Witam Cię serdecznie,

Tak, wiem czekasz, czekasz i czekasz, aż coś się wyjaśni albo samo zmieni. Pozwój, że coś Ci zdradzę „od kuchni” – nic się samo nie wydarzy, jeśli nie weźmiesz spraw w swoje ręce i postawisz na rozwój. Prawda jest budująca. A zmiana i rozwój to jedyna pewna rzecz w obecnych transformujacych czasach.
Jeśli masz dość powtarzających się rozczarowań w życiu osobistym zawodowym, to zrób coś inaczej.

„Robiąc coś w ten sam sposób jak do tej pory, jak możesz oczekiwać innych rezultatów”.
Mam dziś dla Ciebie nowy wywiad z serii *Rozmowy z Gwiazdami* i ostatnie zaproszenie do Kobieca MOC Pasji, tylko w Warszawie.

Recepta na miłość i seks po piędziesiątce w rozmowie ze znaną pisarką Małgorzatą Kalicińską, posłuchaj tutaj >>> Po raz pierwszy publikowana trzecia część rozmowy.W wideo rozmowie m.in. miłość po pięćdziesiątce.
Wzruszenie i przykłady relacji dojrzałych ? dojrzałej miłości.
Jak to jest z tą miłością, czy zależy od wieku ? seks dojrzały? erotyzm po 60-80 tce… Dlaczego to powinno Cię to dotyczyć – kiedyś sięgniesz tego wieku:)
Subskrybuj nasz kanał YouTube tutaj >>>
Odcinki Przyciągnij Miłość TV znajdziesz tutaj >>>

Last Minute. Nigdy nie było lepszego czasu dla kobiet, by sięgnęły po swoją moc, rozwijały pasje, miały wspaniałe relacje i współpracę z innymi, żyjąc świadomie pełnią życia!
A przy tym będąc sobą, Bądź tym kim Jesteś.

Świat potrzebuje właśnie tego co masz do zaoferowania – Twojej unikalności, Twoich talentów … Twojej mocy. Bądź z nami 10.10.2015r. To ostatni moment, by do nas dołączyć w na warsztaty, w Centrum Warszawy
Poczytaj co jest możliwe dla Ciebie w wyniku zastosowania *Kobieca Moc* (do wyboru: w zawodzie, karierze, biznesie z pasją)
referencje-wszystkieKMP

Dołącz do Nas teraz na wyjątkowe spotkanie inspiracyjno-edukacyjne.W towarzytwie przyjemniej, sprawdź – Podwójny Bilet dla Ciebie i Przyjaciółki.

Z miłością i pasją,
Agnieszka Przybysz

Pionierka coachingu w Polsce
Ekspert relacji, autorka książek
Mentor Biznes z Pasją


PS. Mieszkasz za granicą lub nie możesz skorzystać na żywo z porcji wiedzy, ćwiczeń i doświadczenia w Kobieca Moc w Warszawie, by sięgnąć po Twoje większe możliwości. Sprawdź opcję programu online Kobieca MOC 3.0, Życie, które Pokochasz. Skorzystaj gdziekolwiek mieszkasz, specjalnie teraz tutaj >>>

Sięgnij po takie efekty jak uczestniczki Kobieca Moc tutaj wersja ONLINE >>>


© 2011 - 2015 AgnieszkaPrzybysz.com | CoachingInstitute.biz | Wszelkie Prawa Zastrzeżone
COACHING INSTITUTE - Twój Partner w Drodze do Obfitości! 00-950 Warszawa, skrytka pocztowa 28

KOCHAJ BARDZIEJ, ŻYJ PEŁNIEJ, DZIAŁAJ Z PASJĄ™

Jeśli dostajesz ten email przez przypadek, kliknij na link, by usunąć Cię z listy poniżej:

%PERS_UNSUB%