Indie Podróże z Pasją - Kobieca MOC Boski Plan | Odkryj Sekret Kobiecej Mocy. Przyciagnij Milosc do swojego zycia: prawo przyciagania w zwiazkach i relacjach. coaching relacji

Kobieca Moc & Podróże z Pasją

W temacie wpisz proszę „Prezent podróże” kliknij tutaj >>> Twoje dane są bezpieczne.

Dlaczego warto:

To niezwykły webinar, inny niż wszystkie spotkania online dla kobiet. Dopieszczanie Duszy i Zmysłów.

Jeśli pasjonuje Cię rozwój osobisty – duchowy i fascynujące podróże, tak jak i mnie :), to witam Cię gorąco w przygodzie życia.
Jak bezpieczniej, bez stresu realizować pasje o podróżach, nie korzystając z dużych biur podróży.

A ponadto jeśli jest Ci znany, któryś z poniższych scenariuszy:
– Masz dość poczucia, że Cię coś ogranicza, że nie możesz przebić się przez tzw. ?szklany sufit? własnych ograniczeń lub zewnętrznych okoliczności…

– Czujesz, że coś Cię blokuje, by sięgnąć po pełnię Twoich możliwości w dowolnej dziedzinie życia?

– Często ?oddajesz siebie innym?, jesteś dla innych, a niewiele czasu zostaje dla Ciebie, na Twoje pasje. Chcesz zadbać o Twoje pasje.

– Chcesz podnosić poziom ENERGII na coraz wyższe pułapy, powiem jak skorzystasz z moich sprawdzonych wskazówek i narzędzi.

Ważne: bezpłatnie Live na platformie webinarowej (otrzymasz dostęp na mail) + Niespodzianki + Nowość

Dnia 1 października 2019 o 17:50 EWA H. napisał(a):
„Wspaniały webinar. Odsłuchałam dwukrotnie. Moc Modlitwy i zaproszenie na wyprawę do Indii, super przeżycie. Dziękuję, że Bóg dał nam Ciebie. Do zobaczenia wkrótce. :)”


Życie, które Pokochasz; Kobieca Moc & Live webinar ?Chcesz zorganizować prywatną wyprawę do Indii – napisz do nas, zadaj pytanie ?

Sylwia: „Co za motywujący czas i wieczór, dziękuje Sercem”.
Magdalena: „Czułam energię w dłoniach, czuję się niesamowicie lekko”.
Anna: „Płacz, energia i ciepło w sercu, co za ulga”.
Agnieszka: „Dziękuje za piękne i ciepłe spotkanie…”.

Błogi spokój, oto czym dzieliły się kobietki w trakcie spotkania. Chcesz go doświadczać?

Bardzo się cieszę na to niezwykłe doświadczenie i nowości jakie przygotowałam.

Dołącz także do grupy Kobieca Moc na Facebooku kliknij tu >>>

Bądź z nami w kontakcie przez mail i Messenger – powiadomimy Cię o transmisji >>

Co mówią Kobiety, które skorzystały z Kobieca Moc:
Posłuchaj wywiadu, Kobieca Moc

Poznajmy się ? Wspaniała audycja i piękne pytania.

O Agnieszce Przybysz


cyfry-bio-Agnieszka-Przybysz-Coaching

Autorka Agnieszka Przybysz
Pionierka coachingu, ekspert relacji, autorka książek m.in bestsellera Przyciągnij miłość ? coaching relacji, Przyciągnij Sukcesy z Pasją, Miłość & Pieniądze, które pomogły tysiącom Polaków w kraju i za granicą.

Od 2000r. pomaga przedsiębiorczym kobietom z pasją mieć miłość, pieniądze, karierę lub biznes z pasją, odnosić sukcesy, mieć cudowne relacje, być doceniane, kochane i bogate, wnosząc wkład w życie innych ludzi. (Świadomym mężczyznom skutecznie pomogła budować relacje i zdobywać często pokaźne kontrakty).

Praktyk biznesu, z sukcesami w sprzedaży i marketingu. Przeszła drogę rozwoju od konsultanta do zarządzania sprzedażą znanych marek. Z zamiłowania przedsiębiorca z pasją pomagania ludziom.

Założycielka pierwszego w Polsce Coaching Institute.

Posiada największe doświadczenie w branży coachingu w Polsce i zdumiewającą skuteczność autorskich metod i narzędzi,które pomagają skutecznie uczestnikom w ponad 11 krajach Europy.


O czym świadczą liczne opinie uczestników programów m.in ABC Przyciągnij Miłość, Kobieca Moc, Biznes z Pasją, MiP system online.

Widziana i słyszana w wielu mediach, m.in: TVP, TVN, Onet.Tv, Pytanie na Śniadanie, Radio Kolor, Wprost, Sens, Radio Zet, Forbes, Charaktery, Elle, Polskie Radio, Rock Radio, RDC, Radio PLUS, RMF, Home & Market, Gazeta Prawna. Szczęśliwa w wyjątkowym związku z Bratnią Duszą. Prywatną historię Agnieszki poznasz tutaj >>>