webinar bezpiecznie - Kobieca MOC Boski Plan | Odkryj Sekret Kobiecej Mocy. Przyciagnij Milosc do swojego zycia: prawo przyciagania w zwiazkach i relacjach. coaching relacji

Jak Czuć się BEZPIECZNIE w „Strachliwym” świecie

chaosu, byś miała życie, które Pokochasz

Masterclass webinar: Jak Czuć się BEZPIECZNIE w „Strachliwym” świecie

finał wyzwania 5 Dni Bez „Narzekania” – Playbook z ćwiczeniami + Quiz 10 Mocy

Zostaw swoje imię i najlepszy email w oknie poniżej

? Twoje dane są bezpieczne. Otrzymasz najpierw mail z prośbą o potwierdzenie zapisu.

Dlaczego warto skorzystać z wyzwania & webinaru

Podczas 5 dniowego wyzwania dowiesz się jak w prosty sposób podnosić Twoje wibracje energii, by żyć spokojniej, bez z stresu i szczęśliwie, cieszyć się obfitością.
Każde Twoje Myśli i Emocje mają wpływ na to jak się czujesz każdego dnia. A każdy Twój cel/ pragnienie składa się z kilku ważnych elementów/kroków ? możesz dalej pracować ciężko i dużo, narzekać na brak czasu dla siebie lub dla bliskich, albo możesz sobie ułatwić życie. Co wybierasz?

Poznasz i doświadczysz podczas ćwiczeń, dlaczego, bez tego jednego elementu zrobionego we właściwy sposób, realizacja Twoich pragnień osobistych, życiowych, zawodowych czy rozwijanie biznesu to ?ciernista droga? albo bolesny i długotrwały poród.
Nie martw się, pokażę Ci jak przestać ?cofać się w tył? i czuć się BEZPIECZNIE w tym ?Strachliwym? świecie chaosu i kontrastów, bo Kobieca Moc jest w Tobie, gdy nauczysz się z niej korzystać.

Ważne: wyzwanie jest bezpłatnie i dostępne Tylko w trakcie jego trwania Zapraszam obejrzyj CZASOWY DOSTĘP teraz do webinaru Jak Czuć się Bezpiecznie…

Webinar        Bezpłatne Materiały       


Spotkania Live online        Prezenty


Co obejmuje Wyzwanie, które Pokochasz; Kobieca Moc & 5 Dni Bez „Narzekania”

Dostęp czasowy z okazji Walentynek ?


konieczna jest rezerwacja miejsca na webinar ?

Sylwia: „Co za motywujący czas i wieczór, dziękuje Sercem”.
Magdalena: „Czułam energię w dłoniach, czuję się niesamowicie lekko”.
Anna: „Płacz, energia i ciepło w sercu, co za ulga”.
Agnieszka: „Dziękuje za piękne i ciepłe spotkanie…”.

Błogi spokój, oto czym dzieliły się kobietki w trakcie spotkania. Chcesz go doświadczać?

Bardzo się cieszę na to niezwykłe doświadczenie i nowości jakie przygotowałam.
Dołącz także do grupy Kobieca Moc na Facebooku kliknij tu >>>

Bądź z nami w kontakcie przez mail i Messenger – powiadomimy Cię o publikacji >>


Co mówią Kobiety, które skorzystały z Kobieca Moc:


Często zadawane pytania?

Czy wyzwanie jest dostępne tylko teraz?
Tak, wyzwanie jest dostępne w określonym czasie, w każdej chwili możesz do nas dołączyć w trakcie trwania wyzwania. Na specjalną okazję: Walentynki.
Czy wyzwanie jest bezpłatne?
Tak, wyzwanie przygotowałam specjalnie dla Ciebie bezpłatnie z okazji startu w nowy rok z „Kobieca Moc”.
Czy to wyzwanie jest dla mnie?
Bez względu na to czy chcesz zyskać lepszą pracę, więcej kontraktów czy wystartować z biznesem lub zacząć zarabiać w Internecie lub poza nim, to powinnaś poznać i stworzyć MOCNE fundamenty, na których zbudujesz stabilny i rozwojowy zawód lub biznes z pasją, a dzięki temu życie, które Pokochasz. Mocne fundamenty to RELACJE. To wyzwanie stworzyłam, by pomóc Ci budować lepsze relacje.
Jak mogę dołączyć do wyzwania w trakcie jego trwania?
Możesz dołączyć do wyzwania teraz z okazji Walentynek. Jeśli nie jesteś na FB, to otrzymasz od nas materiały na mail i koniecznie zadbaj o rejestrację na webinar, by skorzystać z wyzwania i ćwiczeń.
Jak będą rozdawane Prezenty?
TAK, Prezenty będą rozdawane wśród aktywnych uczestniczek na Facebooku.Posłuchaj wywiadu, Kobieca Moc


O Agnieszcze Przybysz


cyfry-bio-Agnieszka-Przybysz-Coaching

Autorka Agnieszka Przybysz
Pionierka coachingu, ekspert relacji, autorka książek m.in bestsellera Przyciągnij miłość ? coaching relacji, Przyciągnij Sukcesy z Pasją, Miłość & Pieniądze, które pomogły tysiącom Polaków w kraju i za granicą.

Pomaga przedsiębiorczym kobietom z pasją mieć miłość, pieniądze, karierę lub biznes z pasją, odnosić sukcesy, mieć cudowne relacje, być doceniane, kochane i bogate, wnosząc wkład w życie innych ludzi. (Świadomym mężczyznom skutecznie pomogła budować relacje i zdobywać często pokaźne kontrakty).

Praktyk biznesu, z sukcesami w sprzedaży i marketingu. Przeszła drogę rozwoju od konsultanta do zarządzania sprzedażą znanych marek. Z zamiłowania przedsiębiorca z pasją pomagania ludziom.

Założycielka pierwszego w Polsce Coaching Institute.

Posiada największe doświadczenie w branży coachingu w Polsce i zdumiewającą skuteczność autorskich metod i narzędzi,które pomagają skutecznie uczestnikom w ponad 11 krajach Europy.


O czym świadczą liczne opinie uczestników programów m.in ABC Przyciągnij Miłość, Kobieca Moc, Biznes z Pasją, MiP system online.

Widziana i słyszana w wielu mediach, m.in: TVP, TVN, Onet.Tv, Pytanie na Śniadanie, Radio Kolor, Wprost, Sens, Radio Zet, Forbes, Charaktery, Elle, Polskie Radio, Rock Radio, RDC, Radio PLUS, RMF, Home & Market, Gazeta Prawna. Szczęśliwa w wyjątkowym związku z Bratnią Duszą. Prywatną historię Agnieszki poznasz tutaj >>>