to w jakim miejscu rozwoju osobistego i zawodowego-biznesowego teraz jesteś to, jest to najważniejsza wiadomość jaką kiedykolwiek przeczytasz.

Na początek ostrzeżenie,

To nie jest strona, która obiecuje Ci bogactwo bez żadnego wysiłku.

Jeśli wolisz narzekać, że nic Ci w życiu nie wychodzi, wolisz siedzieć przed telewizorem z kolą i pizzą {nie mam nic przeciwko, dobrej wegańskiej wersji}, chętnie się z Tobą podzielę, to nie jest dla Ciebie.

Ta sprawdzona metoda pomógła wielu tysiącom świadomym kobietom, interesujących się rozwojem i działa wspaniale. Wierzę, że może pomóc i Tobie w odzyskaniu mocy lub jej wzmocnieniu, byś żyła w obfitości i miała życie, które Pokochasz.

Oto jak i dlaczego powstała Kobieca Moc

Pomagam świadomym kobietom z pasją, Tobie w odzyskaniu mocy, byś żyła w Obfitości i miała życie, które POKOCHASZ.

W czerwcu 2012 r. zapoczątkowałam ideę Kobiecej Mocy fenomenalnymi efektami kobiet, oto niektóre przykłady:

?Umorzone zobowiązanie + otrzymałam ekstra pieniądze 2900 zł?. Ania z Krakowa

?Mam idealną pracę z pasją i 70 % wzrost dochodów, wygodne życie?. Anna z Niemiec

?Nowe firmy do współpracy zgłosiły się same do mnie + stały dopływ klientów?. Agnieszka z Lublina

?Poczułam się naprawę dobrze ze sobą. Nie szukałam partnera. Spotkałam Bratnią Duszę?. Monika z Warszawy

?Pozwoliłam sobie na przyjmowanie prezentów ? wspaniałe wakacje za granicą, kosztowną biżuterię z diamentami + Spotkanie wzajemnej miłości, Bratniej Duszy?. Agnieszka z Krakowa

?Mam większą pewność siebie i lepiej radzę sobie z wyzwaniami zdrowotnymi?. Sylwia z Poznania

? Otrzymuję komplementy od klientów za profesjonalizm i odnotowuję wzrost dochodów/zarobków, stale utrzymujący się i wzrastający + spotkanie Bratniej Duszy” Aga z Gdańska

?Czuję się unikalnym specjalistą, do którego spływają projekty, które tylko ja mogę tak dobrze wykonać + stały wzrost o 30% zarobków?. Grażynka z Gdańska

? Manifestacja obfitości w rodzinie, jedna zyskała wspaniałą prestiżową pracę, która sama do niej przyszła, a druga ma wspaniałego partnera i realizuje się w sztuce, jest solistką w teatrze?. Maria z Inowrocławia (przy okazji męża biznes korzysta)

?Czuję się pięknie w swojej kobiecości, zauważyłam zdecydowanie większe starania męża: romantyczne kolacje, zaproszenia do restauracji… zachęty męża, który nakłaniał mnie, bym stale robiła te programy?. Kasia SU, prawnik

Co mówią Kobiety, które skorzystały z Kobieca Moc:


Co dokładnie otrzymasz w ramach Kobiecej Moc, to nie jest kolejny program o rozwoju, a sprawdzona od wielu lat autorska METODA podnoszenia ŚWIADOMOŚCI Miłości & Obfitości, poparta faktami. Stosując nasze Aktywacje MOCY możesz się spodziewać większego zainteresowania Twoją osobą, nagle ktoś zechce Ciebie wysłuchać, uzna za eksperta-specjalistę w Twojej branży, zaproponuje Ci awans, lepszą pracę albo podwyżkę, prezent.

Nowe projekty lub kontrakty trafią właśnie do Ciebie, a Twoje relacje staną się cieplejsze, a nawet łatwiej Ci będzie przyjąć miłość, która zechce zapukać do Twoich drzwi…Jeśli jesteś na to gotowa, albo ponownie zaiskrzy „pasja” w Twoim związku, gdy zasmakujesz 10 Kobiecych Mocy.

To jest coś więcej niż skuteczna metoda rozwoju. Kobieca Moc łączy w sobie aspekt kobiecości, duchowości i pasji zawodowych-biznesowych, w jakich się pragniesz realizować. To Ty wybierasz czy spełniasz się na etacie, pracując dla kogoś i robiąc, to co kochasz, czy też we własnej firmie lub biznesie z PASJĄ.

Sama decydujesz, a nie ktoś decyduje za Ciebie, gdy aktywujesz wszystkie 10 Kobiecych Moc w praktyce lub wzmocnisz te Moce, w zależności na jakim etapie Twojej drogi rozwoju teraz jesteś, stworzysz życie, które POKOCHASZ, tak jak uczyniły to tysiące kobiet przed Tobą od 2012r. przechodząc przez to Unikalne i Ekscytujące Doświadczenie. To gwarantowane.

Jeśli zastanawiasz się jak czuć się w pełni spełnioną kobietą? Jak zrealizować Twoje głębokie pragnienia Serca z większą łatwością, bez stresu i bez „naciskania”?

Kochana, oto wszystko czego potrzebujesz w dzisiejszym świecie, by czuć się naprawdę spełnioną… w każdym aspekcie życia:

Co obejmuje Akademia Kobieca MOC 2020 online warsztaty

Niezbędny kurs, by Obudzić Twoją Kobiecą Moc – Nowość!


Oto co obejmuje Akademia Kobieca Moc – Kobiece Puzzle Mocy:

1. Moc Uwolnienia

W miesiącu Uwolnienia zajmiemy się:

* Poczyszczeniem negatywnych emocji, m.in.złość, smutek, żal, poczucie samotności, rozgoryczenia, by zyskać więcej spokoju, miłości?

* Byś radziła sobie z wyzwaniami znacznie lepiej.

2. Moc Intuicji

W miesiącu Intuicji zamiemy się:

* Nauczysz się podejmować TRAFNE decyzje i wybory, w zgodzie z Twoją intuicją dla Twojego najwyższego dobra, by łatwiej, spokojniej i szybciej, z poczuciem bezpieczeństwa iść przez życie osobiste i zawodowe, w tych czasach chaosu i przemian.

* Byś kierowała się Twoją Intuicją w codziennych wyborach i decyzjach.

3. Moc Kobiecości

W miesiącu Kobiecości zamiemy się:

* Docenisz bardziej Twoją piękną kobiecość, odkryjesz swoją autentyczną wartość.

* Pozwolisz sobie błyszczeć w różnych dziedzinach życia, być widziana, doceniana i czuć swoją kobiecą atrakcyjność i delikatną moc.

* Byś poczuła się jeszcze bardziej ATRAKCYJNA w swoich oczach.

4. Moc Pewności

W miesiącu Pewności siebie zajmiemy się:

* Od czego naprawdę zależy Twoja wartość, jak ją pielęgnować, jak zachować zdrowe poczucie wartości, bez względu na to co myśli Twoje otoczenie.

* Jak nie poddać się emocjom ?życiowych pesymistów?.

Poczujesz się unikalna, WARTOŚCIOWA i bezkonkurencyjna, zarówno jako partnerka, żona, matka i kochanka.

5. Moc CELU

W miesiącu Celu zajmiemy się:

* Jaki jest Twój cel życia. Po co tu jesteś.

* Jak realizować Twoje plany i cele z mniejszym wysiłkiem i większą radością.

* Byś miała pełną JASNOŚĆ dokąd zmierzasz i co chcesz osiągnąć.

6. Moc Pasji

W miesiącu Pasji zamiemy się:

* Byś poczuła życie z Pasją.

* Życie z sensem, każdego dnia, budząc się z uśmiechem na myśl o każdym dniu.

* Ile to jest warte? Bezcenne. Poznasz, odkryjesz i zaczniesz rozwijać z większą odwagą Twoje PASJE.

7. Moc Miłości

W miesiącu Miłości zamiemy się:

* Pokochasz siebie jeszcze bardziej, zaakceptujesz to czego zmienić nie możesz, by pójść przez życie z uśmiechem na twarzy, wiedzą, co jest prawdziwym źródłem miłości.

* Staniesz się bardziej atrakcyjna dla miłości ? jak MAGNES dla miłości.

* Byś kochała i czuła się KOCHANA z wzajemnością.

8. Moc Pieniądza

W miesiącu Pieniądza zajmiemy się:

* Byś radziła sobie z wyzwaniami finansowymi znacznie lepiej.

* Doświadczysz Relacji z pieniędzmi w innym wymiarze, zrozumiesz prawa rządzące Twoimi finansami i podejmiesz działania naprawcze, w kierunku ?zdrowej relacji? z pieniędzmi.

* Po to, by poczuć BEZPIECZEŃSTWO finansowe.

9. Moc Duchowości

W miesiącu duchowości zajmiemy się:

* Kim jesteś, poznasz siebie jeszcze lepiej i pokochasz. Odnajdziesz prawdę ukrytą w ?trudnych” doświadczeniach, by ich nie powtarzać. Otworzysz się na nowe, piękne doświadczenia.

* Byś zyskała harmonię Duszy – Umysłu – Emocji & Ciała.

10. Moc Wdzięczności

W miesiącu wdzięczności zajmiemy się:

* Zyskasz większą świadomość znaczenia wdzięczności i nauczysz się ją okazywać z większą łatwością.

* Poznasz jaki ma ona wpływ na to, co tworzysz każdego dnia i poczujesz jej autentyczną moc.

* Byś odczuwała większy SPOKÓJ i RADOŚĆ życia.
ikonka1

10 modułów szkoleniowych

ikonka2

Pytania i Odpowiedzi: Q & A


ikonka3

Webinary LIVE: sesje + ponowny dostęp wideo

ikonka4

Playbook PDF proste ćwiczenia

ikonka5

Zamknięta grupa – forum wsparciaProgram jest zawsze dopasowany do potrzeb grupy.

Odbędziesz Podróż przez doświadczenie, by Odzyskać i Wzmocnić Twoją Kobiecą Moc, byś sięgała po to czego w Głębi Serca Pragniesz.

Także idealne:
* Jak byłaś już w moich programach online i chcesz zrealizować kolejne cele & pragnienia serca z większym spokojem, przy wsparciu Agnieszki Przybysz i grupy kobiet w kolektywnej energii…w nowym & skutecznym i sprawdzonym programie. To już XII i XIII wspaniała Nowa edycja, w zupełnie nowym formacie Kobieca Moc ?

Posłuchaj co mówią Kobiety, które skorzystały z Kobieca Moc:

? Mam idealną pracę z pasją i 70 % wzrost dochodów, by stać mnie było na wygodne życie?. Anna z Niemiec

? Umorzone zobowiązanie plus otrzymałam ekstra pieniądze 2900 zł?. Ani z Krakowa

? Poczułam się naprawę dobrze ze sobą. Nie szukałam partnera, Spotkałam Bratnią Duszę?. Monika z Warszawy

? Pozwoliłam sobie na przyjmowanie prezentów nieoczekiwanych ? wspaniałe wakacje za granicą, kosztowną biżuterię z diamentami plus Spotkanie wzajemnej Miłości ? Bratniej Duszy.”Agnieszka z Krakowa

? Nowe firmy do współpracy zgłosiły się same do mnie plus stały dopływ klientów?. Agnieszka z Lublina ? własny biznes

?Mam większą pewność siebie i lepiej radzę sobie z wyzwaniami zdrowotnymi?. Sylwia z okolic Poznania

? Otrzymuje komplementy od klientów za profesjonalizm plus ponad 50 % wzrost dochodów / zarobków, w ciągu miesiąca, który stale utrzymuje się i wzrasta?. Aga z Gdańska plus spotkanie Bratniej Duszy ? dzięki naszemu programowi

? Czuję się unikalnym specjalistą, do którego spływają projekty, które tylko Ja mogę tak dobrze wykonać plus stały wzrost w ciągu 2 lat zarobków 30 %?. Grażynka z Gdańska

Posłuchaj tych kobiet w audio

Panie od lat w biznesie: {na zdjęciu}
?Manifestacja obfitości w rodzinie, w której obie córki korzystały z naszych programów, jedna zyskała wspaniałą prestiżową
pracę, która sama do niej przyszła, a druga ma wspaniałego partnera i realizuje się w sztuce jest solistką w teatrze? jak w rodzinie Marii przy okazji mąż korzysta? własne firmy

? Czuję się pięknie w swojej kobiecości, zauważyłam zdecydowanie większe starania męża: romantyczne kolacje, zaproszenia do restauracji? zachęty męża, który nakłaniał jakbym mogła to, bym robiła stale te programy.? Kasia SU prawnik

?Po długich poszukiwaniach, w szybkim tempie przyszła do mnie nowa praca wg. zamówienia ze wspaniałymi perspektywami rozwoju, upragniony remont mieszkania, by poczuć się lepiej ? Małgosia z Warszawy

?Przeszłam od dużej straty do sukcesu i większej świadomości swoich wyborów zawodowych i biznesowych?. Lidka z okolic Warszawy

Jest to program online rozłożony w czasie dla świadomych kobiet, które cenią sobie ROZWÓJ, chcą na bieżąco podnosić swój poziom ENERGII i dbać o ZDROWIE. Obejmuje komponent kontaktu z prowadzącą coaching i mentoring poprzez sesje LIVE webinarowe. Plus ponowny do nich dostęp. To tak jakbyś miała grupowy, skuteczny coaching & mentoring przez 10 miesięcy w tempie, za którym na pewno nadążysz, nawet jeśli masz 5-ro dzieci, pasa i kota, wymagający biznes i mało czasu 🙂
Wszystko co zrobisz na sesjach wzbogaci Twoje życie osobiste i zawodowe. To gwarantowane.

Skorzystasz z doświadczenia Agnieszki:


cyfry-bio-Agnieszka-Przybysz-Coaching

* Jaka jest inwestycja?

Słyszałaś pewnie o 5 – 6 tygodniowych programach online, których inwestycja w Ciebie, to ok. 500-700zł z forum wsparcia online pod sesjami, tak jak MiP system online.
Po pierwsze ten program to proces 10 miesięcznego coachingu, a więc tyle czasu ile potrzebujesz, by zastosować na spokojnie ćwiczenia & skuteczny coaching z Agnieszką.
Zatem inwestycja w Ciebie poprzez Akademię Kobieca MOC – Kobiece Puzzle jest proporcjonalnie wyższa plus należy doliczyć wartościowy kontakt na sesjach webinarowych z prowadzącą oraz wspaniałe wartościowe bonusy i Prezent, live warsztat lub online (ogłoszony na webinarze)

* Zatem ile są warte dla Ciebie nieAgnieszka_Przybysz-coaching-efekty-azrealizowane dotąd Twoje cele?

3, 5 czy 10, 100 tysięcy albo bezcenne… Tak często mówią kobiety ? uczestniczki. Sprawdź efekty niematerialne i materialne zastosowania autorskich ćwiczeń Agnieszki Przybysz.

Jakie obszary sTwojego życia chcesz lepiej rozwinąć, jakiego wzmocnienia potrzebujesz w tej nowej energii zmian jaka płynie?

* Jakby wyglądało Twoje życie gdybyś czuła się bardziej doceniania, pewna siebie i swojej mocy, gdybyś zrealizowała swoje pragnienia SERCA? Miała więcej czasu dla siebie i radości w życiu, a przy tym godne dochody….

Inwestycja w ten program jest przystępna w stosunku do wspaniałych efektów jakie daje współpraca z Agnieszką, o których możesz poczytać poniżej.

Zapraszam do rezerwacji poniżej. I koniecznie napisz do nas w jakich kwestiach potrzebujesz naszej pomocy i jakie 3 cele chcesz bym wsparła na drodze do Twojej Obfitości.

Skorzystaj ze wspaniałych bonusów dostępnych teraz (tylko tutaj czasowo), by bardziej aktywować 10 Kobiecych Mocy w Twoim życiu.

Przykłady co Zyskały Kobiety w 2016r. w efekcie zastosowania naszych narzędzi:


milosc-pieniadze-efekty-mip-system-online-infografika2

Akademia KOBIECA MOC pakiety:

[rpt name=”km-4-0-i-akm-2020″]
Agnieszka z Norwegii

Agata z Niemiec

Anna z Niemiec

Agnieszka z Gdańska

Co napisały na żywo po webinarze wspaniałe uczestniczki:

******?Poczułam ogromną ulgę? ? Karolina

******?W trakcie medytacji ustąpił mi ból kręgosłupa? ? Magdalena

******?CUDO Agnieszko ? nie chce się otwierać oczu? ? Sylwia

******?Poczułam się tak lekko ? dziękuje? ? Anna

Wcześniejsze edycja 2017/2018 i 2016, 2019

O AUTORCE

Autorka Agnieszka Przybysz
Pionierka coachingu, ekspert relacji, autorka książek m.in bestsellera Przyciągnij miłość ? coaching relacji, Przyciągnij Sukcesy z Pasją, Miłość & Pieniądze, Kobieca MOC, które pomogły tysiącom Polaków w kraju i za granicą.

Od 2000r. pomaga przedsiębiorczym kobietom z pasją mieć miłość, pieniądze, karierę lub biznes z pasją, odnosić sukcesy, mieć cudowne relacje, być doceniane, kochane i bogate, wnosząc wkład w życie innych ludzi. (Świadomym mężczyznom skutecznie pomogła budować relacje i zdobywać często pokaźne kontrakty).

Praktyk biznesu, z sukcesami w sprzedaży i marketingu. Przeszła drogę rozwoju od konsultanta do zarządzania sprzedażą znanych marek. Z zamiłowania przedsiębiorca z pasją pomagania ludziom.

Założycielka pierwszego w Polsce Coaching Institute.

Posiada największe doświadczenie w branży coachingu w Polsce i zdumiewającą skuteczność autorskich metod i narzędzi,które pomagają skutecznie uczestnikom w ponad 11 krajach Europy.


O czym świadczą liczne opinie uczestników programów m.in ABC Przyciągnij Miłość, Kobieca Moc, Biznes z Pasją, MiP system online.

Widziana i słyszana w wielu mediach, m.in: TVP, TVN, Onet.Tv, Pytanie na Śniadanie, Radio Kolor, Wprost, Sens, Radio Zet, Forbes, Charaktery, Elle, Polskie Radio, Rock Radio, RDC, Radio PLUS, RMF, Home & Market, Gazeta Prawna. Szczęśliwa w wyjątkowym związku z Bratnią Duszą. Prywatną historię Agnieszki poznasz tutaj >>>

Masz pytanie, chcesz także sesje 1 na 1, złóż teraz aplikację do KM ViP. Odpowiemy na Twój mail.