Kobieca Moc Warsztaty - Kobieca MOC Boski Plan | Odkryj Sekret Kobiecej Mocy. Przyciagnij Milosc do swojego zycia: prawo przyciagania w zwiazkach i relacjach. coaching relacji
kobieca-moc-agnieszka-przybysz-coaching

Aktywuj Kobiecą Moc
Zainspiruj Milion Polskich Kobiet z Pasją?

Chcesz Odkryć Twoją Kobiecą MOC teraz

Idealne dla: przedsiębiorczych kobiet w korporacji, na etacie lub we własnym biznesie, specjalistów, konsultantów

Masz dość powtarzających się frustracji w życiu osobistym i zawodowym. Poczucia, że Cię coś ogranicza, że nie możesz przebić się przez tzw. ?szklany sufit? własnych ograniczeń lub zewnętrznych okoliczności? Masz poczucie, że coś Cię blokuje, by sięgnąć po pełnię Twoich możliwości w dowolnej dziedzinie życia? Często ?oddajesz siebie innym?, jesteś dla innych, a niewiele czasu zostaje dla Ciebie, na Twoje pasje. Jak się z tym czujesz, że nie dbasz o Twoje potrzeby?Idea Kampanii

Głęboko wierzymy w to, że każda kobieta zasługuje na miłość i wszelką obfitość tego czego pragnie, by mieć życie, która pokocha, robić to co kocha,
świetnie zarabiać i mieć cudowne relacje z pasją, pomagać innym i czynić ten świat lepszym!
Nigdy nie było lepszego czasu dla kobiet, by sięgnęły po swoją moc, rozwijały pasje, miały wspaniałe relacje i współpracę z innymi, żyjąc świadomie pełnią życia!
Agnieszka Przybysz zapoczątkowała ideę Kobiecej Mocy w czerwcu 2012r. fenomenalnymi efektami kobiet. Od tamtej pory temat Odkrywania Kobiecej Mocy staje się coraz bardziej gorący.

kobiecamoc-com-coachingagnieszkaprzybysz33

Twoja sytuacja: czy znajomy Ci jest jeden ze scenariuszy:

* Jeśli jesteś w sytuacji, w której doszło nagle do zerwania ważnej znajomości albo ktoś na kim Ci zależy przestał się odzywać?
* Jeśli masz złamane serce po bolesnym rozstaniu z kimś kogo nadal kochasz
* Jeśli masz narastające problemy w komunikacji w rodzinie lub środowisku pracy, a może nawet obawiasz się o swój los zawodowy

* Jeśli Twoje zdrowie cierpi na dolegliwości, które nagle się spotęgowały albo nagle się ujawniły ? czujesz się osłabiony, brakuje Ci motywacji?
* Jeśli masz rozdarte serce po utracie kogoś ukochanego ? kto odszedł na zawsze z Twojego życia i nie potrafisz zaznać spokoju ducha

* Jeśli czujesz narastający stres, lęk czy starach ?bez względu jaki jest tego powód
* Jeśli masz biznes, który nagle załamał się lub czujesz zastój?
* Albo jeśli stoisz na ?rozstaju dróg?,nie wiesz co wybrać.
* Boisz się jak sobie poradzisz i martwisz się o przyszłość.

* A może po prostu potrzebujesz „turbodoładowania” pozytywną energią i inspiracji do rozwoju i sięgania po coraz większe sukcesy na miarę nadchodzących czasów.

Nasze wartości:

Autentyczność, etyka, wolność, realizacja pasji, współpraca, zdrowie, wkład
w życie innych, łączność z intuicją ? Bogiem, cokolwiek to dla Ciebie znaczy.

warsztaty-kobiecamoc-com-coachingagnieszkaprzybysz

Dla Kogo:

Dla świadomych kobiet z pasją, które chcą się jeszcze bardziej rozwijać i odkrywać nowe pasje. Chcą żyć pełnią życia, robiąc to co kochają i będąc za to godnie wynagradzane.
Zarówno dla przedsiębiorczych kobiet na etacie jak i we własnym biznesie, z różnych branż od produkcyjnych do usługowych, które dbają o swój rozwój osobisty, duchowy, zdrowy styl życia i podnoszenie świadomości, na miarę obecnych czasów w drodze do szczęścia osobistego i zawodowego.

Gdzie:


Teraz ONLINE


Kobieca MOC 4.0 tutaj >>>

mapa

Bądź tym kim Jesteś. Świat potrzebuje właśnie tego co masz do zaoferowania – Twojej unikalności, Twoich talentów … Twojej mocy.

Wśród uczestniczek i absolwentek Kobieca Moc są przedstawicielki wielu profesji: adwokaci, prawnicy, mediatorzy, lekarze, konsultanci, coachowie, kobiety posiadające własne biznesy, takie jak spa, szkoły, biznesy edukacyjne, doradcze, i wiele innych, a także przedstawicielki instytucji państwowych, często na stanowiskach oraz Panie z korporacji, te które robią tam karierę, jak i te, które szukają czegoś więcej… inspiracji, rozwoju i równowagi w życiu.

Łączy je chęć rozwoju, piękno kobiecości, realizacja pasji i duch przedsiębiorczości…

Czym to wydarzenie różni się od innych?

Przede wszystkim tym, że jest to wydarzenie, którego celem jest dostarczenie konkretnej wartościowej treści/unikalnego warsztatu z ćwiczeniami, które sprawdziły się w życiu tysięcy innych kobiet. A zastosowanie sprawdzonego Systemu Kobieca Moc pomogło Kobietom takim jak Ty, Zwiększyć Swoją Wartość i Dochody o 30% ? 70%, a nawet 300% (jak w przypadku naszych uczestniczek), Wzbogacić Swoją Piękną Duszę, bez względu na to czy Pracujesz na Etacie czy we Własnym Biznesie. A nawet Zyskać Wzajemną Miłość.

Szanujemy Twój czas i wzajemny czas, dlatego naszym celem jest dostarczenie wyjątkowej wartości i sprawdzonych narzędzi przez doświadczenia, a także stworzenie unikalnej atmosfery – miejsca do spotkania w gronie wyjątkowych kobiet, które mają pasje lub szukają pasji, by wzajemnie się inspirować i ze sobą zgodnie współpracować, wnosząc wkład w życie innych ludzi, by zmieniać świat na lepsze.

To wydarzenie nie jest dla każdego

– Jeśli szukasz miejsca, gdzie zbierzesz wiele wizytówek, to nie jest typowe spotkanie networkingowe
– Jeśli liczysz na to, by odwiedzić kilkanaście lub więcej stoisk reklamowych z ofertami i wyjść z torbą pełną ulotek, to nie jest wydarzenie dla Ciebie, a także
– Jeśli nie chcesz podejmować działań, by poprawić Twoją sytuację osobistą i zawodową, by podnieść swoją wartość i poczucie zasługiwania na obfitość, by zarabiać mądrzej, nie pracując przy tym dużo ciężej i nie chcesz dbać o rozwój i jakościowy, zdrowy styl życia

To jest wydarzenie skierowane na radosną edukację i budowanie autentycznych relacji w miłej, pozytywnej atmosferze wsparcia i współpracy.

Dlaczego Kobieca Moc:

Głęboko wierzymy w to, że każda kobieta zasługuje na miłość i wszelką obfitość tego czego pragnie, by mieć życie, która pokocha, robić to co kocha, świetnie zarabiać i mieć cudowne relacje z pasją, pomagać innym i czynić ten świat lepszym!

Nigdy nie było lepszego czasu dla kobiet, by sięgnęły po swoją moc, rozwijały pasje, miały wspaniałe relacje i współpracę z innymi, żyjąc świadomie pełnią życia!
A przy tym będąc sobą, Bądź tym kim Jesteś. Świat potrzebuje właśnie tego co masz do zaoferowania – Twojej unikalności, Twoich talentów … Twojej mocy.

Co nas wyróżnia:


kobieca-moc-coaching-z-agnieszka-przybysz

Chcesz czuć się dobrze ze sobą, więcej zarabiać, albo mądrze gospodarować swoimi zasobami, odnosić sukcesy, czuć się wartościową kobietą? a przy tym dbać o rozwój osobisty i łączność z intuicją.

Oto Program dla Ciebie:

kobieca_moc_agnieszka_przybysz

szkolenia

Ramowy program – może ulec modyfikacjom:

Jak uwolnić, poczyścić z Twojego ciała i energii, to co blokuje przypływ dobra, tego czego pragniesz w dowolnej dziedzinie życia.
Korzyści: poczyszczenie kilkudziesięciu negatywnych emocji takich jak: złość, smutek, żal, samotność, by zyskać więcej spokoju, miłości…
Praca która na sesjach terapeutycznych trwa miesiące a nawet lata jak piszą nasze uczestniczki, tu oszczędzasz czas, pieniądze i frustracje.
Kobieca Moc Rozwoju
Jak budować wspaniałe relacje osobiste i zawodowe, które przerosną Twoje oczekiwania. Poczuć się pewną siebie i atrakcyjną w komunikacji z innymi w środowisku osobistym i zawodowym.
Korzyści: większa pewność siebie, spokój wewnętrzny, poczucie unikalności i atrakcyjności w Twojej pięknej kobiecości, sukcesy osobiste i zawodowe.
Oszczędzisz sobie wiele wysiłku i czasu zamiast szukać kolejnych sposobów i metod, które nie przynoszą ci zadowalających rezultatów.
Kobieca Moc Relacji
Ja zbudować zdrową, wzajemną relację z pieniędzmi, by czuć, że masz ich tyle ile potrzebujesz, by realizować Twoje pragnienia i bliskich, których kochasz.
Korzyści: umiejętność manifestacji obfitości czasu, pieniędzy, pomysłów, możliwości we współpracy z Intuicją. Poznasz 8 filarów relacji z pieniędzmi i jak z nich korzystać.
Oszczędzisz pieniądze stosując sprawdzony system przez tysiące uczestniczek naszych programów coachingu
Kobieca Moc Pieniędzy
Ekstra niespodzianki
Możliwe niespodzianki w trakcie wydarzenia, z pewnością Ci się spodobają jeśli lubisz korzystać z inspiracji i przyjmować prezenty.
Poznasz i doświadczysz praktyczne ćwiczenia, testy i skuteczne narzędzia autorskie.
9.30 – 11.00 sesja Moc Rozwoju z Agnieszką Przybysz
m.in Medytacja oczyszczająca i uwalniająca blokady.

11.00- 11.15 przerwa

11.15- 12.45 sesja Moc Relacji z Agnieszką Przybysz

12.45 – 13.30 przerwa na lunch we własnym zakresie- w centrum jest wiele miejsc tuż obok miejsca warsztatu

13.30 – 15.30 Moc Pieniędzy z Agnieszką Przybysz
m.in Medytacja zapraszająca więcej Obfitości i Miłości.

15.45 – 17.30 Ekstra inspiracja & motywacja, panel edukacyjny

17.30 – 18.00 coaching pytania & odpowiedzi

* program w czasie może ulec lekkim zmianom
* w kwestii lunchu (wyślemy na mail szczegóły 7 dni przed terminem)

Ten program będzie realizowany tylko w wersji na żywo w Warszawie.

Co mówią kobiety o Kobieca Moc:

? Mam idealną pracę z pasją i 70 % wzrost dochodów, by stać mnie było na wygodne życie?. Anna z Niemiec

Umorzone zobowiązanie plus otrzymałam ekstra pieniądze 2900 zł”. Ani z Krakowa

„Poczułam się naprawę dobrze ze sobą. Nie szukałam partnera, Spotkałam Bratnią Duszę”. Monika z Warszawy

„Pozwoliłam sobie na przyjmowanie prezentów nieoczekiwanych, wspaniałe wakacje za granicą, kosztowną biżuterię z diamentami plus Spotkanie wzajemnej Miłości Bratniej Duszy”. Agnieszka z Krakowa

Nowe firmy do współpracy zgłosiły się same do mnie plus stały dopływ klientów”. Agnieszka z Lublina, własny biznes

„Mam większą pewność siebie i lepiej radzę sobie z wyzwaniami zdrowotnymi”. Sylwia z okolic Poznania

„Otrzymuje komplementy od klientów za profesjonalizm plus ponad 50 % wzrost dochodów / zarobków, w ciągu miesiąca, który stale utrzymuje się i wzrasta”. Aga z Gdańska plus spotkanie Bratniej Duszy, dzięki naszemu programowi

Czuję się unikalnym specjalistą, do którego spływają projekty, które tylko Ja mogę tak dobrze wykonać plus stały wzrost w ciągu 2 lat zarobków 30 %. Grażynka z Gdańska

Posłuchaj tych kobiet w audio

Manifestacja obfitości w rodzinie, w której obie córki korzystały z naszych programów, jedna zyskała wspaniałą prestiżową
pracę, która sama do niej przyszła, a druga ma wspaniałego partnera i realizuje się w sztuce jest solistką w teatrze, jak w rodzinie Marii przy okazji mąż korzysta, własne firmy

Czuję się pięknie w swojej kobiecości, zauważyłam zdecydowanie większe starania męża: romantyczne kolacje, zaproszenia do restauracji, zachęty męża, który nakłaniał jakbym mogła to, bym robiła stale te programy”. Kasia SU prawnik

„Po długich poszukiwaniach, w szybkim tempie przyszła do mnie nowa praca wg. zamówienia ze wspaniałymi perspektywami rozwoju, upragniony remont mieszkania, by poczuć się lepiej”, Małgosia z Warszawy

„Przeszłam od dużej straty do sukcesu i większej świadomości swoich wyborów zawodowych i biznesowych”. Lidka z okolic Warszawy

Gwarancja satysfakcji

Bilet Gold: program Kobieca Moc jest w pełni z dostępem online, a już na sam początek otrzymujesz od nas wartościowe ćwiczenia audio, plus kolejne sesje co tydzień, wszystko czego oczekujemy z Twojej strony to zaangażowanie i skorzystanie z sesji jakie są w programie. To jedynie Ty możesz zrobić.

Tak bardzo wierzę w działanie tego systemu i skuteczność narzędzi, które proponuję. Wystarczy je zastosować!
To jedyny skuteczny program rozwoju osobistego dostępny na rynku, który daje sprawdzone i skuteczne narzędzia! prowadzony przez eksperta relacji i doświadczonego coacha o największym doświadczeniu w branży, pionierkę coachingu Agnieszkę Przybysz, z dorobkiem ponad sześciu tysięcy godzin coachingu z osobami takimi jak Ty, w ostatnich latach, nie licząc wcześniejszych procesów coachingu.

Bilet Gold: Inwestując teraz w promocyjnej stawce w Twój bilet Gold masz możliwość skorzystać z bardzo specjalnej propozycji w ograniczonym czasie dla ograniczonej liczby dostępnych miejsc, w specjalnej okazji.

Jeśli nie będziesz mogla z niego skorzystać powiadom na 7 dni przed terminem. W ten sposób całe ryzyko jest po naszej stronie, zachowasz spokój umysłu.Dostępne teraz Kobieca Moc 4.0 warsztat online:


Bilet Gold program online dostępny poniżej:

Sprawdź program online Kobieca Moc 4.0 tutaj >>>

Warsztat audio ze wspaniałymi ćwiczeniami przez 6 tygodni

Forum wsparcia
online przez 6 miesięcy z Agnieszką Przybysz

Pomoc techniczna online

Czas trwania
6 tygodni

Inwestycja w Ciebie: zamiast 1694 zł tylko 697 zł Okazja
program online dostępny tutaj >>>

Bilet Silver Live w Warszawie wyprzedane!

udział w wydarzeniu

przewidziane niespodzianki

certyfikat online na życzenie

Inwestycja w Ciebie: zamiast 997 zł tylko 647 zł
przy WCZESNEJ rezerwacji >> 1 bilet >>
i sukcesywnie wzrasta.
W samym sercu Warszawy (blisko dworzec, metro, tramwaje, parking)

Ilość miejsc ograniczona.
Decyduje kolejność rezerwacji.

W towarzystwie przyjemniej! 2 Bilety Silver Live: dla Ciebie i Przyjaciółki tylko
947 zł łącznie rezerwuj tutaj 2 bilety >>>
+ prezent – sukcesywnie wzrasta.

Dodatkowo do opcji Silver i Gold:
wartościowe Bonusy z webinaru

Wczesna rezerwacja gwarantuje Odkrycie Kobiecej Mocy >>. Zapraszamy!


referencje-kobieca-moc2

Wyjątkowa okazja raz w roku.


Jak weźmiesz udział w tym wydarzeniu:

Krok 1: zarezerwuj bilet, wydarzenie tylko w Warszawie

Bilet Silver dla jednej osoby: x1 rezerwuje teraz tutaj >>>

Bilet Silver dla dwóch osób: x2 rezerwuje teraz tutaj >>>

Bilet Gold dla jednej osoby: x1 rezerwuje teraz tutaj >>>

Krok 2: polub nas na FB i podziel się z koleżanką (poniżej)

PARTNERZY & SPONSORZY:     

O Agnieszcze Przybysz


cyfry-bio-Agnieszka-Przybysz-Coaching

Wyjątkowa Autorka: Agnieszka Przybysz
Pionierka coachingu, ekspert relacji, mentorka biznesu z pasją, autorka książek m.in bestsellera Przyciągnij miłość ? coaching relacji, Przyciągnij Sukcesy z Pasją, Miłość & Pieniądze, Kobieca Moc, 88 Życiowych & Biznesowych Sekretów i Lekcji, Sięgnij Gwiazd, Medytacja Kolorami. Publikacje te pomogły tysiącom Polaków w kraju i za granicą.

Od 2000r. pomaga przedsiębiorczym kobietom z pasją {zainteresowanym rozwojem osobistym i duchowym}, sięgnąć po miłość, pieniądze, karierę lub biznes z pasją, odnosić sukcesy, mieć cudowne relacje, być doceniane, kochane i bogate, wnosząc wkład w życie innych ludzi.
(Świadomym mężczyznom skutecznie pomogła budować relacje i zdobywać często pokaźne kontrakty).

Praktyk biznesu, z sukcesami w sprzedaży i marketingu. Przeszła drogę rozwoju od konsultanta do zarządzania sprzedażą znanych marek. Z zamiłowania przedsiębiorca z pasją pomagania ludziom.

Założycielka pierwszego w Polsce Coaching Institute. Realizuje misję podnoszenia świadomości miłości & obfitości.

Posiada największe doświadczenie w branży coachingu w Polsce i zdumiewającą skuteczność autorskich metod i narzędzi,które pomagają skutecznie uczestnikom w ponad 11 krajach Europy.

Twórca metody Przyciągnij Miłość, od 2005r. jedynej kompletnej metody rozwoju osobistego i budowania relacji międzyludzkich.


Prekursorka Kobiecej Moc, materializacji fenomenalnych efektów kobiet od 2012 r. i mentorka w Akademii Kobieca Moc i KM VIP – 90 Dni do Twojej Mocy.

O czym świadczą liczne opinie uczestników programów m.in ABC Przyciągnij Miłość, Kobieca Moc, Biznes z Pasją, MiP system online, Kurs na Pozytyw.

Widziana i słyszana w wielu mediach, m.in: TVP, TVN, Onet.Tv, Pytanie na Śniadanie, Radio Kolor, Wprost, Sens, Radio Zet, Forbes, Charaktery, Elle, Polskie Radio, Rock Radio, RDC, Radio PLUS, Radio Gdańsk, RMF, Home & Market, Gazeta Prawna. Szczęśliwa w wyjątkowym związku z Bratnią Duszą. Prywatną historię Agnieszki poznasz tutaj >>>

Jakie wyzwania pokonałam:
* Uleczyłam swoje ciało jako dwudziestoparolatka (27+)
* Miałam ogromne trudności z nauczeniem się angielskiego, pokonałam je z sukcesem
* Uwolniłam się z karmicznej relacji
* Dwukrotna manifestacja Bratniej Duszy
* Wprowadzałam nowy zawód „coaching” do Polski
* Wyjście z Długów i ich spłata / transformowałam wzorzec „na pieniądze trzeba ciężko pracować”

* Odeszłam z wygodnej posady w korporacji {stanowiska, przywileje}, by zająć się rozwojem
* Stworzyłam od zera Biznes z pasją i kilkadziesiąt skutecznych programów rozwojowych
* Przełamałam wewnętrzne opory, by podzielić się ze światem moimi zmaganiami w miłości – napisałam bestseller

* Schudłam bez wysiłku ponad 14 kg
* Kilku osobom uratowałam zdrowie, a nawet życie z Boską pomocą
* Zmieniłam styl życia i sposób odżywiania kilkakrotnie
* Z przymusu gotowania >>> przeszłam na gotowanie z pasją
* Wielokrotnie sama udawałam się w dalekie i egzotyczne podróże, przełamując strach przez nowym, nieznanym np. Indie – Duchowa Przygoda
* Jako „dumna” kobieta nauczyłam się prosić o pomoc.
* Straciłam wszystko i Zyskałam wszystko

Pobierz i wykonaj Quiz tutaj >>>

MEDIA: