Agata z Niemiec - Kobieca MOC Boski Plan | Odkryj Sekret Kobiecej Mocy. Przyciagnij Milosc do swojego zycia: prawo przyciagania w zwiazkach i relacjach. coaching relacji
kobieca-moc-agnieszka-przybysz-coaching
Do: Kobiet z Pasją, które chcą żyć w pełni swoich możliwości

Dnia 25.09.2015r. & 2021r. godz: 10.08

Witam Cię serdecznie,

Jak wiele znasz kobiet, które pracują w wyuczonym zawodzie, ale nie sprawia im to przyjemności?

Jak wiele znasz kobiet, które mają jakieś zainteresowania lub pasje, ale nie wiedzą jak zacząć je realizować w dobrze płatnej pracy lub biznesie?

A może znasz wiele kobiet, które nie mają jasności co jest ich pasją i borykają się ze zmianami, przechodząc z pracy do pracy, która nie daje im satysfakcji i godnego wynagrodzenia.

Agata-zNiemiec-Kobieca-MocPozwól, że przedstawię Ci pewną wspaniałą kobietę, nazywa się Agata i od kilku lat mieszka w Niemczech… jest z wykształcenia prawnikiem z dobrze sytuowanego domu.

Gdy do mnie trafiła najpierw na warsztaty w Warszawie „Biznes & Kariera z Pasją” wg. książki Przyciągnij Sukcesy z Pasją, a potem po kilku miesiącach do programu Kobieca Moc 3.0. Przez długie miesiące borykała się z relacjami w pracy, czuła, że chce czegoś więcej i tak na warsztatach odkryła, że jej powołaniem są mediacje, kocha to robić… Od jesieni podjęła się dodatkowych kursów i szukała pracy w nowym zawodzie, pierwsza firma, do której aplikowała niestety odrzuciła jej kandydaturę, ale przypomniała sobie tego co uczę, gdy zamykają się jedne drzwi, czeka na Ciebie coś lepszego i tak pomyślała.

Oto co napisała – mile zaskakując nas swoim mailem: (poniżej obejrzyj/wysłuchaj co mówi w wideo o swoich doświadczeniach w Kobieca Moc 3.0, jak podniosła swoją wartość o 300% i stała się liderką.)


Data: 2015-05-20 22:49

” Zacznę od moich postępów w życiu zawodowym.
Po warsztatach „Biznes i Kariera z Pasją” poprawiły się moje relacje w obecnej pracy. Pracodawcy zaczęli mnie bardziej doceniać i szanować, poza tym usamodzielniłam się i nabrałam pewności siebie dzięki zdobytemu doświadczeniu. Mimo to stwierdziłam, że odejdę z tej pracy, bo panujące tam stosunki mimo poprawy pozostawały toksyczne. Poza tym przekonałam się, że po prostu nie chcę być adwokatem w kancelarii. Na warsztatach odkryłam, że idealna jest dla mnie praca mediatora. Zaraz po warsztatach w Warszawie zapisałam się na studia podyplomowe z mediacji. Tytuł mediatora zdobyłam pod koniec roku 2014.

Po zdobyciu kwalifikacji mediatora zaczęłam aktywnie szukać nowej pracy zgodnej z zamówieniem, które zrobiłam po warsztatach.

Był to długi i trudny proces. Problemy wynikały z tego, że szukałam pracy w regionie, gdzie rynek pracy dla osób z moim wykształceniem jest bardzo trudny. Miało to związek ze zmianami w życiu osobistym, o których napisze później. W całym regionie było tylko kilka ofert pracy, na wszystkie z nich odpowiedziałam, ale dostałam same odmowy. Żadna z tych prac mnie tak naprawdę nie interesowała, ale po prostu nic innego nie było. Po tych wszystkich odmowach załamałam się, ale postanowiłam jeszcze dzwonić do firm i instytucji w regionie i aplikować tam „na ślepo”.

W jednej z firm bardzo szybko dostałam odpowiedź i zaproszenie na kilka rozmów, które były interesującym wyzwaniem.
Prace dostałam – od czerwca będę mediatorem i specjalistą prawa pracy w znanym koncernie optycznym. Stanowisko to jest bardzo wysokie, podlega bezpośrednio pod zarząd koncernu. Jest to praca, która odpowiada w 100% mojemu nowemu zamówieniu. Wiele cech tej pracy, np. wynagrodzenie, dodatkowe świadczenia i możliwości rozwoju, znacznie przewyższa moje oczekiwania w zamówieniu.
Można powiedzieć, że idealna praca sama do mnie przyszła.

Moim wyzwaniem zawodowym jest teraz utrzymanie tej pracy i pozbycie się słabości, o których powiedziano mi po rozmowach. Według przełożonych mam świetne kwalifikacje, ale zbyt mało agresywną i władczą retorykę. Dlatego umowę dostałam na razie tylko na rok, żebym mogła udowodnić, że mogę pokonać te słabości.
Jestem bardzo chętna podjąć to wyzwanie. Jestem pewna, że otrzymam dużo wsparcia od przełożonych. Znaczące jest, że mój bezpośredni współpracownik, powiedział, że odnalazł we mnie Bratnią Duszę w życiu zawodowym.

Również w moim życiu osobistym nastąpiły wielkie zmiany.

W trakcie programu Sekret Bratniej Duszy poznałam Bratnią Duszę, z która stworzyłam w krótkim czasie związek. Niestety mój partner w niedługim czasie bez powodu z dnia na dzień zakończył ten związek. Wtedy nie mogłam zrozumieć, dlaczego przydarzył mi się taki pech, ale teraz cieszę się, bo później okazało się, że to nie był wartościowy mężczyzna i tak prędzej czy później sama zakończyłabym znajomość.

Po zakończeniu tego związku rozwinęłam znajomość z innym mężczyzną (Polakiem urodzonym i wychowanym w Niemczech), którego poznałam wcześniej na portalu randkowym, ale „skreśliłam” go na początku ze względu na dużą odległość i prostacki profil na Facebooku. Spędziłam z nim sporo czasu, moje uprzedzenia się nie sprawdziły, a potem stworzyłam związek, w którym jestem do dziś.

Wyzwaniem w tym związku była (i jeszcze jest) odległość 300 km od miejsca zamieszkania mojego partnera. Widywaliśmy się tylko w weekendy i na urlopie. Mój partner nie był gotowy do przeprowadzki do innego miasta. Ja natomiast nie chciałam mieszkać w jego regionie, bo jest to głęboka prowincja, gdzie nie czuję się dobrze. Byłam bardzo zła, że mój partner nie jest skłonny do kompromisu, ale tak bardzo chciałam wyprowadzić się z mojego miasta, że zgodziłam się poszukać pracy w miejscu zamieszkania mojego partnera i zobaczyć, co z tego wyjdzie.
Teraz znalazłam tam tak wspaniałą pracę, że postanowiłam zaryzykować.

Przeprowadzam się teraz przede wszystkim dla pracy, a nie dla partnera.
Mimo, że jestem w związku już sporo czasu, nadal nie wiem, czy jest to partner na całe życie.
Na początku wydawało mi się, że to idealny mężczyzna, ale teraz mam wiele wątpliwości.
Mój partner ma wspaniałe zalety (dążenie do bogactwa, niezależność finansowa, wysoka pozycja zawodowa, wierność, solidność, szczerość, oddanie, odpowiedzialność, brak nałogów, atrakcyjny wygląd, podobne cele, nowoczesne poglądy na rodzinę), ale też wyjątkowo paskudne wady (wybuchowość, prostackie zachowania i język, brak chęci rozwoju intelektualnego i duchowego, nienawiść do innych narodów, chęć dominacji).

Na ten moment to na pewno nie jest Bratnia Dusza według kryteriów SBD, chociaż przeżywamy wiele szczęśliwych chwil.

Przenoszę się do jego miasta, żeby dać mu szansę i poznać go w życiu codziennym. Przez pierwsze 3 miesiące postanowiłam zamieszkać osobno i skoncentrować się przede wszystkim na pracy. Myślę, że dam sobie czas około pół roku, żeby zobaczyć, czy związek się rozwija i czy mój partner będzie chciał razem ze mną przechodzić transformację i pozbyć się zachowań, których ja nie akceptuję.

Moje podejście jest teraz takie, że proszę Wszechświat, żeby tak zadziałał, by moje życie ułożyło się jak najlepiej dla mnie. Jestem otwarta na wszelkie nowości. Niech się stanie to dla mojego najlepszego dobra.
Wyrażam zgodę na wykorzystanie tego listu w Twoich następnych książkach, audycjach i programach.
Pozdrawiam gorąco z Niemiec,”

Agata, prawnik, adwokat, mediator


Mieszkasz za granicą lub szukasz opcji ONLINE z kontaktem z Agnieszką Przybysz, sprawdź teraz: Akademia Kobieca Moc, coaching i mentoring, sprawdź tutaj >>>

* Submitted on 2015/06/27 at 5:04 pm

„Dziękuje Ci Agnieszko za te wspaniałe odpowiedzi (pod sesjami Kobieca Moc). W sprawie ponownego bilansowania skontaktuje się.
Stosuje metodę drobnych kroków i codziennie robie medytacje kolorami, Moja siła wrasta codziennie. Mam dużo bardziej odwagi, jestem tak pewna siebie w nowej pracy, że praktycznie wszystkie moje intencje zawodowe prawie już się spełniły. Mój szef i zespół powiedzieli, że ja ich już do siebie przekonałam i jeżeli o nich chodzi, to są juz zdecydowani mnie zatrzymać na stale, roczna umowa jest dla nich tylko formalnością. Świetnie poradziłam sobie w pierwszych negocjacjach, podwładni słuchają mnie i liczą się z moim zdaniem. Zmienił się mój ton głosu ? mówię jak osoba z wieloletnim doświadczeniem, mam silny, mocny głos. Przepełnia mnie radość i szczęście, kiedy myślę o nowej pracy. Mam tak wspaniale relacje, że czasem myślę, że to nie może być realne.
Zrealizowałam też plan dopieszczaczy z sesji 2 : zadbałam o atrakcyjny wygląd i rozwój pasji muzycznej w nowym miejscu zamieszkania. W tym ostatnim wspiera mnie szef i koledzy z pracy.
W relacji z partnerem zastosowałam zasadę małych kroków i stawiania jasnych granic. W medytacji kolorami szczególnie silnie powtarzałam: Potrafię wyznaczać swoje granice i inni ludzie je respektują.
Pozdrawiam i dziękuje raz jeszcze za dotychczasowe wsparcie.”


* 2015/07/04 at 11:40 am

„Witam, czuję się bardzo szczęśliwa, bo podczas sesji odkryłam, że zarówno w mojej aktualnej pracy, jak i w życiu prywatnym realizuje moje pasje w pełni. Obie sfery życia łączą się w całość, ponieważ mój nowy szef również ma pasje muzyczne i wspiera mnie w realizacji tych pasji, wspierają mnie także inne osoby poznane w pracy.
Agata z Niemiec.”


Agata robi karierę teraz i jest szczęśliwa ze swojej wymarzonej pracy, w międzyczasie profesjonalnie pomogła firmie rodziców w mediacjach. A ostatnio z czego jest dumna poprawiła relacje z rodzicami, które nigdy nie były aż tak dobre. WSPANIALE!

Jej zarobki od maja 2015 wzrosły o 300%, a jeszcze otrzyma podwyżkę. Posłuchaj poniżej.
Niechaj to będzie inspiracją dla Ciebie co jest możliwe, także dla Ciebie w Twoim zawodzie i Twojej sytuacji.

Agata mówi:

Jakakolwiek jest Twoja sytuacja teraz, czy chcesz poczuć się lepiej w swojej kobiecości, czy chcesz błyszczeć w relacjach z innymi, czy też chcesz być bardziej atrakcyjną i silną kobietą, by móc realizować swoje pasje i sięgnąć po to na co zasługujesz – życie w obfitości: czasu, radości, pieniędzy, prezentów, miłości… Teraz jest idealny moment….

Jeśli wydaje Ci się to niemożliwe dla Ciebie, to poczytaj tutaj od 2012r. historie wielu innych kobiet takich jak Ty.

Posłuchaj Ani, która łączyła się z nami przez skype:


oto ciąg dalszy sukcesów Anny: Data: 2015-08-25 21:28
„Co się ostatnio wydarzyło:) dostałam podwyżkę:) rozpoczynam szkołę podyplomową-cel postawiałam jako dalszy rozwój osobisty w sferze zawodowej, …i 🙂 przeprowadziłam się! Znalazłam cudne mieszkanie i od 1 sierpnia mieszkam na nowym! Mieszkanko jest piękne i wymarzone! Co prawda kosztuje mnie to dużo pracy i nie tylko-remont itp. ale jestem na swoim! To moje osobiste CUDA i sukcesy i wiem, że mam je dzięki zmianom, jakie zaszły we mnie odkąd pracuje z Tobą! dziękuje!!!! z całego serca dziękuje!
Zakupiłam 21 dni radosnej transformacji, bo pragnę zaprosić do swojego życia właściwego mężczyznę! Myślę, że jestem gotowa!
Dziękuje Agnieszko!
Pozdrawiam Cię gorąco, Ania z Niemiec”Co obejmuje AKADEMIA Kobieca MOC 2021
3 Filary: ROZWÓJ, RELACJE, OBFITOŚĆ


kobieca_moc_agnieszka_przybysz

Podniesiesz swoją wartość o kolejne 30 do 300 % lub więcej, czy to jesteś na etacie czy w biznesie.

Odzyskasz siebie, wzmocnisz cel życia i ponownie uwierzysz w MIŁOŚĆ.

Uwolnisz STRES i blokady, które sabotują Twój sukces osobisty, zawodowy lub we własnym biznesie.

Otworzysz Serce na prawdziwą miłość, przyjaźń i głębsze relacje międzyludzkie i intymność w związku.

Uwolnisz się od toksycznej miłości i odzyskasz pewność siebie, by żyć z pasją każdego dnia

Zaczniesz korzystać z dobrodziejstw pozytywnej ENERGII – rozwijać się osobiście, zawodowo, duchowo na miarę obecnych czasów.

Zaczniesz budować bardziej świadome więzi, cudowne relacje z ludźmi, być bardziej doceniana i szanowana.

Nauczysz się tworzyć prawdziwą OBFITOŚĆ w życiu osobistym i zawodowym, biznesowym,

Będziesz zmotywowana, by zadbać bardziej o zdrowie i zdrowy, radosny styl życia.

Zyskasz SPOKÓJ umysłu i większą pewność siebie w życiu osobistym i zawodowym.

Dołącz do nas teraz! Sprawdź specjalną okazję raz w roku!


sprawdz-wiecej

Sprawdź Więcej Teraz i dołącz do Kobieca MOC Live, gdziekolwiek mieszkasz >>>kobieca moc opienie

Mieszkasz za granicą lub szukasz opcji ONLINE z Indywidualnym kontaktem z Agnieszką Przybysz, sprawdź teraz: Akademia Kobieca Moc coaching i mentoring, sprawdź tutaj >>>