opinie-magdalena-z-krakowa-kobieca-moc - Kobieca MOC Boski Plan | Odkryj Sekret Kobiecej Mocy. Przyciagnij Milosc do swojego zycia: prawo przyciagania w zwiazkach i relacjach. coaching relacji


Wzmocnij *Siebie*, by Przełamać STRACH & Wewnętrzne,
Ukryte Blokady i aktywować Twoją Kobiecą MOC,
byś miała Życie, które Pokochasz z Pasją.


Do: Kobiet z Pasją, które chcą żyć w pełni swoich możliwości osobistych i biznesowych

2016 & maj 2019r.

Witam Cię serdecznie,

Jak wiele znasz kobiet, które nie wierzą, że mogłyby lepiej zarabiać i sięgnąć po Obfitość?

Jak wiele znasz kobiet, które mają dobry zawód, ale nie wiedzą jak te możliwości w pełni wykorzystać?

Mgdalena z Krakowa-Kobieca-MocPozwól, że przedstawię Ci wspaniałą kobietę, która nazywa się Magdalena, pochodzi z Krakowa.
Poznałam ją kilka lat temu w moich programach, w każdym z nich miała cudowne rezultaty od Przyciągnięcia Miłości po matrializację pieniędzy i Obfitości.

Nie zastanawiałam się, nad tym kiedy widziałam ją co roku w moich kolejnych programach. Dlaczego? Rozwój to nie Cel końcowy, ale PROCES doskonalenia i Nigdy się nie kończy ….

Takich kobiet znam więcej są wśród nich m.in Agnieszki z różnych miast Polski i mieszkające za granicą, kobiety wykształcone, pracujące na etatach i we własnym biznesie.

Oto jaka transformacja zaszła w jej życiu po zastosowaniu autentycznego coachingu i kilku edycji programów Kobieca Moc i MIP, fenomenalne efekty i zmiany: (mogłaś czytać jej refleksje w naszym portalu szkoleniowym, jak pisała o postępach).

Dnia 27 listopada 2016
?Do programu MIP system I edycja przystępowałam przede wszystkim z wyzwaniem, że na pieniądze muszę ciężko pracować. Z moich notatek wynika, że postawiłam wówczas intencje: zyskuję awans zawodowy, jestem doceniana i świetnie zarabiam;- otwieram się na wszelką obfitość w życiu zawodowym i osobistym; wzmacniam swoją pewność siebie.
2. W trakcie Programu uzmysłowiłam sobie, że przypływ obfitości do mojego życia hamują głęboko zakorzenione przekonania. Między innymi właśnie to, że na pieniądze trzeba ciężko pracować, również przekonanie, że nie zasługuję na duże pieniądze. Uświadomiłam sobie, że często traktowałam pieniądze po ?macoszemu?, np. nie upominałam się o zwrot, gdy ktoś pożyczył ode mnie pewną kwotę, itp.

3. Odnośnie efektów, to mogę powiedzieć, że Program nadal we mnie pracuje. Jeśli chodzi o postawione intencje to w dużej mierze zmaterializowały się. Tzn. ta odnośnie awansu zawodowego nie, ale myślę, że jeszcze nie-tu chodzi o duży awans, stanowisko, które bym chciała zajmować jest na razie zajęte przez osobę, która jest absolutnym mistrzem w mojej dziedzinie i zwolni się, gdy ta osoba awansuje, a mowa tu o pojedynczych miejscach.

Tak, więc doceniam, że mogę się uczyć od mistrza. Poza tym w ciągu tego roku kilkakrotnie miałam okazję pełnić funkcję zastępcy z pozytywnym rezultatem, właściwie bez trudu i było to wynagrodzone również finansowo. A tak poza tym praca sprawniej mi idzie, na te same zadania potrzebuję mniej czasu niż wcześniej, decyzję które podejmuję okazują się trafne.

Pojawiają się nowe zadania, co wiąże się z dodatkową gratyfikacją finansową. Płynie również sporo prezentów od najbliższych i nie tylko często się zdarza, że otrzymuję bilet wejściówkę na jakąś imprezę, wystawę, koncert za darmo.

W czasie trwania Programu przypłynęło do mnie około 10.000 zł. Ile zyskałam później to trudno wyliczyć nie podliczałam na bieżąco, ale mogę powiedzieć, że ten zysk jest naprawdę olbrzymi, za co serdecznie dziękuję! Pozdrawiam serdecznie! 🙂 ? Magdalena z Krakowa {absolwentka MIP system, KM VIP

Dnia: 27.06.2019 o 22:06

„Dzień dobry 🙂
Muszę się podzielić, że tak w ubiegłym, jak i w tym miesiącu miał miejsce u mnie ogromny przypływ obfitości. Wpłynęły pieniądze za czynności zawodowe, których się zupełnie nie spodziewałam. Ponadto szkolenie zawodowe, na które zamierzałam wydać kilka tysięcy trafiło mi się zupełnie przypadkiem całkiem za darmo i w to dodatku poprowadzone było przez naprawdę świetnych specjalistów w tej dziedzinie.

No i właśnie dostałam propozycję awansu- to była moja intencja na MIP System chyba ze 3 lata temu, ale powiem szczerze, że ja wtedy postawiłam tą intencję, bo taka mi się pojawiła myśl, choć wydawało mi się to zupełnie nierealne ..:)

I w sumie to nadal nie dowierzam, że to się dzieje naprawdę…:) Odrobinkę się obawiam, ale cieszę się niezmiernie..:)

Moją BD poznałam jakiś czas temu i od początku znajomość rozwijała nam się wolno, później pojawiły się nam rozmaite zakręty i wyzwania, przez które udało nam się przebrnąć całkiem dobrze ?

?Dziękuję za sesję 3-rzeczywiście jest fenomenalna? { mowa o Moc Kobiecości AKM}

Te wcześniejsze sesje też są wspaniałe, ale chyba ta jest mi teraz najbardziej potrzebna ?

Podczas wykonywania medytacji czułam niesamowite ciepło w ciele, głównie w sercu, czakrze sakralnej, nogach i rękach… Podjęłam już drobne kroki i oprócz tych dotyczących ciała postanawiam prosić o pomoc-na razie całkiem dobrze mi idzie..:).

Niebawem wyjeżdżam na urlop i w następnej sesji-w lipcu najprawdopodobniej nie będę mogła uczestniczyć, ale odsłucham ją niezwłocznie po powrocie.

Pozdrawiam bardzo serdecznie Ciebie Agnieszko i Uczestniczki. Bardzo serdecznie za wszystko dziękuję, bo ten mój ogromny przypływ to Twoja zasługa! :)?

Magdalena z Krakowa {Akademia Kobieca Moc ? w trakcie}

Co mówia inne uczestniczki Kobieca Moc:

Dnia 2016-05-13 21:14 Agnieszka napisał(a):

Warsztat był super, bardzo mi się podobało. W sumie to nie chciało mi się wychodzić tyle, że musiałam:)
Na lotnisku byłam akurat 10 minut przed zamknięciem bramek. Rewelacyjnie było Cię spotkać na żywo z Twoją ?różową” energią.

Bardzo dziękuje za wskazówki, powoli zaczynam je wdrażać w życie.
Zastanawiam się nad podniesieniem cen dla moich polskich klientów, a płacą u mnie ponad połowę mniej niż gdy by korzystali z usług w salonie norweskim.

Często tego też nie doceniają, a raczej nie mają szacunku do mnie.
Poza tym mocno zapadła mi w pamięć wypowiedz Eweliny, gdy opowiadała gdy podniosła ceny za swoje usługi (korepetycje). I pozbyła się klientów narzekających, problemowych.

Co do lokalu to chyba jeszcze nie ten moment bo okazało się, że nie mają planów się przenosić, ale jestem czujna, wiem że coś przyjdzie.
Na warsztacie niektóre dziewczyny podchodziły do mnie i wypowiadały się na mój temat pozytywnie, mówiły, że fajnie opowiadam, a ja myślałam, że tak nie spójnie gadam, że się słuchać nie chce. To było takie miłe i budujące.

Szkolenie w Krakowie ze stylizacje było też super, naprawdę wykorzystałam ten czas w Polsce bardzo intensywnie.
Teraz wdrażam moją nową wiedzę w salonie 🙂

2019r. „Żyje mi się bardziej spokojnie i dobrze. Otworzyłam swój własny salon za granicą, w domu 🙂 i szykuję się do wielkich zmian życiowych :). Bardzo się cieszę.
Bardzo dużo marzeń spełniłam dzięki Tobie i Twojej pomocy, Twoim genialnym inspiracjom?.

Dołącz do nas teraz! Sprawdź specjalną okazjęsprawdz-wiecej

Mieszkasz za granicą lub szukasz opcji ONLINE z możliwością zadania pytań autorce, Agnieszce Przybysz, sprawdź teraz: Kobieca Moc coaching i mentoring Kobiece Puzzle Mocy, tutaj >>>


Dnia 14.05.2019 o 20:06
?Nie będę mogła wziąć udziału w ostatniej sesji bo jestem na wakacjach. Ale jestem energetycznie z wami. { dot. KM VIP 2019 – 90 DNI do Twojej Mocy}
Dzięki Agnieszce, która pomogła mi i pokazała jak to wszystko działa mogłam stworzyć dokładnie takie życie jakie chciałam.
Mam cudownego partnera, z którym świetnie się rozumiemy, który mnie bardzo kocha i ze wzajemnością. Mam fantastyczną pracę i zarabiam właśnie tyle o ile prosiłam w zamówieniu, a nawet więcej. Może dziwnie to zabrzmi ale z wysiłkiem szukam moich marzeń, jest mi dobrze tak jak jest. Owszem mam wyzwania ale one są kropla w morzu, bo jestem szczęśliwa w moim życiu.
Mogę się pochwalić że np. z koleżanką podniosłyśmy ceny naszych usług i w maju tzn. i ciągu 9 dni zarobiłam tyle ile zarabiałam za cały miesiąc w zeszłym roku.
Dziękuje z całego serca Agnieszce za wskazówki i pomoc i za los, że postawił ją na mojej drodze. Ja to nazywam współpracą i zapewne to nie koniec. Dziękuje do usłyszenia?. Agnieszka

Magdalena Markowska

Agata_Pawlak

Agnieszka

Mieszkasz za granicą lub szukasz opcji ONLINE Kobieca Moc coaching i mentoring Kobiece Puzzle Mocy, z Forum wsparcia online tutaj >>>Wiesia USA

Mieszkasz za granicą lub szukasz opcji ONLINE z kontaktem z autorką, Agnieszką Przybysz Akademia Kobieca Moc coaching i mentoring, Kobiece Puzzle Mocy sprawdź teraz tutaj >>>Sylwia

O AUTORCE

Polska prekursorka akcji Kobieca Moc, Agnieszka Przybysz
Pionierka coachingu, ekspert relacji, autorka książek m.in bestsellera Przyciągnij miłość ? IV wydanie coaching relacji, Przyciągnij Sukcesy z Pasją, Miłość & Pieniądze, Kobieca MOC, które pomogły tysiącom Polaków w kraju i za granicą.

Pomaga przedsiębiorczym kobietom z pasją mieć miłość, pieniądze, karierę lub biznes z pasją, odnosić sukcesy, mieć cudowne relacje, być doceniane, kochane i bogate, wnosząc wkład w życie innych ludzi. (Świadomym mężczyznom skutecznie pomogła budować relacje i zdobywać często pokaźne kontrakty).

Praktyk biznesu, z sukcesami w sprzedaży i marketingu. Przeszła drogę rozwoju od konsultanta do zarządzania sprzedażą znanych marek. Z zamiłowania przedsiębiorca z pasją pomagania ludziom.

Założycielka pierwszego w Polsce Coaching Institute.

Posiada największe doświadczenie w branży coachingu w Polsce i zdumiewającą skuteczność autorskich metod i narzędzi,które pomagają skutecznie uczestnikom w ponad 11 krajach Europy.


O czym świadczą liczne opinie uczestników programów m.in ABC Przyciągnij Miłość, Kobieca Moc, Biznes z Pasją, MiP system online.

Widziana i słyszana w wielu mediach, m.in: TVP, TVN, Onet.Tv, Pytanie na Śniadanie, Radio Kolor, Wprost, Sens, Radio Zet, Forbes, Charaktery, Elle, Polskie Radio, Rock Radio, RDC, Radio PLUS, RMF, Home & Market, Gazeta Prawna. Szczęśliwa w wyjątkowym związku z Bratnią Duszą. Prywatną historię Agnieszki poznasz tutaj >>>