Cele - Kobieca MOC Boski Plan | Odkryj Sekret Kobiecej Mocy. Przyciagnij Milosc do swojego zycia: prawo przyciagania w zwiazkach i relacjach. coaching relacji

Kobieca MOC & Trafne Cele, byś miała życie, które Pokochasz

Jakich 10 Mocy nie możesz Ignorować w 2023 roku!

dołącz >>>

Master Webinar: 3 Techniki Skutecznego Stawiania Celów
w Zależności od Twojej Osobowości

+ PlayBook z ćwiczeniami live

Zostaw swoje imię i najlepszy email w oknie poniżej

Twoje dane są bezpieczne. Otrzymasz najpierw mail z prośbą o potwierdzenie zapisu.

Dlaczego warto skorzystać z webinaru: warsztatu online

– Zastanawiasz się jak czuć się w pełni spełnioną kobietą?
Jak zrealizować Twoje głębokie pragnienia Serca z większą łatwością, bez stresu i bez „naciskania”…

Czego potrzebuje kobieta w dzisiejszym świecie, by czuć się naprawdę spełnioną… w każdym aspekcie życia.

3 Skuteczne Techniki Stawiania Celów, w zależności od Twojej Osobowości.

– 10 Mocy, których nie powinna Ignorować żadna kobieta w tym roku i dlaczego…

– Zabiorę Cię w podróż do odkrywania Twojej mocy, Twojego pełnego potencjału i Twojego ponadczasowego dziedzictwa. To może nawet być dla niektórych mistyczna lub „magiczna” podróż, która otworzy Ci umysł i SERCE, by doświadczać mniej Stresu, więcej ENERGII, trafne Decyzje, lepszą Intuicję, realizację Pasji, tworzyć co zechcesz i mieć życie które Pokochasz.

– Na tym Master webinarze nie obiecuję Ci, że w ciągu 60 min stworzysz siebie na nowo, ale obiecuję, że będzie to przełomowy krok w Twoim rozwoju i duchowej drodze, który na pewno zapamiętasz.

– Powiem o czymś co odkryłam przez doświadczenie, zanim stworzyłam markę Przyciągnij Miłość i Kobiecą Moc, podzielę się moimi eksperymentami… z ostatnich miesięcy…

Zapraszam dołącz do nas na bezpłatny webinar: 3 Skuteczne Techniki Stawiania Celów,w zależności od Typu Osobowości i ciesz się Twoimi odkryciami i skutecznymi ćwiczeniami, przez które Cię przeprowadzę. Już od pierwszych minut zanurzysz się w Energii miłości jak w ocenie i transformującej opowieści jakiej jeszcze nikomu nie zdradziłam.

Powiem także jak i Ty możesz skompletować Twoje życiowe Kobiece Puzzle teraz. To rEwolucyjny krok

Ważne: webinar Live jest bezpłatnie dostępny w ograniczonym czasie. Bądź Live oraz zaproś świadome i poszukujące spełnienia kobiety. Aby być z nami potrzebujesz dostęp do internetu i email, na który wyślemy Twój unikalny link dostępu online do Master webinaru.

Webinar        Bezpłatnie        

Live online        Prezenty

Master Webinar, który Pokochasz tylko raz w 2023 r.konieczna jest rezerwacja miejsca na webinar (LIVE + prezent Playbook z ćwiczeniami)

Ewa B.: „Czułam mrowienie w całym ciele, a nade wszystko spokój i radość wewnętrzną, lekki wiaterek na twarzy :)”
Sylwia: „Co za motywujący czas i wieczór, dziękuje Sercem”.
Magdalena: „Czułam energię w dłoniach, czuję się niesamowicie lekko„.
Anna: „Płacz, energia i ciepło w sercu, co za ulga”.
Agnieszka: „Dziękuje za piękne i ciepłe spotkanie…”.
Ewa H.: „Pięknie dziękuje za możliwość odsłuchania. Pierwszy raz jak słuchałam to usnęłam. Ćwiczenia energetyzujące, napełniające spokojem i radością. Czułam mrowienie w rękach i stopach. Cieszę się, że skorzystałam z Twojej rady… i będę w Nowym Programie. Pozdrawiam pięknie.”

Dnia 4.04.2020
Czuję spokój i uśmiecham się. Marzena
Wspaniała energia jak zawsze. Aga
– Dobrze : ) zaczęłam się uśmiechać sama do siebie : ) Aleksandra
Pełna energii 🙂 Izabella
– To było piękne. Niezapomniane przeżycie. Joanna

Błogi spokój, oto czym dzieliły się kobietki w trakcie poprzedniego webinarowego spotkania. Chcesz go doświadczać?
Bardzo się cieszę na to niezwykłe doświadczenie i nowości jakie przygotowałam.

Co mówią Kobiety, które skorzystały z Kobieca Moc:


Posłuchaj wywiadu, Kobieca Moc

O Agnieszce Przybysz


cyfry-bio-Agnieszka-Przybysz-Coaching

Autorka Agnieszka Przybysz
Pionierka coachingu, ekspert relacji, autorka książek m.in bestsellera Przyciągnij miłość – coaching relacji, Przyciągnij Sukcesy z Pasją = Coaching z Pasją, Miłość & Pieniądze, Kobieca Moc, Miłość Toksyczna, które pomogły tysiącom Polaków w kraju i za granicą.

Od 2000 r. pomaga przedsiębiorczym kobietom z pasją mieć miłość, pieniądze, karierę lub biznes z pasją, odnosić sukcesy, mieć cudowne relacje, być doceniane, kochane i bogate, wnosząc wkład w życie innych ludzi. (Świadomym mężczyznom skutecznie pomogła budować relacje i zdobywać często pokaźne kontrakty).

Praktyk biznesu, z sukcesami w sprzedaży i marketingu. Przeszła drogę rozwoju od konsultanta do zarządzania sprzedażą znanych marek. Z zamiłowania przedsiębiorca z pasją pomagania ludziom.

Założycielka pierwszego w Polsce Coaching Institute.

Posiada największe doświadczenie w branży coachingu w Polsce i zdumiewającą skuteczność autorskich metod i narzędzi, które pomagają skutecznie uczestnikom w ponad 11 krajach Europy


Prowadzi skutecznie warsztaty od 2005 r. O czym świadczą liczne opinie uczestników programów m.in ABC Przyciągnij Miłość, Kobieca Moc, Biznes z Pasją, MiP system online, Puzzle Relacji, Kurs na Pozytyw, Moc Spokoju…

Widziana i słyszana w wielu mediach, m.in: TVP, TVN, Onet.Tv, Pytanie na Śniadanie, Radio Kolor, Wprost, Sens, Radio Zet, Forbes, Charaktery, Elle, Polskie Radio, Rock Radio, RDC, Radio PLUS, RMF, Home & Market, Gazeta Prawna. Szczęśliwa w wyjątkowym związku z Bratnią Duszą. Prywatną historię Agnieszki poznasz tutaj >>>