efekty kobiety z Anglii opinie - Kobieca MOC Boski Plan | Odkryj Sekret Kobiecej Mocy. Przyciagnij Milosc do swojego zycia: prawo przyciagania w zwiazkach i relacjach. coaching relacji


Wzmocnij *Siebie*, by Przełamać STRACH & Wewnętrzne,
Ukryte Blokady i aktywować Twoją Kobiecą MOC,
byś miała Życie, które Pokochasz z Pasją.

Dnia 7.09.2017r. & 02.2021r. godz: 8 pm

Witam Cię serdecznie,

Do: Kobiet z Pasją, które chcą żyć w pełni swoich możliwości w obecnych transformujących czasach.

Jak wiele znasz osób, które tkwią w związku czy relacji bez przyszłości?

Asia z Anglii trafiła do mnie w 2011 r., gdy w jej życiu nic złego się nie działo, a mimo to czuła się niespełniona. Z mężczyzną, z którym się spotykała, miło spędzali czas, był bardzo dobrze wykształcony, od dawna mieszkał z dala od swojej rodziny, pochodził z innego dalekiego kraju. Nazywał to separacją, bo jak twierdził z żoną łączyło go dziecko i kwestie jego utrzymania. A Asia była jego miłością. Marzyła o wspólnych wakacjach i męczyło ją to, że ilekroć wracała do Polski na wakacje, rodzice i bliscy wypytywali ją, z kim jest, kiedy wyjdzie za mąż.

Wszystkie jej bliskie koleżanki już miały mężów, a niektóre i dzieci. A Ona trzymała w tajemnicy swój związek, bo nie była pewna Jego deklaracji. Ciągle zwlekał i czekał, twierdząc, że go nie stać, że dużo pieniędzy wysyła rodzinie? Gdy chodzili do kina, Ona kupowała swój bilet, a On swój i tak trwało od dawna. Asia bardzo obawiała się zmiany, nie chciała zostać sama, choć miała do niego uczucia, to coraz bardziej zaczęła jej dokuczać ta niepewność jutra.

Nigdy nie mogli razem spędzać wakacji. Gdy uświadomiła sobie, że była jego przyjemnością, kochanką? zapragnęła sięgnąć po szczęście? Pomogłam jej uwolnić Ex i otworzyć się na nową miłość, by dała sobie szansę na miłość i rodzinę, której pragnęła. I tak, skracając szczegóły, poznała Wojciecha, który mieszkał w tym samym kraju, tysiące kilometrów od niej, był wolny. Wsparłam ją także przy zmianie pracy i zamieszkała blisko ukochanego. Dziś są fajnym małżeństwem.

*****
Anna potrzebowała większych zarobków, by móc spłacać zobowiązania w Polsce. Przejęła na siebie zobowiązania rodziców po upadłym biznesie i utrzymanie dużego domu, w którym nikt nie mieszkał. W trakcie sesji skype, znalazła szybko najemcę na dom, co pozwoliło jej spłacać raty w banku. Ktoś by pomyślał, że to kobieta z tupetem, skoro wzięła na swoje barki taki ciężar. Anna jest delikatną i wrażliwą osobą, mocną duchem, z pięknym sercem.

Witaj, Agnieszko. Pragnę dać znać, że mój szef w mojej nowej Firmie wysłał mnie na szkolenie, gdzie zdobyłam kwalifikacje uprawniające
mnie do wejścia na plac robót. Zdałam 5 testów, które obejmowały wiedzę techniczną. Jest to dla mnie nowa ścieżka kariery. Szef
bardzo mnie chwali, docenia oraz motywuje do działania. Ufam, że ta praca zapewni mi wzrost dochodów. Dla przypomnienia jest to praca, która do mnie przyszła w trakcie warsztatów Kobieca Moc VIP. Pozdrawiam serdecznie Anna S. z Anglii.
To 2-go zmiana pracy z łatwością na lepszą u Anny, w trakcie programów kolejnych edycji Kobieca Moc.

Co mówią Kobiety, które skorzystały z Kobieca Moc:


******
Ewę znałam troszeczkę wcześniej z moich programów online ABC Przyciągnij Miłość i Kobieca Moc, ciacha, spokojna, nigdy nie zabierała głosu na sesjach przerabiała je po swojemu. Gdy dopadł ją chaos w pracy, bo nigdy nie mogła liczyć na swoje zmienniczki, gdy menedżer był nieobecny, dotarła do kresu wytrzymałości. Poczuła, że tak dalej nie może pracować. Kocha swoją pracę i ludzie ją kochają, ale stres i niepewność sytuacji, jakie ją zaskakiwały ją przerastał. Nie miała na nie wpływu. Postanowiła zmienić pracę i złożyć wypowiedzenie. Właściciel próbował ją jeszcze zatrzymać, ale jego obietnice były mało konkretne. Tak trafiła do mnie latem na sesje skype zadziałałyśmy szybko, po drugiej sesji napisała:

Dnia 30 sierpnia 2017 15:25 Ewa napisał(a):
Kochana Agnieszko, Dziękuje bardzo za wszystkie ćwiczenia, rady a przede wszystkim Twoje prowadzenie. Jestem wdzięczna Opatrzności, Archaniołom, Aniołom za wsparcie i opiekę w czasie całego procesu i dzisiejszego interview. Jeszcze jestem cała w emocjach. Znajomi przyjęli mnie z otwartymi ramionami a pani manager powiedziała, że słyszała dużo dobrego o mnie. Całej rozmowie towarzyszyła spokojna, relaksująca atmosfera. Trwało to ok. 1 godziny.

Manager stwierdziła, że mam bardzo duże doświadczenie. Zaoferowała lepsze pieniążki niż obecnie. Powiedziała, że postara się pomóc w transporcie do pracy. Wspomniałam, że mogę mieć problem z uzyskaniem referencji od obecnej manager na co padło stwierdzenie, że jeżeli tak się stanie ona poprosi o referencje mojego kolegę (który wciąż tam pracuje i pomógł mi w umówieniu dzisiejszego spotkania). Koleżanka dostarczy jutro, resztę moich dokumentów i jak dotrze świadectwo o niekaralności to mogę zaczynać pracę. Pozdrawiam i ściskam serdecznie. Niech Dobre Anioły będą z Tobą. Ewa H. z Anglii

Dnia 31 sierpnia 2017 o 12:27 Ewa H. napisał(a):
Słoneczne dzień dobry, Agnieszko jak najbardziej dodaj moją wypowiedź, ku pokrzepieniu serc innych. Warto inwestować w swój rozwój, 'walczyć? ze swoimi słabościami, by na końcu uwierzyć w siebie i dostać to na co zasługujemy. Odezwę się w sprawie nowych terminów wkrótce. Obecnie pracuję 6 nocek w ciągu tygodnia. Dużo zdrówka Ewa H.

Te Trzy wspaniałe kobiety powiedziały sobie „TAK”, zadbały o swój rozwój, sięgnęły po wsparcie, by cieszyć się lepszą jakością życia. Skorzystały ze sprawdzonych narzędzi i gotowego systemu.

A jakie Ty masz gorące pragnienia, przed czym uciekasz albo do czego dążysz?

Co obejmuje AKADEMIA Kobieca MOC
3 Filary: ROZWÓJ, RELACJE, OBFITOŚĆ

kobieca_moc_agnieszka_przybysz

Podniesiesz swoją wartość o kolejne 30 do 300 % lub więcej, czy to jesteś na etacie czy w biznesie.

Odzyskasz siebie, wzmocnisz cel życia i ponownie uwierzysz w MIŁOŚĆ.

Uwolnisz STRES i blokady, które sabotują Twój sukces osobisty, zawodowy lub we własnym biznesie.

Otworzysz Serce na prawdziwą miłość, przyjaźń i głębsze relacje międzyludzkie i intymność w związku.

Uwolnisz się od toksycznej miłości i odzyskasz pewność siebie, by żyć z pasją każdego dnia

Zaczniesz korzystać z dobrodziejstw pozytywnej ENERGII – rozwijać się osobiście, zawodowo, duchowo na miarę obecnych czasów.

Zaczniesz budować bardziej świadome więzi, cudowne relacje z ludźmi, być bardziej doceniana i szanowana.

Nauczysz się tworzyć prawdziwą OBFITOŚĆ w życiu osobistym i zawodowym, biznesowym,

Będziesz zmotywowana, by zadbać bardziej o zdrowie i zdrowy, radosny styl życia.

Zyskasz SPOKÓJ umysłu i większą pewność siebie w życiu osobistym i zawodowym.

Dołącz do nas teraz!
Sprawdź warsztaty online, program Akademii Kobieca Moc – Kobiece PUZZLE Mocy raz w Roku Live


sprawdz-wiecej

Mieszkasz za granicą lub szukasz opcji ONLINE gdziekolwiek mieszkasz Akademia Kobieca Moc – Kobiece Puzzle Mocy, sprawdź sesje Live i wideo, z Forum wsparcia tutaj >>>

kobieca moc opienie

Szukasz profesjonalnego wsparcia i skutecznych narzędzi

Mieszkasz za granicą lub szukasz opcji ONLINE z możliwością zadania pytań Agnieszce Przybysz, sprawdź teraz: Akademia Kobieca Moc – Kobiece Puzzle Mocy, coaching i mentoring, sprawdź tutaj >>>

AniazNiemiec-zprzyjacielemPozwól, że przedstawię Ci wspaniałą kobietę, nazywa się z Anna i od kilku lat mieszka w Niemczech… Wyjechała tam po to, by usamodzielnić się i wyrwać spod skrzydeł rodziców (być wolną od uzależnienia), ale nie to gdzie mieszka jest najważniejsze, a to jak szybki rozwój przeszła…Jak pozwoliła sobie sięgnąć po swoje pasje i kobiecą moc – 3 krotnie zmienijąc pracę na lepszą.
Posłuchaj Anny, która łączyła się z nami na sesje przez skype:

oto ciąg dalszy sukcesów Anny: Data: 2015-08-25 21:28
„Co się ostatnio wydarzyło:) dostałam podwyżkę:) rozpoczynam szkołę podyplomową-cel postawiałam jako dalszy rozwój osobisty w sferze zawodowej, …i 🙂 przeprowadziłam się! Znalazłam cudne mieszkanie i od 1 sierpnia mieszkam na nowym! Mieszkanko jest piękne i wymarzone! Co prawda kosztuje mnie to dużo pracy i nie tylko-remont itp. ale jestem na swoim! To moje osobiste CUDA i sukcesy i wiem, że mam je dzięki zmianom, jakie zaszły we mnie odkąd pracuje z Tobą! dziękuje!!!! z całego serca dziękuje!
Zakupiłam 21 dni radosnej transformacji, bo pragnę zaprosić do swojego życia właściwego mężczyznę! Myślę, że jestem gotowa!
Dziękuje Agnieszko!
Pozdrawiam Cię gorąco, Ania z Niemiec”

Ania mówi:

„Jestem na drugim roku, a ogólnie przewidziane są trzy lata do dyplomu. Zależy mi na tej szkole. Udało się porozumieć z pracodawcą, który dofinasował szkołę, by mogła zmienić pracę”. Potrzebowała nowych wyzwań w pracy, by czuć, że się rozwija”.

Akademia Kobieca Moc – Kobiece Puzzle Mocy, coaching i mentoring, sprawdź teraz tutaj >>>

O AUTORCE

Polska prekursorka akcji Kobieca Moc, Agnieszka Przybysz
Pionierka coachingu, ekspert relacji, autorka książek m.in bestsellera Przyciągnij miłość ? IV wydanie coaching relacji, Przyciągnij Sukcesy z Pasją, Miłość & Pieniądze, Kobieca MOC, które pomogły tysiącom Polaków w kraju i za granicą.

Pomaga przedsiębiorczym kobietom z pasją mieć miłość, pieniądze, karierę lub biznes z pasją, odnosić sukcesy, mieć cudowne relacje, być doceniane, kochane i bogate, wnosząc wkład w życie innych ludzi. (Świadomym mężczyznom skutecznie pomogła budować relacje i zdobywać często pokaźne kontrakty).

Praktyk biznesu, z sukcesami w sprzedaży i marketingu. Przeszła drogę rozwoju od konsultanta do zarządzania sprzedażą znanych marek. Z zamiłowania przedsiębiorca z pasją pomagania ludziom.

Założycielka pierwszego w Polsce Coaching Institute.

Posiada największe doświadczenie w branży coachingu w Polsce i zdumiewającą skuteczność autorskich metod i narzędzi,które pomagają skutecznie uczestnikom w ponad 11 krajach Europy.


O czym świadczą liczne opinie uczestników programów m.in ABC Przyciągnij Miłość, Kobieca Moc, Biznes z Pasją, MiP system online.

Widziana i słyszana w wielu mediach, m.in: TVP, TVN, Onet.Tv, Pytanie na Śniadanie, Radio Kolor, Wprost, Sens, Radio Zet, Forbes, Charaktery, Elle, Polskie Radio, Rock Radio, RDC, Radio PLUS, RMF, Home & Market, Gazeta Prawna. Szczęśliwa w wyjątkowym związku z Bratnią Duszą. Prywatną historię Agnieszki poznasz tutaj >>>