anna z niemiec km 4.0 - Kobieca MOC Boski Plan | Odkryj Sekret Kobiecej Mocy. Przyciagnij Milosc do swojego zycia: prawo przyciagania w zwiazkach i relacjach. coaching relacji
kobieca-moc-opinie-agnieszka-przybysz-coaching
Do: Kobiet z Pasją, które chcą żyć w pełni swoich możliwości

Dnia 2.09.2017r./2018 godz: 8 pm

Witam Cię serdecznie,

Jak wiele znasz kobiet, które pracują w wyuczonym zawodzie, ale nie sprawia im to przyjemności?

Jak wiele znasz kobiet, które szukają lepszej pracy?

Jak wiele znasz kobiet, które mają jakieś zainteresowania lub pasje, ale nie wiedzą jak zacząć je realizować w dobrze płatnej pracy lub biznesie?

A może znasz wiele kobiet, które nie mają jasności co jest ich pasją i borykają się ze zmianami, przechodząc z pracy do pracy, która nie daje im satysfakcji i godnego wynagrodzenia.

AniazNiemiec-zprzyjacielemPozwól, że przedstawię Ci wspaniałą kobietę, nazywa się z Anna i od kilku lat mieszka w Niemczech… Wyjechała tam po to, by usamodzielnić się i wyrwać spod skrzydeł rodziców (być wolną od uzależnienia), ale nie to gdzie mieszka jest najważniejsze, a to jak szybki rozwój przeszła…Jak pozwoliła sobie sięgnąć po swoje pasje i kobiecą moc – 3 krotnie zmienijąc pracę na lepszą.

Gdy do mnie trafiła do programu Kobieca Moc długie miesiące borykała się z poszukiwaniem pracy, składaniem cv i szukaniem pracy w zgodzie z jej wyuczonym zawodem. Zawsze była to praca niepozwalająca na spokojne życie w dostatku tego co potrzebuje.

Nie mogła sobie swobodnie na wszystko pozwolić, a przede wszystkim nie robiła tego co kocha.
Jej formalne wykształcenie z Polski to studia psychologiczne, a jej pasją jest sport.
W trakcie programu pochwaliła się, że podjęła wreszcie zupełnie inną pracę, pozwoliła sobie na sprawdzenie jak to będzie, gdy zacznie realizować w pracy swoje pasje sportowe… To zupełnie coś innego niż do tej pory.

Dwukrotna zmiana pracy z pasją w ciągu kilku tygodni! Ale to nie wszystko…

Ta praca na miesięczny okres próbny zaprowadziła ją do kolejnej nowej pracy z pasją … Jak pochwaliła nam się na jednej sesji (tuż po Kobieca MOC).. Zastosowała narzędzia i dostała wspaniałą pracę ? od razu podczas rozmowy ją zatrudniono, aż sama nie mogła w to uwierzyć.

Z poruszeniem w głosie, wdzięcznością i ogromną radością opowiadała nam o tym fakcie….Gdy zapytałam jakie jej pragnienia się zrealizowały: odparła, że wreszcie odbyła wspaniałe wakacje w Polsce, na które sobie pozwoliła i praca do niej przyszła z łatwością …Wreszcie poczuje co to jest życie w dobrobycie, bo będzie ją stać na znacznie więcej. Jej dochody wzrosły o 70 %

A co ważniejsze jej poczucie zasługiwania na obfitość i jej poczucie wartości znacząco się podniosło … Uczestniczki naszego programu Kobieca MOC 3.0, były świadkiem tej niesamowitej transformacji…

Wszystko się zaczęło od tego, gdy załamana sytuacją, zgłosiła się do mnie na wstępną sesję, w którą zainwestowała. Szukała odpowiedzi dlaczego nie może znaleźć pracy? sfrustrowana i niepewna siebie…. Dziś to historia …
Jesteśmy świadkami jej radości i ?rozkwitu? ….

Ale to tylko słodki początek przygody Anny w Kobieca Moc, podjęła dodatową szkołę, by podnieść swoje kwalifikacje, a tym samym zarobki w przyszłości. W kolejnej edycji Kobieca Moc zapragnęła pracować mniej, by dokończyć na spokojnie szkołę, ale nie schodząc z poziomu zarobków. To też się udało w 2 miesiącu „90 Dni do Twojej Mocy”.

Jakakolwiek jest Twoja sytuacja teraz, czy chcesz poczuć się lepiej w swojej kobiecości, czy chcesz błyszczeć w relacjach z innymi, czy też chcesz być bardziej atrakcyjną i silną kobietą, by móc realizować swoje pasje i sięgnąć po to na co zasługujesz – życie w obfitości: czasu, radości, pieniędzy, prezentów, miłości… Teraz jest idealny moment….


Posłuchaj Anny, która łączyła się z nami na sesje przez skype:

oto ciąg dalszy sukcesów Anny: Data: 2015-08-25 21:28
„Co się ostatnio wydarzyło:) dostałam podwyżkę:) rozpoczynam szkołę podyplomową-cel postawiałam jako dalszy rozwój osobisty w sferze zawodowej, …i 🙂 przeprowadziłam się! Znalazłam cudne mieszkanie i od 1 sierpnia mieszkam na nowym! Mieszkanko jest piękne i wymarzone! Co prawda kosztuje mnie to dużo pracy i nie tylko-remont itp. ale jestem na swoim! To moje osobiste CUDA i sukcesy i wiem, że mam je dzięki zmianom, jakie zaszły we mnie odkąd pracuje z Tobą! dziękuje!!!! z całego serca dziękuje!
Zakupiłam 21 dni radosnej transformacji, bo pragnę zaprosić do swojego życia właściwego mężczyznę! Myślę, że jestem gotowa!
Dziękuje Agnieszko!
Pozdrawiam Cię gorąco, Ania z Niemiec”Ania mówi:


„Jestem na drugim roku, a ogólnie przewidziane są trzy lata do dyplomu. Zależy mi na tej szkole. Udało się porozumieć z pracodawcą, który dofinasował szkołę, by mogła zmienić pracę”. Potrzebowała nowych wyzwań w pracy, by czuć, że się rozwija.

Data: 2016-10-03 21:26
„Jedyną pozytywną i cudowną sprawą jest miłość, która pojawiała się w moim życiu:) Jestem w związku:) co prawda mieszkamy od siebie daleko….., ale oboje bardzo chcemy być razem i próbujemy. Istnieje szansa, że on wkrótce wróci do H……. Ja najchętniej przeprowadziłabym się do niego, ale mam szkole, której nie chcę przerywać. Jestem na drugim roku, a ogólnie przewidziane są trzy lata do dyplomu. Zależy mi na tej szkole. J….. jest bardzo inteligentnym i kochanym facetem:) Z każdym dniem jestem coraz bardziej zauroczona tym mężczyzną:)” Serdecznie Cię pozdrawiam, Ania z Niemiec

Dołącz do nas teraz! Sprawdź kilkutygodniowy program Kobieca Moc 4.0

Wszystko co potrzebujesz, by aktywować Twoją Moc to dostęp do internetu i telefonu, gdziekolwiek mieszkasz!


 

MOC Uwolnienia – 2 sesje = Moc Oczyszczenia
Jak uwolnić ? poczyścić negatywne emocje z Twojego ciała i struktury energetycznej, które blokują przypływ dobra, tego co pragniesz w dowolnej dziedzinie życia. Korzyści: poczyszczenie kilkudziesięciu negatywnych emocji takich jak: złość, smutek, żal ? samotność?, by zyskać więcej spokoju, miłości…

MOC Wybaczenia
Jak zrobić miejsce w Twoim życiu na więcej tego czego pragniesz zarówno w relacjach międzyludzkich, jak i związku czy też drodze zawodowej, biznesowej? Korzyści: nauczysz się wybaczać, odpuszczać, czyniąc to dla siebie, by nie nosić długie miesiące czy lata urazy, tych emocji, co powoduje stres, pogorszenie samopoczucia, a nawet uszczerbek na zdrowiu? choroby. Uniknąć tego co niszczy twoje zdrowie emocjonalne, psychiczne i fizyczne. Bez zdrowia nie ma nic!

 
 

MOC Wdzięczności
Jak otworzyć się na dawanie i przyjmowanie tego czego chcesz, czy to wspaniała kariera, czy biznes z pasją czy też więcej miłości i radości życia? Jak doświadczyć równowagi między dawaniem, a przyjmowaniem. Jedno i drugie jest jednakowo ważne jak wdech i wydech, bez którego nie ma życia. Korzyści: zyskasz większą świadomość znaczenia wdzięczności i nauczysz się ją okazywać z większą łatwością. Poznasz jaki ma ona wpływ na to co tworzysz każdego dnia i znacznie więcej? poczujesz jej moc.

MOC Pasji
Jak odkryć Twoje pasje i je doświadczać w życiu. A jeśli znasz swoje pasje jak je zacząć realizować z większym rozmachem dla dobra Twojego, a nawet innych ludzi. Korzyści: życie z pasją, życie z sensem każdego dnia, budząc się z uśmiechem na myśl o każdym dniu. Ile to jest warte? Bezcenne.

 
 

MOC Obfitości (czasu, zasobów, relacji, pomysłów, pieniędzy…)
Jak przyjmować i tworzyć obfitość świadomie i podświadomie Korzyści: poznasz praktyczny sposób tworzenia obfitości, tego czego pragniesz z większą łatwością w zgodzie z pragnieniami Twojej duszy, umysłu i ciała.sprawdz-wiecej

Mieszkasz za granicą lub szukasz opcji ONLINE z możliwością zadania pytań Agnieszce Przybysz, sprawdź teraz: Kobieca Moc 4.0 online, coaching i mentoring dołącz teraz tutaj >>>teraz oszczędzaj 100zł – użyj kod: km17 (przy składaniu zamówienia)


Agata_Pawlak

Wiesia USA

Mieszkasz za granicą lub szukasz opcji ONLINE gdziekolwiek mieszkasz Kobieca Moc 4.0, 5 tygodniowy program + Ekstra tydzień Moc Uwolnienia , sprawdź sesje audio z Forum wsparcia tutaj >>>Magdalena Markowska

Szukasz profesjonalnego wsparcia i skutecznych narzędzi

Mieszkasz za granicą lub szukasz opcji ONLINE z możliwością zadania pytań Agnieszce Przybysz, dołącz teraz: Kobieca Moc 4.0 online, coaching i mentoring tutaj >>>