Twoja Kobieca MOC & Pieniądze,

byś miała życie, które Pokochasz

Przygotuj Twój Ogród Finansowy Przypływ Obfitości

Wyzwanie 5 Dni: Twoja Moc
& Pieniądze
z webinarem:

Finansowe Kobiece Puzzle
+ Quiz: 10 Kobiecych Mocy

{wartość > 297zł – teraz bezpłatnie}

Zostaw swoje imię i najlepszy email w oknie poniżej

Twoje dane są bezpieczne. Otrzymasz najpierw mail z prośbą o potwierdzenie zapisu.

Dlaczego warto skorzystać z wyzwania online

– Podczas 5 dniowego wyzwania dowiesz się jak w prosty sposób zaprzyjaźnić się bardziej z pieniędzmi, by cieszyć się obfitością. Każde Twoje pragnienie jest jak puzzle, które składa się z kilku ważnych elementów ? możesz dalej pracować ciężko i dużo, narzekać na brak czasu dla siebie lub bliskich, albo możesz sobie ułatwić życie. Co wybierasz?

– Relacja z pieniędzmi jest jak ogród, który wymaga starannej pielęgnacji, być cieszyła się dostatkiem. Szczególnie wiosną warto przygotować Twój „Ogród finansowy” na kolejny Przypływ. Pokażę Ci jak w praktyce to uczynić podczas 5 Dni ekscytującego wyzwania, uwieńczonego wspaniałym webinarem.

– Poznasz i doświadczysz podczas ćwiczeń, dlaczego, bez tego jednego elementu zrobionego we właściwy sposób, realizacja Twoich pragnień osobistych, życiowych, zawodowych czy rozwijanie biznesu to ?ciernista droga? albo bolesny i długotrwały poród 🙂 Nie martw się, pokażę Ci jak poskromić tę ?Bestię? i zbudować z mniejszym wysiłkiem dobrą relację z pieniędzmi, bo Kobieca Moc jest w Tobie, gdy nauczysz się z niej korzystać.

Dołącz do nas i zaproś świadome koleżanki – bawmy się razem 🙂

Ważne: wyzwanie jest bezpłatne tylko w trakcie jego trwania Zapraszamy. Otrzymasz transmisje + szybkie ćwiczenia PDF na Twoją skrytkę mailową.

Webinar        Bezpłatne Materiały       


Spotkania Live online        Prezent


Co obejmuje Wyzwanie, które Pokochasz; Kobieca Moc & Pieniądze

Dołącz także do grupy Kobieca Moc na Facebooku kliknij tu >>>

Bądź z nami w kontakcie przez mail i Messenger – powiadomimy Cię o publikacji >> Jako Gość – nie ma możliwości powiadomienia.

Krok 2: Na webinar konieczna jest rezerwacja miejsca poniżej: {w terminie poniżej}


Co mówią Kobiety, które skorzystały z Kobieca Moc:


Ewa: „Pięknie dziękuję. Ćwiczenia energetyzujące, napełniające spokojem i radością. Czułam mrowienie w rękach i stopach”.
Magdalena: „Czułam energię w dłoniach, czuję się niesamowicie lekko”.
Anna: „Płacz, energia i ciepło w sercu, co za ulga”.
Agnieszka: „Dziękuje za piękne i ciepłe spotkanie…”.

Błogi spokój, oto czym dzieliły się kobietki w trakcie spotkania. Chcesz go doświadczać?
Bardzo się cieszę na to niezwykłe doświadczenie i nowości jakie przygotowałam.

Często zadawane pytania?

Czy wyzwanie online jest dostępne tylko teraz?
Czy wyzwanie jest bezpłatne?
Czy to wyzwanie jest dla mnie?
Jak mogę dołączyć do wyzwania jeśli nie jestem na Facebooku?
Jak będą rozdawane Prezenty?Posłuchaj wywiadu, Kobieca Moc


O Agnieszcze Przybysz


cyfry-bio-Agnieszka-Przybysz-Coaching

Autorka Agnieszka Przybysz
Pionierka coachingu, ekspert relacji, autorka książek m.in bestsellera Przyciągnij miłość – coaching relacji, Przyciągnij Sukcesy z Pasją, Miłość & Pieniądze, Kobieca Moc, Miłość Toksyczna, które pomogły tysiącom Polaków w kraju i za granicą.

Od 2000 r. pomaga przedsiębiorczym kobietom z pasją mieć miłość, pieniądze, karierę lub biznes z pasją, odnosić sukcesy, mieć cudowne relacje, być doceniane, kochane i bogate, wnosząc wkład w życie innych ludzi. (Świadomym mężczyznom skutecznie pomogła budować relacje i zdobywać często pokaźne kontrakty).

Praktyk biznesu, z sukcesami w sprzedaży i marketingu. Przeszła drogę rozwoju od konsultanta do zarządzania sprzedażą znanych marek. Z zamiłowania przedsiębiorca z pasją pomagania ludziom.

Założycielka pierwszego w Polsce Coaching Institute.

Posiada największe doświadczenie w branży coachingu w Polsce i zdumiewającą skuteczność autorskich metod i narzędzi,które pomagają skutecznie uczestnikom w ponad 11 krajach Europy. Prowadzi warsztaty od 2005 r.


O czym świadczą liczne opinie uczestników programów m.in ABC Przyciągnij Miłość, Kobieca Moc, Biznes z Pasją, MiP system online.

Widziana i słyszana w wielu mediach, m.in: TVP, TVN, Onet.Tv, Pytanie na Śniadanie, Radio Kolor, Wprost, Sens, Radio Zet, Forbes, Charaktery, Elle, Polskie Radio, Rock Radio, RDC, Radio PLUS, RMF, Home & Market, Gazeta Prawna. Szczęśliwa w wyjątkowym związku z Bratnią Duszą. Prywatną historię Agnieszki poznasz tutaj >>>