Poznaj Sekret Kobiecej Mocy VIP 2022
Jak mieć Życie, które Pokochasz

90 dni do Twojej Mocy w relacjach, miłości
& zawodzie z pasją lub biznesie z pasją


NOWA edycja na żywo online w 2022 r. (raz w roku)

Złóż teraz aplikację do KM ViP. Odpowiemy na Twój mail.

Kobieca MOC VIP coaching & mentoring co obejmuje:

Dla KOGO jest idealny ten program:

Jeśli dotyczy Cię jeden z poniższych scenariuszy:
A. Twoje życie wygląda jak pociąg, który stale gdzieś pędzi i nie zwraca uwagi
na całe piękno jakie mija po drodze. Albo masz wrażenie, że życie ucieka Ci przez palce, nie masz czasu na pasje i to co kochasz, to czas byś zyskała teraz więcej spełnienia i radości życia.

B. Twoje życie wygląda jakbyś stała w miejscu, niewiele się dzieje z tego co pragniesz,
odkładasz marzenia na potem, czujesz jakbyś utknęła w miejscu, trudno Ci przebić Twój „szklany sufit” możliwości, czy to możliwości zawodowych: awansu, podwyżki, docenienia, czy to finansowych lub biznesowych możliwości.

C. Czujesz jakbyś stała na rozstaju dróg, nie wiesz, która droga będzie najlepsza dla Ciebie.
Zastanawiasz się jakie decyzje osobiste lub zawodowe masz podjąć i co będzie dla Ciebie teraz najkorzystniejsze. Brakuje Ci motywacji i wsparcia, podjęcia właściwej decyzji…

D.
Masz satysfakcję zawodową, ale masz większy apetyt, chcesz więcej (to Twoje prawo) zyskałaś już wymierne efekty osobiste, zawodowe lub biznesowe z moich wcześniejszych programów i chcesz więcej, to perfekcyjny moment, by sięgnąć po więcej.
Tak jak to powiedziała Agnieszka z Norwegii – apetyt rośnie w miarę konsumpcji… stawia sobie kolejne cele, poszerzając swój poziom OBFITOŚCI…

Każdy ma talenty, Ty też je masz, ludzie czekają na to co masz do zaoferowania zarówno w aspekcie osobistym jak i zawodowym.

Złóż aplikację teraz tutaj >>
zloz-aplikacje

W programie Kobieca Moc VIP zajmiemy się szlifowaniem Twoich umiejętności osobistych, poznasz m.in:

* Jak dbać o osobistą efektywność, pracować mądrzej nie ciężej z lepszymi efektami.

* Jak tworzyć rzeczywistość w kobiecy sposób, bez ścigania się z konkurencją i być przy tym szczęśliwą.

* Jak produktywnie zarządzać sobą i swoją energią w czasie – dlaczego mniej znaczy więcej..

* Jak być szczęśliwą z mniejszym wysiłkiem i zaprząc do pracy Twoje ukryte siły.

* Jak uwolnić się od karmicznych obciążeń rodzinnych ojca i matki.

* Jak dbać o Twoją relację z pieniędzmi, jeśli masz ich dużo jak się o nie zatroszczyć, a jeśli chcesz ich więcej jak ich nie odpychać i stać się ich przyjacielem… i więcej…

* Jak wzmocnić Twoją pewność siebie , by „sięgnąć gwiazd”.

* Jak byłaś już w moich programach online i chcesz zrealizować kolejne cele & pragnienia serca z większą latwością, przy wsparciu moim i grupy kobiet…w nowym sprawdzonym & skutecznym programie, na żywo.


Co obejmuje trzymiesięczny coaching & mentoring Kobieca Moc VIP: 90 Dni do Twojej Mocy …


3 sesje grupowe w miesiącu – audio ze wspaniałymi ćwiczeniami – wyjątkowe warsztaty w małej grupie. Każda sesja ok. 90 min (9 sesji w ciągu 3 miesięcy)


9 mocnych, głębokich, przyjemnych i skutecznych ćwiczeń. Prawdziwa uczta dla duszy, emocji i ciała… jakiej nigdzie indziej nie doświadczysz. Agnieszka słynie z wyjątkowej jakości tego, czego uczy w lekkim, przyjemnym i prostym formacie, korzystając z ponad 28 lat doświadczeń w rozwoju osobistym, duchowym i zawodowym.


Wsparcie grupy i wymiana wzajemnych sekretów – pomysłów – motywacja na Forum pod sesjami


Dostęp do zamkniętej grupy on-line motywacja wzajemna w kierunku celów przez 6 miesięcy

NOWOŚĆ: przynajmniej 2 razy w miesiącu sesja grupowa na żywo coaching i bezcenny mentoring z Agnieszką: Pytania & Odpowiedzi dotyczące konkretnie Twojej sytuacji przy wsparciu kolektywnej energii.


NOWOŚĆ: dodatkowe skuteczne narzędzia podczas sesji coachingu i mentoringu Pytania & Odpowiedzi.


Możliwość 2 razy w miesiącu „Laser coaching”, czyli dni otwarte z Agnieszką – specjalnie wyznaczony czas na kontakt telefoniczny 1 na 1 z Agnieszką. 2 x po 15 min w miesiącu, rozmowa przez tel. lub skype tylko Ty i Agnieszka. Tzw. szybka interwencja –„koło ratunkowe” w razie potrzeby.


Plus oczywiście ponowny dostęp audio – wiedo online tylko dla uczestniczek.

Możliwość kontaktu telefonicznego 1 na 1, bezpośrednio na szybki coaching lub pomoc w rozwiązaniu konkretnych wyzwań – pomiędzy spotkaniami grupowymi. Sam ten komponent jest wart znacznie więcej niż inwestycja w ten cały program.

Jest to program dla wybranych kobiet, „poziom wyżej” niż dotychczasowe programy online Kobieca Moc. Obejmuje komponent indywidualnego kontaktu z prowadzącą coaching i mentoring. To tak jakbyś miała indywidualny i grupowy, skuteczny coaching & mentoring przez 3 miesiące.

plus Ekscytująca Niespodzianka, na którą czekasz od lat, zapytaj o szczegóły

kobieca-moc-coaching-program-vip-agnieszka-przybysz-nowa-edycja
* Kiedy?

Program zaczynasz, sesje na żywo teraz w 2022 r. Celem jest przygotować Cię do realizacji celów w Nowym Roku lub wcześniej, z mocnym wsparciem.


* Jaka jest inwestycja.

Słyszałaś pewnie o 5 tygodniowych programach online, których inwestycja w Ciebie, to ok. 500 – 700zł z forum wsparcia online pod sesjami, tak jak Kobieca Moc 2.0, 4.0, 5.0.
Po pierwsze ten program to proces 3 miesięcznego coachingu, a więc tyle ile zwyczajowo trwa indywidualny skuteczny coaching z Agnieszką.
Zatem inwestycja w Ciebie poprzez Kobieca MOC VIP jest proporcjonalnie wyższa plus należy doliczyć wartościowy kontakt telefoniczny/skype z prowadzącą 1 na 1.

* Zatem ile są warte dla Ciebie nieAgnieszka_Przybysz-coaching-efekty-azrealizowane dotąd Twoje cele?

3, 5 czy 10 tysięcy albo bezcenne… Tak często mówią kobiety – uczestniczki.

Jakie obszary Twojego życia chcesz lepiej rozwinąć, jakiego wzmocnienia potrzebujesz w tej nowej energii jaka nastała.. w nowym świecie…

* Jakby wyglądało Twoje życie gdybyś czuła się bardziej pewna siebie i swojej mocy, gdybyś zrealizowała swoje pragnienia serca. Miała więcej czasu dla siebie i radości w życiu, a przy tym godne dochody….

Inwestycja w ten program jest rozsądna w stosunku do wspaniałych efektów jakie daje współpraca z Agnieszką, o których możesz poczytać i poniżej.

Zapraszam do aplikacji poniżej, a jeśli byłaś w moich programach online napisz to koniecznie.

Aby ubiegać się o udział w tym programie i otrzymać propozycję, złóż aplikację teraz poniżej.
A jeśli byłaś w naszych programach online Kobieca Moc lub na warsztacie w Warszawie – napisz to proszę w aplikacji, weźmiemy to pod uwagę.

Skorzystasz z doświadczenia Agnieszki:


cyfry-bio-Agnieszka-Przybysz-Coaching

Bądź tym kim Jesteś. Świat potrzebuje właśnie tego co masz do zaoferowania – Twojej unikalności, Twoich talentów … Twojej mocy.


Złóż aplikację teraz tutaj >>
zloz-aplikacje

Co mówią inne Kobiety o Kobieca Moc

Agnieszka z Gdańska

Grażynka z Gdańska

zloz-aplikacje
Złóż aplikację teraz tutaj >>

Oto co jest możliwe też dla Ciebie:

kobieca-moc-pasji-opinie-referencje-Agnieska-Przybysz

Masz szybkie pytanie skontaktuj się tutaj >>>

Program online audio plus sesje coachingu.

Złóż aplikację teraz tutaj >> 10 edycja na żywo
zloz-aplikacje

06.09.2016 o 20:05

Droga Agnieszko ja chciałam Ci bardzo podziękować, pod jedną z sesji pisałam o moich problemach z tarczycą i guzkach na niej. I tak pisałaś brak możliwości wyrażania swojego zdania w pracy przyczynił się do mojej choroby. Ale dzięki Kobiecej mocy, którą przerabiałam rano i wieczorem:) zwolniłam się z pracy. Wcześniej Wiedziałam, że bardzo źle mi się tam pracuje. Ale nie byłam wstanie się zwolnić ogarniał mnie strach. Po programie uczucie, że ja muszę coś zmienić i że muszę się stamtąd zwolnić było tak silne, że nikt ani nic nie było wstanie mnie przed tym powstrzymać. Nie potrafię tego nazwać ale wiedziałam, że nie mogę tam wrócić. I tak po kolejnych ćwiczeniach odkryłam w sobie talent (którym miałam od dziecka bo mama nauczyła mnie szyć) i tak zaczęłam szyć obrusy i robić różne dekoracje dla domu.

Jeśli chodzi o moją tarczycę robię również medytację kolorami i za każdym razem z oczu puszczają się łzy. Bardzo dziękuję za wszystko:)) Pozdrawiam Bardzo gorąco Dorota R.

2016-09-23 17:38

„Agnieszko, Moje postępy po programach to przede wszystkim większa świadomość dotycząca pieniędzy ich traktowania. Mają one do mnie swobodny dostęp, robię przemyślane zakupy. Mierzę siły na zamiary, wcześniej różnie z tym było. W tym roku mój partner obdarował mnie kolejną piękną biżuterią, wie że lubię tego typu prezenty widzi, że jestem szczęśliwa i jego to cieszy.

W tym roku sama mu zafundowałam męską bransoletkę, kosztowała sporo, ale czułam że to sprawdzian dla mnie bo gdy kupowałam był to impuls jak znak intuicji.

By zarabiać więcej musiałam jakby przekroczyć granice w wydaniu większej ilości pieniędzy, o której w częściej bym nie pomyślała. I okazało się, że strach mnie przerażał, że nie dam rady, że nie zarobię tyle ile potrzebuje, a tu nagle 4 tygodnie zarobiłam na prezent i jeszcze na moje potrzeby.

Oczywiście pieniądze były jedną kwestią, a przyjemność dania tego prezentu druga, w ogóle się nie spodziewał, miał łzy w oczach, nie umiał się zachować tak dziwne i niezwykle było to dla niego. A jaki fantastyczny seks miałam później ….. Rewelacja.:)

Mój partner, którego sobie zamówiłam przeszedł moje najcudowniejsze oczekiwania.

Agnieszka – absolwentka kilku edycji KM I KM VIP

„Po programie Kobieca Moc VIP i Miłość i Pieniądze system całkowicie zmieniłam podejście do pieniędzy.

Na początku było mi szkoda wydawać pieniędzy, cały czas oszczędzałam i ciągle brakowało mi pieniędzy. Po roku spłaciłam wszystkie zaległe zusy 50000zł, płacenie podatków nie stanowi już dla mnie problemu, bo uświadomiłaś mi, że to normalne, że jak się ma firmę to się płaci i pieniądze się znajdują. Pierwszy raz w lipcu wypłaciłam pensje z premiami, zaczęłam inwestować w swój rozwój bez wyrzutów i z radością, że na to zasługuje. Przyciągam nowych klientów.

Jestem Ci wdzięczna Agnieszko z całego serca, bo przez rok pracy z Tobą i twoimi programami bardzo dużo zmieniło się w moim życiu. Wcześniej od kilku lat chodziłam do psychologa , jeździłam na szkolenia, chodziłam na coaching, oglądałam secret, wszędzie mówili pokochaj siebie, ale ja nadal nie wiedziałam jak, dopiero Ty mi Agnieszko pokazałaś, mówiąc prostym językiem, pokazując kolejność, dając narzędzia jak to zrobić, zaczęłam to rozumieć teraz coraz bardziej kocham siebie, płacę sobie pensje, dbam o siebie, stawiam granice w pracy i wśród znajomych, przyjaciół.

Jestem bardziej spokojna, radosna. Bardzo Ci jestem wdzięczna Agnieszko za całe dobro, co się dzieje w moim życiu. Ściskam Agnieszka z południa Polski

Złóż aplikację teraz tutaj >> 10 edycja na żywo
zloz-aplikacje

Witaj Agnieszko, Pragnę dać znać, że mój szef, w mojej nowej firmie wysłał mnie na szkolenie, gdzie zdobyłam kwalifikacje uprawniające mnie do wejścia na plac robot wykonywanych. Zdałam 5 testów, które obejmowały wiedzę techniczną. Jest to dla mnie nowa ścieżka kariery. Szef bardzo mnie chwali, docenia oraz motywuje do działania. Ufam, że ta praca zapewni mi wzrost dochodów. Dla przypomnienia jest to praca, która do mnie przyszła w trakcie warsztatów Kobieca Moc VIP. Pozdrawiam serdecznie Anna S. UK.

Dodatkowe korzyści-przychody jakie uzyskałam podczas Kobieca Moc VIP I MIP system online
Otrzymałam: z dodatkowej pracy 1500 zł, zwrot us 11000 zł na pokrycie 3/4 zobowiązania w ZUS,
* dodatkowe pieniądze z dzierżawy mebli po salonie – 2000zł co 4 miesiące
* prezent opłacony: około 100 szt. farb wartość około 4500 zł
* kwietniowy wyjazd do Polski, i na wakacje w maju i lipcu około 4000zł
* rabat przy naprawie auta około 2000 zł
* opłacony kurs języka 2000 zł
* obrót salonu 2 krotnie wyższy w lutym 15000 zł, niż w styczniu 7000 zł
* oprócz tego dostałam pensję za miesiąc styczeń w ramach umowy wypowiedzenia tj. 10000 zł
Razem 59 000 zł.” dziękuje, dopiero jak to policzyłam, uświadomiłam sobie ile zyskałam. Agnieszka R.


© 2011 - 2020 KobiecaMoc.com

Regulamin | Prywatność