Poznaj “Sekret Kobiecej Mocy”
Jak mieć Życie, które Pokochasz

(przez porażki do sukcesu)


Zapewne odczułaś (odczułeś) wiele zmian jakie miały miejsce w ostatnich miesiącach – a może jesteś w trakcie wielu zmian w różnych obszarach życia… Jak sobie poradzić, z czego czerpać Źródło siły i inspiracji, gdy czujesz, że masz jej właśnie teraz za mało… skąd zyskać dodatkową moc do zmian…jakie są nieuniknione dla Ciebie i dla nas wszystkich.

Chcesz:
* nauczyć się radzić sobie z tym co określasz jako “porażki” lub “rozczarowanie” w życiu osobistym lub zawodowym, przy tym być wspaniałą, silną i atrakcyjną kobietą , (mężczyzn też wielokrotnie to dotyczy!)

* zachować poczucie własnej wartości i wewnętrznego bezpieczeństwa, bez względu na to co dzieje się w Twoim życiu teraz

* przebudzić w sobie MOC, która drzemie w Tobie od dawna

* mieć więcej odwagi, motywacji i poczucia, że kroczysz właściwą drogą, podejmujesz słuszne decyzje & wybory, które doprowadzą Cię do upragnionego sukcesu, cokolwiek sukces dla Ciebie oznacza; więcej czasu dla rodziny … spokój umysłu…satysfakcja zawodowa, pomoc ludziom, integrując rozwój osobisty i duchowy na miarę obecnych czasów.

Chcesz dostać dostęp do bezpłatnej telekonferencji, spotkania online gdziekolwiek mieszkasz, by poznać “Jak Mieć Życie, które Pokochasz”, kliknij na Chcę Otrzymać Dostęp Teraz i powiadom przyjaciółki teraz. Szanuję to, w co wierzysz, bez względu na Twoje wyznanie/wiarę, znajdziesz tu bezcenną inspirację.

1. Otrzymasz bezpłatne zaproszenie na najbliższe spotkanie online, na Twój email

2. Wideo Kobieca Moc Pasji z ćwiczeniami, których nie możesz przegapić, by odkryć i realizować Pasję.

3. Ponadto otrzymasz informacje o najbliższym wydarzeniu tylko dla kobiet, na którym warto być!
Podaj swoje imię i najlepszy email
Szanujemy Twoją prywatność!Jedyny skuteczny program dla polskich kobiet,
w obecnych transformujących czasach!
Podziel się z Przyjaciółkami linkiem do www.kobiecamoc.com

Agnieszka Przybysz – Polska pionierka coachingu i założycielka pierwszego w Polsce Coaching Institute.

Największe doświadczenie w branży coachingu w Polsce.

Pomaga przedsiębiorczym kobietom z pasją przejść do wspaniałych relacji, kariery & biznesu z pasją, zarabiać świetne pieniądze – odnosić sukcesy, by czuły się doceniane, kochane i bogate. Mężczyznom skutecznie pomogła budować relacje i zdobywać często pokaźne kontrakty – biznesy.
Intencją Agnieszki jest, by wzmocnić Twój własny potencjał, byś mógł sam go wykorzystać do budowania lepszych relacji, kariery, biznesu z pasją.
Prowadzi z sukcesem coaching osobisty & kariery, menedżerski (executive) & biznesowy, mentoring dla coachów, warsztaty i szkolenia grupowe (coaching grupowy) w COACHING INSTITUTE, oraz wystąpienia publiczne na zaproszenie firm i organizacji.

Autorka książek Przyciągnij Sukcesy z Pasją – coaching biznesowy; Sięgnij Gwiazd – celne cele; bestsellera Przyciągnij Miłość coaching relacji, Miłość & Pieniądze. Publikacje dotyczące coachingu z jej udziałem znalazły się m.in. w „Rzeczpospolitej”, „Elle”, „Sens”, TVP „Pytanie na śniadanie”, TVN, Radio Zet, RadioEuro, Radio Opole, Radio Kolor autorski program Kobieca MOC i portalach internetowych, w których jest Ekspertem w dziedzinie Coachingu. Założycielka pierwszego portalu coachingu www.CoachingInstitute.biz

Po coachingu indywidualnym, pierwsze grupowe warsztaty rozwojowe dla kobiet przeprowadziła w 2005 r. pt. "Jak osiągnąć sukces osobisty i zawodowy", "Jak wykorzystać intuicję do podejmowania trafnych decyzji". Przygodę z rozwojem osobistym i duchowym zaczęła we wczesnych latach dziewięćdziesiątych.Polityka Prywatności | Regulamin | Kontakt
Google+