kobiety z Anglii Efekty - Kobieca MOC Boski Plan | Odkryj Sekret Kobiecej Mocy. Przyciagnij Milosc do swojego zycia: prawo przyciagania w zwiazkach i relacjach. coaching relacji
kobieca-moc-opinie-agnieszka-przybysz-coaching
Do: Kobiet z Pasją, które chcą żyć w pełni swoich możliwości

Dnia 7.09.2017r. & 2021r. godz: 8 pm

Witam Cię serdecznie,

Do: Kobiet z Pasją, które chcą żyć w pełni swoich możliwości

Jak wiele znasz osób, które tkwią w związku czy relacji bez przyszłości?

Asia z Anglii trafiła do mnie w 2011 r., gdy w jej życiu nic złego się nie działo, a mimo to czuła się niespełniona. Z mężczyzną, z którym się spotykała, miło spędzali czas, był bardzo dobrze wykształcony, od dawna mieszkał z dala od swojej rodziny, pochodził z innego dalekiego kraju. Nazywał to separacją, bo jak twierdził z żoną łączyło go dziecko i kwestie jego utrzymania. A Asia była jego miłością. Marzyła o wspólnych wakacjach i męczyło ją to, że ilekroć wracała do Polski na wakacje, rodzice i bliscy wypytywali ją, z kim jest, kiedy wyjdzie za mąż.

Wszystkie jej bliskie koleżanki już miały mężów, a niektóre i dzieci. A Ona trzymała w tajemnicy swój związek, bo nie była pewna Jego deklaracji. Ciągle zwlekał i czekał, twierdząc, że go nie stać, że dużo pieniędzy wysyła rodzinie? Gdy chodzili do kina, Ona kupowała swój bilet, a On swój i tak trwało od dawna. Asia bardzo obawiała się zmiany, nie chciała zostać sama, choć miała do niego uczucia, to coraz bardziej zaczęła jej dokuczać ta niepewność jutra.

Nigdy nie mogli razem spędzać wakacji. Gdy uświadomiła sobie, że była jego przyjemnością, kochanką? zapragnęła sięgnąć po szczęście? Pomogłam jej uwolnić Ex i otworzyć się na nową miłość, by dała sobie szansę na miłość i rodzinę, której pragnęła. I tak, skracając szczegóły, poznała Wojciecha, który mieszkał w tym samym kraju, tysiące kilometrów od niej ? był wolny. Wsparłam ją także przy zmianie pracy i zamieszkała blisko ukochanego. Dziś są fajnym małżeństwem.

*****
Anna potrzebowała większych zarobków, by móc spłacać zobowiązania w Polsce. Przejęła na siebie zobowiązania rodziców po upadłym biznesie i utrzymanie dużego domu, w którym nikt nie mieszkał. W trakcie sesji skype ? znalazła szybko najemcę na dom, co pozwoliło jej spłacać raty w banku. Ktoś by pomyślał, że to kobieta z tupetem, skoro wzięła na swoje barki taki ciężar. Anna jest delikatną i wrażliwą osobą, mocną duchem, z pięknym sercem.

?Witaj, Agnieszko. Pragnę dać znać, że mój szef w mojej nowej Firmie wysłał mnie na szkolenie, gdzie zdobyłam kwalifikacje uprawniające
mnie do wejścia na plac robót. Zdałam 5 testów, które obejmowały wiedzę techniczną. Jest to dla mnie nowa ścieżka kariery. Szef
bardzo mnie chwali, docenia oraz motywuje do działania. Ufam, że ta praca zapewni mi wzrost dochodów. Dla przypomnienia jest to praca, która do mnie przyszła w trakcie warsztatów Kobieca Moc VIP. Pozdrawiam serdecznie Anna S. z Anglii?.
To 2-go zmiana pracy z łatwością na lepszą u Anny, w trakcie programów kolejnych edycji Kobieca Moc.

******
Ewę znałam troszeczkę wcześniej z moich programów online ABC Przyciągnij Miłość i Kobieca Moc, ciacha, spokojna, nigdy nie zabierała głosu na sesjach przerabiała je po swojemu. Gdy dopadł ją chaos w pracy, bo nigdy nie mogła liczyć na swoje zmienniczki, gdy menedżer był nieobecny, dotarła do kresu wytrzymałości. Poczuła, że tak dalej nie może pracować. Kocha swoją pracę i ludzie ją kochają, ale stres i niepewność sytuacji, jakie ją zaskakiwały ją przerastał. Nie miała na nie wpływu. Postanowiła zmienić pracę i złożyć wypowiedzenie. Właściciel próbował ją jeszcze zatrzymać, ale jego obietnice były mało konkretne. Tak trafiła do mnie latem na sesje skype ? zadziałałyśmy szybko, po drugiej sesji napisała:

Dnia 30 sierpnia 2017 15:25 Ewa napisał(a):
Kochana Agnieszko, Dziękuje bardzo za wszystkie ćwiczenia, rady a przede wszystkim Twoje prowadzenie. Jestem wdzięczna Opatrzności, Archaniołom, Aniołom za wsparcie i opiekę w czasie całego procesu i dzisiejszego interview. Jeszcze jestem cała w emocjach? Znajomi przyjęli mnie z otwartymi ramionami a pani manager powiedziała, że słyszała dużo dobrego o mnie. Całej rozmowie towarzyszyła spokojna, relaksująca atmosfera. Trwało to ok. 1 godziny.

Manager stwierdziła, że mam bardzo duże doświadczenie. Zaoferowała lepsze pieniążki niż obecnie. Powiedziała, że postara się pomóc w transporcie do pracy. Wspomniałam, że mogę mieć problem z uzyskaniem referencji od obecnej manager na co padło stwierdzenie, że jeżeli tak się stanie ona poprosi o referencje mojego kolegę (który wciąż tam pracuje i pomógł mi w umówieniu dzisiejszego spotkania). Koleżanka dostarczy jutro, resztę moich dokumentów i jak dotrze świadectwo o niekaralności to mogę zaczynać pracę. Pozdrawiam i ściskam serdecznie. Niech Dobre Anioły będą z Tobą. Ewa H. z Anglii

Dnia 31 sierpnia 2017 o 12:27 Ewa H. napisał(a):
Słoneczne dzień dobry, Agnieszko jak najbardziej dodaj moją wypowiedź, ku pokrzepieniu serc innych. Warto inwestować w swój rozwój, 'walczyć? ze swoimi słabościami, by na końcu uwierzyć w siebie i dostać to na co zasługujemy. Odezwę się w sprawie nowych terminów wkrótce. Obecnie pracuję 6 nocek w ciągu tygodnia. Dużo zdrówka Ewa H.


Te Trzy wspaniałe kobiety powiedziały sobie „TAK”, zadbały o swój rozwój, sięgnęły po wsparcie, by cieszyć się lepszą jakością życia. Skorzystały ze sprawdzonych narzędzi i gotowego systemu.

A jakie Ty masz gorące pragnienia, przed czym uciekasz albo do czego dążysz?

Dołącz do nas teraz! Sprawdź kilkutygodniowy program Kobieca Moc 4.0

Wszystko co potrzebujesz, by aktywować Twoją Moc to dostęp do internetu i telefonu, gdziekolwiek mieszkasz!


 

MOC Uwolnienia – 2 sesje = Moc Oczyszczenia
Jak uwolnić ? poczyścić negatywne emocje z Twojego ciała i struktury energetycznej, które blokują przypływ dobra, tego co pragniesz w dowolnej dziedzinie życia. Korzyści: poczyszczenie kilkudziesięciu negatywnych emocji takich jak: złość, smutek, żal ? samotność?, by zyskać więcej spokoju, miłości…

MOC Wybaczenia
Jak zrobić miejsce w Twoim życiu na więcej tego czego pragniesz zarówno w relacjach międzyludzkich, jak i związku czy też drodze zawodowej, biznesowej? Korzyści: nauczysz się wybaczać, odpuszczać, czyniąc to dla siebie, by nie nosić długie miesiące czy lata urazy, tych emocji, co powoduje stres, pogorszenie samopoczucia, a nawet uszczerbek na zdrowiu? choroby. Uniknąć tego co niszczy twoje zdrowie emocjonalne, psychiczne i fizyczne. Bez zdrowia nie ma nic!

 
 

MOC Wdzięczności
Jak otworzyć się na dawanie i przyjmowanie tego czego chcesz, czy to wspaniała kariera, czy biznes z pasją czy też więcej miłości i radości życia? Jak doświadczyć równowagi między dawaniem, a przyjmowaniem. Jedno i drugie jest jednakowo ważne jak wdech i wydech, bez którego nie ma życia. Korzyści: zyskasz większą świadomość znaczenia wdzięczności i nauczysz się ją okazywać z większą łatwością. Poznasz jaki ma ona wpływ na to co tworzysz każdego dnia i znacznie więcej? poczujesz jej moc.

MOC Pasji
Jak odkryć Twoje pasje i je doświadczać w życiu. A jeśli znasz swoje pasje jak je zacząć realizować z większym rozmachem dla dobra Twojego, a nawet innych ludzi. Korzyści: życie z pasją, życie z sensem każdego dnia, budząc się z uśmiechem na myśl o każdym dniu. Ile to jest warte? Bezcenne.

 
 

MOC Obfitości (czasu, zasobów, relacji, pomysłów, pieniędzy…)
Jak przyjmować i tworzyć obfitość świadomie i podświadomie Korzyści: poznasz praktyczny sposób tworzenia obfitości, tego czego pragniesz z większą łatwością w zgodzie z pragnieniami Twojej duszy, umysłu i ciała.sprawdz-wiecej

Mieszkasz za granicą lub szukasz opcji ONLINE z możliwością zadania pytań Agnieszce Przybysz, sprawdź teraz: Kobieca Moc 4.0 online, coaching i mentoring dołącz teraz tutaj >>>kobieca moc opienie

Szukasz profesjonalnego wsparcia i skutecznych narzędzi

Mieszkasz za granicą lub szukasz opcji ONLINE z możliwością zadania pytań Agnieszce Przybysz, sprawdź teraz: Kobieca Moc 4.0, coaching i mentoring, sprawdź teraz tutaj >>>


AniazNiemiec-zprzyjacielemPozwól, że przedstawię Ci wspaniałą kobietę, nazywa się z Anna i od kilku lat mieszka w Niemczech… Wyjechała tam po to, by usamodzielnić się i wyrwać spod skrzydeł rodziców (być wolną od uzależnienia), ale nie to gdzie mieszka jest najważniejsze, a to jak szybki rozwój przeszła…Jak pozwoliła sobie sięgnąć po swoje pasje i kobiecą moc – 3 krotnie zmienijąc pracę na lepszą.
Posłuchaj Anny, która łączyła się z nami na sesje przez skype:

oto ciąg dalszy sukcesów Anny: Data: 2015-08-25 21:28
„Co się ostatnio wydarzyło:) dostałam podwyżkę:) rozpoczynam szkołę podyplomową-cel postawiałam jako dalszy rozwój osobisty w sferze zawodowej, …i 🙂 przeprowadziłam się! Znalazłam cudne mieszkanie i od 1 sierpnia mieszkam na nowym! Mieszkanko jest piękne i wymarzone! Co prawda kosztuje mnie to dużo pracy i nie tylko-remont itp. ale jestem na swoim! To moje osobiste CUDA i sukcesy i wiem, że mam je dzięki zmianom, jakie zaszły we mnie odkąd pracuje z Tobą! dziękuje!!!! z całego serca dziękuje!
Zakupiłam 21 dni radosnej transformacji, bo pragnę zaprosić do swojego życia właściwego mężczyznę! Myślę, że jestem gotowa!
Dziękuje Agnieszko!
Pozdrawiam Cię gorąco, Ania z Niemiec”Ania mówi:


„Jestem na drugim roku, a ogólnie przewidziane są trzy lata do dyplomu. Zależy mi na tej szkole. Udało się porozumieć z pracodawcą, który dofinasował szkołę, by mogła zmienić pracę”. Potrzebowała nowych wyzwań w pracy, by czuć, że się rozwija.