live1 - Kobieca MOC Boski Plan | Odkryj Sekret Kobiecej Mocy. Przyciagnij Milosc do swojego zycia: prawo przyciagania w zwiazkach i relacjach. coaching relacji

Twoja Kobieca MOC & Pieniądze,

byś miała życie, które Pokochasz

Wyzwanie część I – LIVE

Poznaj Twoje „Bestie”

Powyżej {transmisja z FB} | Pobierz ćwiczenia pdf wyzwanieKMcz1

Aby dołączyć do grupy Kobieca Moc na Facebooku kliknij tu >>>

Dlaczego warto skorzystać z wyzwania

Podczas 3 dniowego wyzwania dowiesz się jak w prosty sposób zaprzyjaźnić się bardziej z pieniędzmi, by cieszyć się obfitością. Każde Twoje pragnienie jest jak puzzle, które składa się z kilku ważnych elementów ? możesz dalej pracować ciężko i dużo, narzekać na brak czasu dla siebie lub dla bliskich, albo możesz sobie ułatwić życie. Co wybierasz?

Poznasz i doświadczysz podczas ćwiczeń, dlaczego, bez tego jednego elementu zrobionego we właściwy sposób, realizacja Twoich pragnień osobistych, życiowych, zawodowych czy rozwijanie biznesu to ?ciernista droga? albo bolesny i dlugotrwały poród 🙂 Nie martw się, pokażę Ci jak poskromić tę ?Bestię? i zbudować z mniejszym wysiłkiem dobrą relację z pieniędzmi, bo Kobieca Moc jest w Tobie, gdy nauczysz się z niej korzystać.

Webinar        Bezpłatne Materiały       

Spotkania Live online        Prezent

KROK 2


Na webinar konieczna jest rezerwacja miejsca poniżej:

Temat webinaru „Skompletuj Twoje Finansowe Puzzle”

Co mówią Kobiety, które skorzystały z Kobieca Moc:


Checklist – QUIZ: 10 Kobiecych Mocy, by mieć
Życie, które Pokochasz + zaproszenie na webinar

🔒Twoje dane są bezpieczne. Otrzymasz najpierw mail z prośbą o potwierdzenie zapisu.

Posłuchaj wywiadu, Kobieca Moc

O Agnieszcze Przybysz


cyfry-bio-Agnieszka-Przybysz-Coaching

Autorka Agnieszka Przybysz
Pionierka coachingu, ekspert relacji, autorka książek m.in bestsellera Przyciągnij miłość ? coaching relacji, Przyciągnij Sukcesy z Pasją, Miłość & Pieniądze, które pomogły tysiącom Polaków w kraju i za granicą.

Pomaga przedsiębiorczym kobietom z pasją mieć miłość, pieniądze, karierę lub biznes z pasją, odnosić sukcesy, mieć cudowne relacje, być doceniane, kochane i bogate, wnosząc wkład w życie innych ludzi. (Świadomym mężczyznom skutecznie pomogła budować relacje i zdobywać często pokaźne kontrakty).

Praktyk biznesu, z sukcesami w sprzedaży i marketingu. Przeszła drogę rozwoju od konsultanta do zarządzania sprzedażą znanych marek. Z zamiłowania przedsiębiorca z pasją pomagania ludziom.

Założycielka pierwszego w Polsce Coaching Institute.

Posiada największe doświadczenie w branży coachingu w Polsce i zdumiewającą skuteczność autorskich metod i narzędzi,które pomagają skutecznie uczestnikom w ponad 11 krajach Europy.


O czym świadczą liczne opinie uczestników programów m.in ABC Przyciągnij Miłość, Kobieca Moc, Biznes z Pasją, MiP system online.

Widziana i słyszana w wielu mediach, m.in: TVP, TVN, Onet.Tv, Pytanie na Śniadanie, Radio Kolor, Wprost, Sens, Radio Zet, Forbes, Charaktery, Elle, Polskie Radio, Rock Radio, RDC, Radio PLUS, RMF, Home & Market, Gazeta Prawna. Szczęśliwa w wyjątkowym związku z Bratnią Duszą. Prywatną historię Agnieszki poznasz tutaj >>>