Webinar Pieniadze Kobieca Moc - Kobieca MOC Boski Plan | Odkryj Sekret Kobiecej Mocy. Przyciagnij Milosc do swojego zycia: prawo przyciagania w zwiazkach i relacjach. coaching relacji

Twoja Kobieca MOC & Pieniądze,

byś miała życie, które Pokochasz

Przygotuj Twój Ogród Finansowy Przypływ Obfitości

Wyzwanie 5 Dni: Twoja Moc
& Pieniądze
z webinarem:

Finansowe Kobiece Puzzle
+ Quiz: 10 Kobiecych Mocy

{wartość > 297zł – teraz bezpłatnie}

Zostaw swoje imię i najlepszy email w oknie poniżej

🔒Twoje dane są bezpieczne. Otrzymasz najpierw mail z prośbą o potwierdzenie zapisu.

Dlaczego warto skorzystać z wyzwania online

– Podczas 5 dniowego wyzwania dowiesz się jak w prosty sposób zaprzyjaźnić się bardziej z pieniędzmi, by cieszyć się obfitością. Każde Twoje pragnienie jest jak puzzle, które składa się z kilku ważnych elementów ? możesz dalej pracować ciężko i dużo, narzekać na brak czasu dla siebie lub bliskich, albo możesz sobie ułatwić życie. Co wybierasz?

– Relacja z pieniędzmi jest jak ogród, który wymaga starannej pielęgnacji, być cieszyła się dostatkiem. Szczególnie wiosną warto przygotować Twój „Ogród finansowy” na kolejny Przypływ. Pokażę Ci jak w praktyce to uczynić podczas 5 Dni ekscytującego wyzwania, uwieńczonego wspaniałym webinarem.

– Poznasz i doświadczysz podczas ćwiczeń, dlaczego, bez tego jednego elementu zrobionego we właściwy sposób, realizacja Twoich pragnień osobistych, życiowych, zawodowych czy rozwijanie biznesu to ?ciernista droga? albo bolesny i długotrwały poród 🙂 Nie martw się, pokażę Ci jak poskromić tę ?Bestię? i zbudować z mniejszym wysiłkiem dobrą relację z pieniędzmi, bo Kobieca Moc jest w Tobie, gdy nauczysz się z niej korzystać.

Dołącz do nas i zaproś świadome koleżanki – bawmy się razem 🙂

Ważne: wyzwanie jest bezpłatne tylko w trakcie jego trwania Zapraszamy. Otrzymasz transmisje + szybkie ćwiczenia PDF na Twoją skrytkę mailową.

Webinar        Bezpłatne Materiały       

Spotkania Live online        Prezent

Co obejmuje Wyzwanie, które Pokochasz; Kobieca Moc & Pieniądze

Dołącz także do grupy Kobieca Moc na Facebooku kliknij tu >>>

Bądź z nami w kontakcie przez mail i Messenger – powiadomimy Cię o publikacji >> Jako Gość – nie ma możliwości powiadomienia.

Krok 2: Na webinar konieczna jest rezerwacja miejsca poniżej: {w terminie poniżej}

Co mówią Kobiety, które skorzystały z Kobieca Moc:


Ewa: „Pięknie dziękuję. Ćwiczenia energetyzujące, napełniające spokojem i radością. Czułam mrowienie w rękach i stopach”.
Magdalena: „Czułam energię w dłoniach, czuję się niesamowicie lekko”.
Anna: „Płacz, energia i ciepło w sercu, co za ulga”.
Agnieszka: „Dziękuje za piękne i ciepłe spotkanie…”.

Błogi spokój, oto czym dzieliły się kobietki w trakcie spotkania. Chcesz go doświadczać?
Bardzo się cieszę na to niezwykłe doświadczenie i nowości jakie przygotowałam.

Często zadawane pytania?

Czy wyzwanie online jest dostępne tylko teraz?
Tak, wyzwanie jest dostępne w określonym czasie, w każdej chwili możesz do nas dołączyć w trakcie trwania wyzwania.
Czy wyzwanie jest bezpłatne?
Tak, wyzwanie przygotowałam specjalnie dla Ciebie bezpłatnie z okazji nadejścia wiosny. Naszą tradycją w Kobieca Moc, co roku o tej porze jest budowanie & wzmacnianie relacji z pieniędzmi. W tym roku mam dla Ciebie 5 Dniowe wyzwanie: Twoja Kobieca Moc & Pieniądze.
Czy to wyzwanie jest dla mnie?
Bez względu na to czy chcesz zyskać lepszą pracę, więcej kontraktów czy wystartować z biznesem lub zacząć zarabiać w Internecie lub poza nim, to powinnaś poznać i stworzyć MOCNE fundamenty, na których zbudujesz stabilny i rozwojowy zawód lub biznes z pasją, a dzięki temu życie, które Pokochasz. Mocne fundamenty to RELACJE. To wyzwanie stworzyłam, by pomóc Ci zbudować lepszą relację z pieniędzmi.
Jak mogę dołączyć do wyzwania jeśli nie jestem na Facebooku?
Możesz dołączyć do wyzwania teraz {termin podany powyżej}, a jeśli nie jesteś na FB, to otrzymasz od nas materiały na mail. Zadbaj koniecznie, aby dołączyć na webinar powyżej, by otrzymać wszystkie materiały i Twój dostęp do pokoju webinarowego na Mail.
Jak będą rozdawane Prezenty?
TAK, Prezenty będą rozdawane wśród aktywnych uczestniczek na Facebooku i webinarze.

Posłuchaj wywiadu, Kobieca Moc

O Agnieszcze Przybysz


cyfry-bio-Agnieszka-Przybysz-Coaching

Autorka Agnieszka Przybysz
Pionierka coachingu, ekspert relacji, autorka książek m.in bestsellera Przyciągnij miłość – coaching relacji, Przyciągnij Sukcesy z Pasją, Miłość & Pieniądze, Kobieca Moc, Miłość Toksyczna, które pomogły tysiącom Polaków w kraju i za granicą.

Od 2000 r. pomaga przedsiębiorczym kobietom z pasją mieć miłość, pieniądze, karierę lub biznes z pasją, odnosić sukcesy, mieć cudowne relacje, być doceniane, kochane i bogate, wnosząc wkład w życie innych ludzi. (Świadomym mężczyznom skutecznie pomogła budować relacje i zdobywać często pokaźne kontrakty).

Praktyk biznesu, z sukcesami w sprzedaży i marketingu. Przeszła drogę rozwoju od konsultanta do zarządzania sprzedażą znanych marek. Z zamiłowania przedsiębiorca z pasją pomagania ludziom.

Założycielka pierwszego w Polsce Coaching Institute.

Posiada największe doświadczenie w branży coachingu w Polsce i zdumiewającą skuteczność autorskich metod i narzędzi,które pomagają skutecznie uczestnikom w ponad 11 krajach Europy. Prowadzi warsztaty od 2005 r.


O czym świadczą liczne opinie uczestników programów m.in ABC Przyciągnij Miłość, Kobieca Moc, Biznes z Pasją, MiP system online.

Widziana i słyszana w wielu mediach, m.in: TVP, TVN, Onet.Tv, Pytanie na Śniadanie, Radio Kolor, Wprost, Sens, Radio Zet, Forbes, Charaktery, Elle, Polskie Radio, Rock Radio, RDC, Radio PLUS, RMF, Home & Market, Gazeta Prawna. Szczęśliwa w wyjątkowym związku z Bratnią Duszą. Prywatną historię Agnieszki poznasz tutaj >>>