lista - Kobieca MOC Boski Plan | Odkryj Sekret Kobiecej Mocy. Przyciagnij Milosc do swojego zycia: prawo przyciagania w zwiazkach i relacjach. coaching relacji

Książka        Autorka        Media        Program        Zamawiam        Co mówią Kobiety

Sprawdzona Metoda, która pomaga Kobietom, zwiększyć
swoją Wartość i Dochody od 30% – 300%,
Wzbogacić Swoją Piękną Duszę.

Warszawa dnia 24.11.2020r.

Kochana Kobieto,

Jeśli chcesz stworzyć życie, które Pokochasz, cieszyć się życiem z Pasją, nadąrzyć za zamianami w tym szybko zmieniającym się świecie, bez względu na to w jakim miejscu rozwoju osobistego i zawodowego-biznesowego teraz jesteś to, jest to najważniejsza wiadomość jaką kiedykolwiek przeczytasz.

Na początek ostrzeżenie,

To nie jest strona, która obiecuje Ci bogactwo bez żadnego wysiłku.

Jeśli wolisz narzekać, że nic Ci w życiu nie wychodzi, wolisz siedzieć przed telewizorem z kolą i pizzą {nie mam nic przeciwko, dobrej wegańskiej wersji}, chętnie się z Tobą podzielę, to nie jest dla Ciebie.

Ta sprawdzona metoda pomógła wielu tysiącom świadomym kobietom, interesujących się rozwojem i działa wspaniale. Wierzę, że może pomóc i Tobie w odzyskaniu mocy lub jej wzmocnieniu, byś żyła w obfitości i miała życie, które Pokochasz.

Oto jak i dlaczego powstała Kobieca Moc

Pomagam świadomym kobietom z pasją, Tobie w odzyskaniu mocy, byś żyła w Obfitości i miała życie, które POKOCHASZ.

W czerwcu 2012 r. zapoczątkowałam ideę Kobiecej Mocy fenomenalnymi efektami kobiet, oto niektóre przykłady:

Umorzone zobowiązanie + otrzymałam ekstra pieniądze 2900 zł. Ania z Krakowa

Mam idealną pracę z pasją i 70 % wzrost dochodów, wygodne życie. Anna z Niemiec

Nowe firmy do współpracy zgłosiły się same do mnie + stały dopływ klientów. Agnieszka z Lublina

Poczułam się naprawę dobrze ze sobą. Nie szukałam partnera. Spotkałam Bratnią Duszę. Monika z Warszawy

Pozwoliłam sobie na przyjmowanie prezentów wspaniałe wakacje za granicą, kosztowną biżuterię z diamentami + Spotkanie wzajemnej miłości, Bratniej Duszy. Agnieszka z Krakowa

Mam większą pewność siebie i lepiej radzę sobie z wyzwaniami zdrowotnymi. Sylwia z Poznania

Otrzymuję komplementy od klientów za profesjonalizm i odnotowuję wzrost dochodów/zarobków, stale utrzymujący się i wzrastający + spotkanie Bratniej Duszy” Aga z Gdańska

Czuję się unikalnym specjalistą, do którego spływają projekty, które tylko ja mogę tak dobrze wykonać + stały wzrost o 30% zarobków. Grażynka z Gdańska

Manifestacja obfitości w rodzinie, jedna zyskała wspaniałą prestiżową pracę, która sama do niej przyszła, a druga ma wspaniałego partnera i realizuje się w sztuce, jest solistką w teatrze. Maria z Inowrocławia (przy okazji męża biznes korzysta)

Czuję się pięknie w swojej kobiecości, zauważyłam zdecydowanie większe starania męża: romantyczne kolacje, zaproszenia do restauracji… zachęty męża, który nakłaniał mnie, bym stale robiła te programy. Kasia SU, prawnik

Co mówią Kobiety, które skorzystały z Kobieca Moc:


Co dokładnie otrzymasz w ramach Kobiecej Moc, to nie jest kolejny program o rozwoju, a sprawdzona od wielu lat autorska METODA podnoszenia ŚWIADOMOŚCI Miłości & Obfitości, poparta faktami. Stosując nasze Aktywacje MOCY możesz się spodziewać większego zainteresowania Twoją osobą, nagle ktoś zechce Ciebie wysłuchać, uzna za eksperta-specjalistę w Twojej branży, zaproponuje Ci awans, lepszą pracę albo podwyżkę, prezent.

Nowe projekty lub kontrakty trafią właśnie do Ciebie, a Twoje relacje staną się cieplejsze, a nawet łatwiej Ci będzie przyjąć miłość, która zechce zapukać do Twoich drzwi…Jeśli jesteś na to gotowa, albo ponownie zaiskrzy „pasja” w Twoim związku, gdy zasmakujesz 10 Kobiecych Mocy.

To jest coś więcej niż skuteczna metoda rozwoju. Kobieca Moc łączy w sobie aspekt kobiecości, duchowości i pasji zawodowych-biznesowych, w jakich się pragniesz realizować. To Ty wybierasz czy spełniasz się na etacie, pracując dla kogoś i robiąc, to co kochasz, czy też we własnej firmie lub biznesie z PASJĄ.

Sama decydujesz, a nie ktoś decyduje za Ciebie, gdy aktywujesz wszystkie 10 Kobiecych Moc w praktyce lub wzmocnisz tę Moce, w zależności na jakim etapie Twojej drogi rozwoju teraz jesteś, stworzysz życie, które POKOCHASZ, tak jak uczyniły to tysiące kobiet przed Tobą od 2012r. przechodząc przez to Unikalne i Ekscytujące Doświadczenie. To gwarantowane.

Jeśli zastanawiasz się jak czuć się w pełni spełnioną kobietą. Jak zrealizować Twoje głębokie pragnienia Serca z większą łatwością, bez stresu i bez „naciskania”.

Kochana, oto wszystko czego potrzebujesz w dzisiejszym świecie, by czuć się naprawdę spełnioną… w każdym aspekcie życia:

Co obejmuje 7-tygodniowy online warsztat Sekret Kobiecej Mocy 5.0

Niezbędny kurs, by Obudzić Twoją Kobiecą Moc – Nowość!


Poznaj „Efekt Domino” w Kobieca Moc:
Z pewnością masz wiele pragnień w różnych obszarach, ale czy wiesz, który z nich spowoduje, że wszystkie pozostałe ułożą się jak piękna układanka, który z nich jest tym, od którego zacząć realizację Twoich pragnień. Czy chciałbyś to poznać?
Przeprowadzę Cię przez proces – aktywację, abyś odkryła magnetyczną moc Twojego potencjału abyś zyskała pełną jasność, który obszar Twojego życia zapewni Ci Efekt Domino, czyli pchnie ku realizacji pozostałych pragnień.
Kiedy skupisz się na tym właśnie obszarze i manifestacji w tym obszarze znacznie łatwiej Ci będzie osiągnąć efekty z mniejszym wysiłkiem w pozostałych obszarach. Zyskasz potrzebne wsparcie.


Stwórz „Małżeństwo Doskonałe” w Kobieca Moc:
Poznaj Twoją męską i żeńską Energię, aby przełamać bariery oddzielające Cię od prawdziwej mocy, aby stworzyć to czego pragniesz: autentyczną bliskość, prawdziwą miłość, poczucie przynależności, aby wyrażać Twoją unikalność…


Przebij „Szklany Sufit”:
Wyobraź sobie co by się stało, gdyby Twoje emocje i uczucia, stały się źródłem Twojej siły, co by się stało gdybyś przełamała te wewnętrzne wzorce raz na zawsze.
Podczas tego procesu odkryjesz jak przebić ten szklany sufit, i zbudować mocną relację ze sobą. Ten sufit powstrzymuje Cię, by sięgnąć po więcej w życiu.
Zobaczysz, jak możesz uwolnić się z wzorców przeszłości i zbudować wspierającą relację z sama sobą na poziomie emocjonalnym, nie na poziome umysłu (który wie lepiej co jest właściwe dla Twojego ciała). Jak pogodzić te 2 siły, by się wzajemnie wspierały.


Zastosuj Kobiecy System Nawigacji:
Wyobraź sobie, że masz stabilne połączenie z samą sobą, jest źródłem nieograniczonego wsparcia, które jest Ci dostępne w relacji z Bogiem, Energia Źródła, Wszechświatem ?jakkolwiek to nazywasz? aktywując magnetyczną moc najgłębszych Twoich pragnień, intuicji i inspirujących działań, które prowadzą do realizacji Twoich celów.
Odkryjesz Twoją relację z Energia Źródła / Bogiem / Wszechświatem, po to aby manifestować Twoje najskrytsze Pragnienia i wizje Twojego życia.
Sięgniesz po wsparcie do Źródła z autentyczną pewnością i wiarą na drodze realizacji Twojego potencjału. Nauczysz się brać świadomy udział w procesie współtworzenia.


Aktywuj „Magnetyczną Kobiecość”:
Wyobraź sobie, że czujesz się bezpieczna, pewna siebie i żyjesz z pasją, gdy aktywujesz Twoją Kobiecość.
Odkryjesz źródło Twojej własnej wartości (unikalności) w autentyczny sposób pozwoli Ci cieszyć się Twoim własnym światłem, by zrealizować Twój potencjał.
Kiedy odkryjesz swoją unikalność po mimo wielu niedoskonałości, które każda z nas myśli, że posiada? uwolnisz się od strachu, który powstrzymuje Cię od Twoje autentycznej MOCY, by wyrazić Twoją wspaniałość.
Ponownie zakochasz się w sobie.
Nauczysz się cieszyć wzajemnym blaskiem i wsparciem innych kobiet.


Stań się „Magnesem Obfitości”:
Materializuj Twoje Pragnienia z większą łatwością.
Uwolnisz energię z przeszłości, po to by w pełni cieszyć się tym, co stworzysz.
Przygotuj się na wspaniałą przyszłość, zamiast skupiać się na reperowaniu przeszłości.
Przyciągając wsparcie do Twoich pomysłów, projektów i wizji?. tak jakby wszystko było możliwe w współpracy z energią źródła i wszelkich możliwości.


Współpracuj z Twoim Przeznaczeniem.

Kiedy obudzisz Kobiecą Moc, sięgniesz do Twojego Źródła Energii, wewnętrznej mądrości, i znacznie więcej…
przez 7 tygodni będziesz praktykować MOC, aby:
Poczuć autentyczną pewność, by tworzyć to co potrzebujesz, by żyć w obfitości
Budować relacje, które będą odzwierciedleniem twoich autentycznych wartości
Uwolnić blokady, by zadbać o twoje zdrowie i witalność i wsparcie z łatwością
Sięgnąć do źródła prawdy kim jesteś i co naprawdę potrafisz
Żyć w zgodzie z Twoim celem życiowym
Nauczyć się wyrażać Twoją unikalność w sposób autentyczny i prawdziwy
Mieć mocna wieź z własną intuicją i słuchać jej bez wątpienia
Działać, w taki sposób, który wzmacnia twoich bliskich, partnera, dzieci i środowisko.

Nowy 5 stopniowy proces Kobieca Moc 5.0


Dołącz teraz tutaj KM 5.0 dostęp >>>

lub II raty po 349zł jedna teraz, druga za 30 dni. >> dostęp >>>

Nowość coaching & mentoring Roczna Akademia Kobieca Moc – Kobiece Puzzle Mocy tylko raz w roku

Dołącz na listę oczekujących lub skorzystaj teraz powyżej z 7 tygodniowego programu Kobieca Moc 5.0

.

Checklist – QUIZ:
10 Kobiecych Mocy, by mieć
Życie, które Pokochasz
+
zaproszenie na MasterKlasę aktualny webinar:

Odkryj, Poznaj, Poczuj
i Aktywuj Kobiecą MOC

🔒Twoje dane są bezpieczne. Otrzymasz najpierw mail z prośbą o potwierdzenie zapisu.