opinie Anna z Niemiec Kobieca Moc - Kobieca MOC Boski Plan | Odkryj Sekret Kobiecej Mocy. Przyciagnij Milosc do swojego zycia: prawo przyciagania w zwiazkach i relacjach. coaching relacji


Wzmocnij *Siebie*, by Przełamać STRACH & Wewnętrzne,
Ukryte Blokady i aktywować Twoją Kobiecą MOC,
byś miała Życie, które Pokochasz z Pasją.


Do: Kobiet z Pasją, które chcą żyć w pełni swoich możliwości w obecnych czasach wielkich zmian.

Dnia 2.09.2017 & 2019r. godz: 8 pm

Witam Cię serdecznie,

Jak wiele znasz kobiet, które pracują w wyuczonym zawodzie, ale nie sprawia im to przyjemności?

Jak wiele znasz kobiet, które szukają lepszej pracy?

Jak wiele znasz kobiet, które mają jakieś zainteresowania lub pasje, ale nie wiedzą jak zacząć je realizować w dobrze płatnej pracy lub biznesie?

A może znasz wiele kobiet, które nie mają jasności co jest ich pasją i borykają się ze zmianami, przechodząc z pracy do pracy, która nie daje im satysfakcji i godnego wynagrodzenia.

Ania z Niemiec-z przyjacielemPozwól, że przedstawię Ci wspaniałą kobietę, nazywa się z Anna i od kilku lat mieszka w Niemczech… Wyjechała tam po to, by usamodzielnić się i wyrwać spod skrzydeł rodziców (być wolną od uzależnienia), ale nie to gdzie mieszka jest najważniejsze, a to jak szybki rozwój przeszła… Jak pozwoliła sobie sięgnąć po swoje pasje i kobiecą moc – 3 krotnie zmieniając pracę na lepszą w trakcie programów online.

Gdy do mnie trafiła do programu, na warsztaty online Kobieca Moc długie miesiące borykała się z poszukiwaniem pracy, składaniem cv i szukaniem pracy w zgodzie z jej wyuczonym zawodem. Zawsze była to praca niepozwalająca na spokojne życie w dostatku tego co potrzebuje.

Nie mogła sobie swobodnie na wszystko pozwolić, a przede wszystkim nie robiła tego co kocha.
Jej formalne wykształcenie z Polski to studia psychologiczne, a jej pasją jest sport.
W trakcie programu pochwaliła się, że podjęła wreszcie zupełnie inną pracę, pozwoliła sobie na sprawdzenie jak to będzie, gdy zacznie realizować w pracy swoje pasje sportowe… To zupełnie coś innego niż do tej pory.

Dwukrotna zmiana pracy z pasją w ciągu kilku tygodni! Ale to nie wszystko…

Ta praca na miesięczny okres próbny zaprowadziła ją do kolejnej nowej pracy z pasją … Jak pochwaliła nam się na jednej sesji (tuż po Kobieca MOC).. Zastosowała narzędzia i dostała wspaniałą pracę ? od razu podczas rozmowy ją zatrudniono, aż sama nie mogła w to uwierzyć.

Z poruszeniem w głosie, wdzięcznością i ogromną radością opowiadała nam o tym fakcie….Gdy zapytałam jakie jej pragnienia się zrealizowały: odparła, że wreszcie odbyła wspaniałe wakacje w Polsce, na które sobie pozwoliła i praca do niej przyszła z łatwością …Wreszcie poczuje co to jest życie w dobrobycie, bo będzie ją stać na znacznie więcej. Jej dochody wzrosły o 70 %

A co ważniejsze jej poczucie zasługiwania na obfitość i jej poczucie wartości znacząco się podniosło … Uczestniczki naszego programu Kobieca MOC 3.0, były świadkiem tej niesamowitej transformacji…

Wszystko się zaczęło od tego, gdy załamana sytuacją, zgłosiła się do mnie na wstępną sesję tel/skype, w którą zainwestowała. Szukała odpowiedzi dlaczego nie może znaleźć pracy? sfrustrowana i niepewna siebie…. Dziś to historia …
Jesteśmy świadkami jej radości i ?rozkwitu?.

Ale to tylko słodki początek przygody Anny w Kobieca Moc, podjęła dodatową szkołę, by podnieść swoje kwalifikacje, a tym samym zarobki w przyszłości. W kolejnej edycji Kobieca Moc zapragnęła pracować mniej, by dokończyć na spokojnie szkołę, ale nie schodząc z poziomu zarobków. To też się udało w 2-im miesiącu Kobieca Moc VIP – „90 Dni do Twojej Mocy”.

Jakakolwiek jest Twoja sytuacja teraz, czy chcesz poczuć się lepiej w swojej kobiecości, czy chcesz błyszczeć w relacjach z innymi, czy też chcesz być bardziej atrakcyjną i silną kobietą, by móc realizować swoje pasje i sięgnąć po to na co zasługujesz – życie w obfitości: czasu, radości, pieniędzy, prezentów, miłości… Teraz jest idealny moment….


Posłuchaj Anny, która łączyła się z nami na sesje przez skype:

oto ciąg dalszy sukcesów Anny: Data: 2015-08-25 21:28
„Co się ostatnio wydarzyło:) dostałam podwyżkę:) rozpoczynam szkołę podyplomową-cel postawiałam jako dalszy rozwój osobisty w sferze zawodowej, …i 🙂 przeprowadziłam się! Znalazłam cudne mieszkanie i od 1 sierpnia mieszkam na nowym! Mieszkanko jest piękne i wymarzone! Co prawda kosztuje mnie to dużo pracy i nie tylko-remont itp. ale jestem na swoim! To moje osobiste CUDA i sukcesy, i wiem, że mam je dzięki zmianom, jakie zaszły we mnie odkąd pracuje z Tobą! dziękuje!!!! z całego serca dziękuje!
Zakupiłam 21 dni radosnej transformacji, bo pragnę zaprosić do swojego życia właściwego mężczyznę! Myślę, że jestem gotowa!
Dziękuje Agnieszko!
Pozdrawiam Cię gorąco, Ania z Niemiec”


Co mówi Ania:


„Jestem na drugim roku, a ogólnie przewidziane są trzy lata do dyplomu. Zależy mi na tej szkole. Udało się porozumieć z pracodawcą, który dofinasował szkołę, by mogła zmienić pracę”. Potrzebowała nowych wyzwań w pracy, by czuć, że się rozwija.
I pojawił się On w jej życiu, Bratnia Dusza. Przeprowadziła się do innego miasta 😉

Dołącz do nas teraz! Sprawdź warsztaty online, program Akademii Kobieca MOC – Kobiece PUZZLE Mocy

sprawdz-wiecej

Mieszkasz za granicą lub szukasz opcji ONLINE z możliwością zadania pytań autorce, Agnieszce Przybysz, sprawdź teraz: Kobieca Moc coaching i mentoring Kobiece Puzzle Mocy, tutaj >>>
Agata_Pawlak

Wiesia Rudzka, USA

Mieszkasz za granicą lub szukasz opcji ONLINE z możliwością zadania pytań autorce, Agnieszce Przybysz, sprawdź teraz: Kobieca Moc coaching i mentoring Kobiece Puzzle Mocy, program i dołącz tutaj >>>
Magdalena Markowska

Szukasz profesjonalnego wsparcia i skutecznych narzędzi

Szukasz opcji ONLINE z możliwością zadania pytań autorce, Agnieszce Przybysz, sprawdź teraz: Kobieca Moc coaching i mentoring – Kobiece Puzzle Mocy, teraz tutaj >>>O AUTORCE

Polska prekursorka akcji Kobieca Moc, Agnieszka Przybysz
Pionierka coachingu, ekspert relacji, autorka książek m.in bestsellera Przyciągnij miłość ? IV wydanie coaching relacji, Przyciągnij Sukcesy z Pasją, Miłość & Pieniądze, Kobieca MOC, które pomogły tysiącom Polaków w kraju i za granicą.

Pomaga przedsiębiorczym kobietom z pasją mieć miłość, pieniądze, karierę lub biznes z pasją, odnosić sukcesy, mieć cudowne relacje, być doceniane, kochane i bogate, wnosząc wkład w życie innych ludzi. (Świadomym mężczyznom skutecznie pomogła budować relacje i zdobywać często pokaźne kontrakty).

Praktyk biznesu, z sukcesami w sprzedaży i marketingu. Przeszła drogę rozwoju od konsultanta do zarządzania sprzedażą znanych marek. Z zamiłowania przedsiębiorca z pasją pomagania ludziom.

Założycielka pierwszego w Polsce Coaching Institute.

Posiada największe doświadczenie w branży coachingu w Polsce i zdumiewającą skuteczność autorskich metod i narzędzi,które pomagają skutecznie uczestnikom w ponad 11 krajach Europy.


O czym świadczą liczne opinie uczestników programów m.in ABC Przyciągnij Miłość, Kobieca Moc, Biznes z Pasją, MiP system online.

Widziana i słyszana w wielu mediach, m.in: TVP, TVN, Onet.Tv, Pytanie na Śniadanie, Radio Kolor, Wprost, Sens, Radio Zet, Forbes, Charaktery, Elle, Polskie Radio, Rock Radio, RDC, Radio PLUS, RMF, Home & Market, Gazeta Prawna. Szczęśliwa w wyjątkowym związku z Bratnią Duszą. Prywatną historię Agnieszki poznasz tutaj >>>