Poznaj sekret Kobiecej Mocy VIP
jak mieć życie które pokochasz

90 Dni do Twojej Mocy!


Dla kogo jest ten program

Jeśli dotyczy Cię jeden z poniższych scenariuszy:
jak-zgubisz-stres-i-zyskasz-zdrowieA. Twoje życie wygląda jak pociąg, który stale gdzieś pędzi i nie zwraca uwagi
na całe piękno jakie mija po drodze. Albo masz wrażenie, że życie ucieka Ci przez palce, nie masz czasu na pasje i to co kochasz, to czas byś zyskała teraz więcej spełnienia i radości życia.

B. Twoje życie wygląda jakbyś stała w miejscu, niewiele się dzieje z tego co pragniesz…
odkładasz marzenia na potem… czujesz jakbyś utknęła w miejscu, trudno Ci przebić Twój „szklany sufit” możliwości, czy to możliwości zawodowych – awansu, podwyżki, docenienia, czy to finansowych lub biznesowych możliwości.

C. Czujesz jakbyś stała na rozstaju dróg, nie wiesz, która droga będzie najlepsza dla Ciebie.
Zastanawiasz się jakie decyzje osobiste lub zawodowe masz podjąć i co będzie dla Ciebie teraz najkorzystniejsze…. Brakuje Ci motywacji i wsparcia… podjęcia właściwej decyzji…

D.
Masz satysfakcję zawodową, ale masz większy apetyt, chcesz więcej… (to Twoje prawo) zyskałaś już wymierne efekty osobiste, zawodowe lub biznesowe z moich wcześniejszych programów i chcesz więcej… to perfekcyjny moment, by sięgnąć po więcej.
Tak jak to powiedziała Agnieszka z Norwegii – apetyt rośnie.. stawia sobie kolejne cele… poszerzając swój poziom obfitości..

Każdy ma talenty, Ty też je masz, ludzie czekają na to co masz do zaoferowania zarówno w aspekcie osobistym jak i zawodowym.

W programie Kobieca Moc VIP zajmiemy się szlifowaniem Twoich umiejętności osobistych, poznasz m.in:

* Jak dbać o osobistą efektywność, pracować mądrzej nie ciężej z lepszymi efektami

* Jak tworzyć rzeczywistość w kobiecy sposób, bez ścigania się z konkurencją i być przy tym szczęśliwą.

* Jak produktywnie zarządzać sobą i swoją energią w czasie – dlaczego mniej znaczy więcej..

* Jak być szczęśliwą z mniejszym wysiłkiem i zaprząc do pracy Twoje ukryte siły…

* Jak uwolnić się od karmicznych obciążeń rodzinnych ojca i matki.

* Jak dbać o Twoją relację z pieniędzmi, jeśli masz ich dużo jak się o nie zatroszczyć, a jeśli chcesz ich więcej jak ich nie odpychać i stać się ich przyjacielem… i więcej…

* Jak wzmocnić Twoją pewność siebie , by „sięgnąć gwiazd”.

* Jak byłaś już w moich programach online i chcesz zrealizować kolejne cele & pragnienia serca z większą latwością, przy wsparciu moim i grupy kobiet…w nowym w sprawdzonym & skutecznym programie.


Co obejmuje trzymiesięczny coaching & mentoring Kobieca Moc VIP: 90 Dni do Twojej Mocy …

Kobieca MOC VIP coaching & mentoring co obejmuje:


3 sesje grupowe w miesiącu – audio ze wspaniałymi ćwiczeniami – mini warsztaty w małej grupie. Każda sesja ok. 90 min (9 sesji w ciągu 3 miesięcy)


9 mocnych, głębokich, przyjemnych i skutecznych ćwiczeń. Prawdziwa uczta dla duszy, emocji i ciała..jakiej nigdzie indziej nie doświadczysz. Agnieszka słynie z wyjątkowej jakości tego, czego uczy w lekkim, przyjemnym i prostym formacie, korzystając z ponad 28 lat doświadczeń w rozwoju osobistym, duchowym i zawodowym.


Wsparcie grupy i wymiana wzajemnych sekretów – wymiana pomysłów na Forum pod sesjami


Dostęp do zamkniętej grupy on-line motywacja wzajemna w kierunku celów przez 6 miesięcy

NOWOŚĆ: przynajmniej 2 razy w miesiącu sesja grupowa na żywo coaching i bezcenny mentoring z Agnieszką: Pytania & Odpowiedzi dotyczące konkretnie Twojej sytuacji przy wsparciu kolektywnej energii.


NOWOŚĆ: dodatkowe skuteczne narzędzia podczas sesji coachingu i mentoringu Pytania & Odpowiedzi.


Możliwość 2 razy w miesiącu – „Laser coaching”, czyli dni otwarte z Agnieszką – specjalnie wyznaczony czas na kontakt telefoniczny 1 na 1 z Agnieszką. 2 x po 15 min w miesiącu, rozmowa przez tel. lub skype tylko Ty i Agnieszka. Tzw. szybka interwencja -„koło ratunkowe” w razie potrzeby.


Plus oczywiście ponowny dostęp audio online tylko dla uczestniczek.

Możliwość kontaktu telefonicznego 1 na 1, bezpośrednio na szybki coaching lub pomoc w rozwiązaniu konkretnych wyzwań – pomiędzy spotkaniami grupowymi. Sam ten komponent jest wart znacznie więcej niż inwestycja w ten cały program.

Jest to program dla wybranych kobiet, ” poziom wyżej” niż dotychczasowe programy online Kobieca Moc. Obejmuje komponent indywidualnego kontaktu z prowadzącą coaching i mentoring. To tak jakbyś miała indywidualny i grupowy, skuteczny coaching & mentoring przez 3 miesiące.

Kobieca-Moc-Coaching-program-VIP-Agnieszka-Przybysz-4-edycja


Wartościowe bonusy

Moc Intuicji Aktywacja

moc-intuicji-bonus-kobieca-moc-vip
Medytacja MOC Obfitości

moc-milosci-bonus-kobieca-moc-vip

Kiedy?


Po 22 maja 2017 r.

Sesje przeważnie w poniedziałki wieczorem plus program audio 24/7

Skorzystasz z doświadczenia Agnieszki:


cyfry-bio-Agnieszka-Przybysz-Coaching

Przykłady co Zyskały Kobiety w 2016r. w efekcie zastosowania naszych narzędzi:


milosc-pieniadze-efekty-mip-system-online-infografika2


* Jaka jest inwestycja?

Słyszałaś pewnie o 7 tygodniowych programach online, których inwestycja w Ciebie, to ok. 600-700zł z forum wsparcia online pod sesjami, tak jak Kobieca Moc 3.0.
Po pierwsze ten program to proces 3 miesięcznego coachingu, a więc tyle ile zwyczajowo trwa indywidualny skuteczny coaching z Agnieszką.
Zatem inwestycja w Ciebie poprzez Kobieca MOC VIP jest proporcjonalnie wyższa plus należy doliczyć wartościowy kontakt telefoniczny z prowadzącą oraz wspaniałe bonusy o wartości ponad 10000zł

* Zatem ile są warte dla Ciebie nieAgnieszka_Przybysz-coaching-efekty-azrealizowane dotąd Twoje cele?

3, 5 czy 10, 100 tysięcy albo bezcenne… Tak często mówią kobiety – uczestniczki. Sprawdź efekty niematerialne i materialne zastosowania autorskich ćwiczeń Agnieszki Przybysz.

Jakie obszary sTwojego życia chcesz lepiej rozwinąć, jakiego wzmocnienia potrzebujesz w tej nowej energii zmian jaka płynie od września 2016r.?

* Jakby wyglądało Twoje życie gdybyś czuła się bardziej pewna siebie i swojej mocy, gdybyś zrealizowała swoje pragnienia serca? Miała więcej czasu dla siebie i radości w życiu, a przy tym godne dochody….

Inwestycja w ten program jest rozsądna w stosunku do wspaniałych efektów jakie daje współpraca z Agnieszką, o których możesz poczytać i poniżej.

Zapraszam do rezerwacji poniżej. I koniecznie napisz do nas w jakich kwestiach potrzebujesz naszej pomocy i jakie 3 cele chcesz bym wsparła na drodze do Twojej Obfitości.

Skorzystaj ze wspaniałych bonusów dostępnych teraz (tylko tutaj czasowo), by bardziej aktywować Moc Intuicji i aktywować Moc Obfitości w Twoim życiu.

Rezerwuj miejsce bilet Gold:

pz program 3 razy w miesiącu przez 3 miesiące sesji online z ćwiczeniami audio – 9 mocnych, skutecznych i przyjemnych ćwiczeń – wartość: 8973 zł
Prawdziwa uczta dla duszy, emocji i ciała jakiej nigdzie indziej nie doświadczysz.

pz 2 razy w miesiącu sesja grupowa + pytania & odpowiedzi coaching & mentoring wartość: 3997 zł

pz „Koło ratunkowe” możliwość 2 x w miesiącu szybki coaching 1 na 1- wartość: 3000 zł

pz Ponowny dostęp do sesji z ćwiczeniami – wartość: 1782 zł
+ forum wsparcia 6 miesięcy x 297 zł

pz Bonus 1: Moc Intuicji Aktywacja – wartość: 297 zł

pz Bonus 2: Moc Obfitości – wartość 497 zł i więcej – patrz efekty uczestników MIP system.

pz Łącznie: bilet Gold wartość: 18 546 zł – teraz 2997 zł
SUPER Specjalna Okazja + aktualne Bonusy do tylko do KM VIP IV do 25.05.2017r.

Do rozpoczęcia programu zostało:

dolacz

Dołącz do nas teraz tutaj 90 dni do Twojej mocy >>>

Opcja 3 raty po 1197 zł wszystko co powyżej, teraz okazja, tylko 1097zł, użyj kod: kmvip2017 do 25 maja 2017r.
3 raty tutaj >>>

opinie-kobieca-moc

Kobieca-Moc-VIP-coaching-mentoring-Agnieszka-Przybysz-nowa-edycja-2017

dolacz

Dołącz do nas teraz tutaj 90 dni do Twojej mocy >>>

Uwaga: złóż zamówienie online lub skorzystaj z nowego konta bankowego w sklepie

06.09.2016 o 20:05

Droga Agnieszko ja chciałam Ci bardzo podziękować, pod jedną z sesji pisałam o moich problemach z tarczycą i guzkach na niej. I tak pisałaś brak możliwości wyrażania swojego zdania w pracy przyczynił się do mojej choroby. Ale dzięki Kobiecej mocy, którą przerabiałam rano i wieczorem:) zwolniłam się z pracy. Wcześniej Wiedziałam, że bardzo źle mi się tam pracuje. Ale nie byłam wstanie się zwolnić ogarniał mnie strach. Po programie uczucie, że ja muszę coś zmienić i że muszę się stamtąd zwolnić było tak silne, że nikt ani nic nie było wstanie mnie przed tym powstrzymać. Nie potrafię tego nazwać ale wiedziałam, że nie mogę tam wrócić. I tak po kolejnych ćwiczeniach odkryłam w sobie talent (którym miałam od dziecka bo mama nauczyła mnie szyć) i tak zaczęłam szyć obrusy i robić różne dekoracje dla domu.

Jeśli chodzi o moją tarczycę robię również medytację kolorami i za każdym razem z oczu puszczają się łzy. Bardzo dziękuję za wszystko:)) Pozdrawiam Bardzo gorąco Dorota R.

2016-09-23 17:38

„Agnieszko, Moje postępy po programach to przede wszystkim większa świadomość dotycząca pieniędzy ich traktowania. Mają one do mnie swobodny dostęp, robię przemyślane zakupy. Mierzę siły na zamiary, wcześniej różnie z tym było. W tym roku mój partner obdarował mnie kolejną piękną biżuterią, wie że lubię tego typu prezenty widzi, że jestem szczęśliwa i jego to cieszy.

W tym roku sama mu zafundowałam męską bransoletkę, kosztowała sporo, ale czułam że to sprawdzian dla mnie bo gdy kupowałam był to impuls jak znak intuicji.

By zarabiać więcej musiałam jakby przekroczyć granice w wydaniu większej ilości pieniędzy, o której w częściej bym nie pomyślała. I okazało się, że strach mnie przerażał, że nie dam rady, że nie zarobię tyle ile potrzebuje, a tu nagle 4 tygodnie zarobiłam na prezent i jeszcze na moje potrzeby.

Oczywiście pieniądze były jedną kwestią, a przyjemność dania tego prezentu druga, w ogóle się nie spodziewał, miał łzy w oczach, nie umiał się zachować tak dziwne i niezwykle było to dla niego. A jaki fantastyczny seks miałam później ….. Rewelacja.:)

Mój partner, którego sobie zamówiłam przeszedł moje najcudowniejsze oczekiwania.

Agnieszka – absolwentka kilku edycji KM I KM VIP

„Po programie Kobieca Moc VIP i Miłość i Pieniądze system całkowicie zmieniłam podejście do pieniędzy.

Na początku było mi szkoda wydawać pieniędzy, cały czas oszczędzałam i ciągle brakowało mi pieniędzy. Po roku spłaciłam wszystkie zaległe zusy 500000zł, płacenie podatków nie stanowi już dla mnie problemu, bo uświadomiłaś mi, że to normalne, że jak się ma firmę to się płaci i pieniądze się znajdują. Pierwszy raz w lipcu wypłaciłam pensje z premiami, zaczęłam inwestować w swój rozwój bez wyrzutów i z radością, że na to zasługuje. Przyciągam nowych klientów.

Jestem Ci wdzięczna Agnieszko z całego serca, bo przez rok pracy z Tobą i twoimi programami bardzo dużo zmieniło się w moim życiu. Wcześniej od kilku lat chodziłam do psychologa , jeździłam na szkolenia, chodziłam na coaching, oglądałam secret, wszędzie mówili pokochaj siebie, ale ja nadal nie wiedziałam jak, dopiero Ty mi Agnieszko pokazałaś, mówiąc prostym językiem, pokazując kolejność, dając narzędzia jak to zrobić, zaczęłam to rozumieć teraz coraz bardziej kocham siebie, płacę sobie pensje, dbam o siebie, stawiam granice w pracy i wśród znajomych, przyjaciół.

Jestem bardziej spokojna, radosna. Bardzo Ci jestem wdzięczna Agnieszko za całe dobro, co się dzieje w moim życiu. Ściskam Agnieszka z południa Polski

dolacz

Dołącz do nas teraz tutaj 90 dni do Twojej mocy >>>

Uwaga: złóż zamówienie online lub skorzystaj z tego konta bankowego: PL 21116022020000000163582390, Przelewy zagraniczne: SWIFT BIGBPLPWXXX

Witaj Agnieszko, Pragnę dać znać, że mój szef, w mojej nowej firmie wysłał mnie na szkolenie, gdzie zdobyłam kwalifikacje uprawniające mnie do wejścia na plac robot wykonywanych. Zdałam 5 testów, które obejmowały wiedzę techniczną. Jest to dla mnie nowa ścieżka kariery. Szef bardzo mnie chwali, docenia oraz motywuje do działania. Ufam, że ta praca zapewni mi wzrost dochodów. Dla przypomnienia jest to praca, która do mnie przyszła w trakcie
warsztatów Kobieca Moc VIP. Pozdrawiam serdecznie Anna S. UK.

Dodatkowe korzyści-przychody jakie uzyskałam podczas Kobieca Moc VIP I MIP system online
„Otrzymałam: z dodatkowej pracy 1500 zł, zwrot us 11000 zł na pokrycie 3/4 zobowiązania w ZUS,
* dodatkowe pieniądze z dzierżawy mebli po salonie – 2000zł co 4 miesiące
* prezent opłacony: około 100 szt. farb wartość około 4500 zł
* kwietniowy wyjazd do Polski, i na wakacje w maju i lipcu około 4000zł
* rabat przy naprawie auta około 2000 zł
* opłacony kurs języka 2000 zł
* obrót salonu 2 krotnie wyższy w lutym 15000 zł, niż w styczniu 7000 zł
* oprócz tego dostałam pensję za miesiąc styczeń w ramach umowy wypowiedzenia tj. 10000 zł
Razem 59 000 zł.” dziękuje, dopiero jak to policzyłam, uświadomiłam sobie ile zyskałam. Agnieszka R.

Chcesz posłuchać audio-wideo Kobiet i ich efektów – napisz do nas – wyślemy Ci link

Pakiet Kobieca Moc
SLVER
Warsztat audio ze wspaniałymi ćwiczeniami przez 7 tygodni
Forum wsparcia
online przez 6 miesięcy z Agnieszką Przybysz
Pomoc techniczna online
Czas trwania
7 tygodni
Okazja: 697zł


dostań dostęp >>>

Pakiet 90 Dni KM ViP IV
GOLD
9 sesji grupowych audio każda ok. 90 min
9 mocnych, głębokich, przyjemnych i skutecznych ćwiczeń
Przynajmniej 2 razy w miesiącu grupowa sesja na żywo coaching i bezcenny mentoring z Agnieszką
Pytania i odpowiedzi
Możliwość 2 razy w miesiącu "laser coaching" - Koło Ratunkowe
Ponowny dostęp do audio
Forum wsparcia z Agnieszką Przybysz
Zamknięta grupa online - motywacja
Pomoc techniczna online
Bonus 1. Moc Intuicji
Bonus 2. Moc Obfitości - na żywo
Czas trwania
3 miesiące +
Okazja: 2 997 zł

3 raty 1197zł bez Bonus 2, 1097zł wpisz kod: kmvip2017 tutaj >>>
Pakiet
PREMIUM
Sesje Indywidualne z Agnieszką Przybysz transformujący coaching & mentoring
Temat: Osobiste, Zawodowe, Biznesowe, Relacje & Miłość, Rozwój, Zdrowie & Styl Życia
Telefon lub Skype
Gdziekolwiek mieszkasz
Wartościowy Prezent
Czas trwania
3-4 miesiące
Inwestycja > 3.000 zł / miesięcznie
APLIKACJA
Agnieszka z Norwegii

Agata z Niemiec

Masz pytanie napisz do nas email lub skorzystaj obok z POMOC >>>

Kliknij na + obok pytania i rozwiń odpowiedźi:

Kiedy odbędzie się edycja KM VIP IV
Ile czasu w tygodniu potrzebuje na program KM?
Obawiasz się problemu z technologią? Nie byłaś w programie online?
Wszystko dobrze Agnieszka, ale jak rozpoznam czy podpowiada mi głos intuicji czy logiki?
Czym jest bonus 8 ćwiczeń czyszczenia BLOKAD przed przyjęciem Obfitości.
Brakuje mi czasu
Czy będę mogła kupić oferowane bonusy samodzielnie?Wcześniejsza edycja 2016


Masz pytanie, złóż teraz aplikację do KM ViP. Odpowiemy na Twój mail.