Kobieca Moc
Zainspiruj Milion Polskich Kobiet z Pasją™

Masz dość poczucia, że Cię coś ogranicza, że nie możesz przebić się przez tzw. „szklany sufit” własnych ograniczeń lub zewnętrznych okoliczności…

Czujesz, że coś Cię blokuje, by sięgnąć po pełnię Twoich możliwości w dowolnej dziedzinie życia…

Często „oddajesz siebie innym”, jesteś dla innych, a niewiele czasu zostaje dla Ciebie, na Twoje pasje.

A może poszukujesz turbodoładowania w życiu i biznesie…

Ten bezpłatny webinar nr II: odkrywa Twoją Autentyczną Wartość, by zacząć jeszcze lepiej zarabiać.. i żyć pełnią życia (w zawodzie z pasją na etacie lub własnym biznesie z pasją) – otrzymasz dostęp na mail
Każdy webinar koncentruje się na ćwiczeniu i coachingu w aspekcie jednej z wybranych Kobiecych Mocy.

Ponadto poznasz NOWOŚĆ: 10 Kobiecych Mocy, aby Podnieść Twoją Wartość i Świetnie Zarabiać! Mieć zawód lub biznes z Pasją.

Zaproś na ten wyjątkowy webinar na żywo świadome kobiety i koleżanki…

Dnia 23 lutego 2018 o 12:31 Joanna ….napisał(a):

Dzień dobry Agnieszko,
Wiem, że myślałaś o mnie, bo nawet kiedyś w trakcie spotkania internetowego mówiłaś o konieczności wyceny swojej wartości zawodowej, jak jedna z uczestniczek Twoich programów Joanna 🙂 
Tak proszę, możesz dołączyć moją wiadomość do opinii. Będę na webinarze jutro:)
„Dziękuję Ci serdecznie za Twoje wsparcie, rady, ćwiczenia dzięki którym przetrwałam ten okres oczekiwania na nową pracę bez większych problemów, zawsze miałam z czego zapłacić moje zobowiązania, zawsze miałam co jeść i zawsze mogłam sobie pozwolić na drobne przyjemności. 🙂 Chyba jestem szczęściarą. Jeszcze raz dziękuję Ci Agnieszko i ściskam mocno. Joanna B.
PS Gratuluję nowej książki!” 

🔒 Twoje dane są bezpieczne.

Witam Cię gorąco na stronie naszego wydarzenia. Cieszę się bardzo, że na tym bezpłatnym webinarze pomogę Ci budować świadomość miłości i obfitości, a także otworzyć drzwi do nowych możliwości dla Ciebie. Upewnij się i odznacz datę oraz godzinę w kalendarzu, ustaw alarm i przypomnienia w telefonie.
W trakcie webinaru zadaj mi pytania w oknie chat na żywo.
Tymczasem proszę podziel się tym zaproszeniem: www.kobiecamoc.com/webinar

Jak zwykle nasze spotkania słyną z wartościowych treści i ćwiczeń. Do usłyszenia wkrótce!
Z miłością i pasją,
Agnieszka Przybysz, pionierka coachingu, ekspert relacji, autorka wielu sprawdzonych, skutecznych programów oraz wielu książek m.in bestsellera Przyciągnij miłość – coaching relacji, Przyciągnij Sukcesy z Pasją, Miłość & Pieniądze, które pomogły tysiącom Polaków w kraju i za granicą. Nowej książki Kobieca Moc.

Pomaga przedsiębiorczym kobietom z pasją mieć miłość, pieniądze, karierę lub biznes z pasją, odnosić sukcesy, mieć cudowne relacje, być doceniane, kochane i bogate, wnosząc wkład w życie innych ludzi.

Z zamiłowania przedsiębiorca z pasją pomagania ludziom. Założycielka pierwszego w Polsce Coaching Institute. Posiada największe praktyczne doświadczenie w branży coachingu w Polsce i zdumiewającą skuteczność autorskich metod i narzędzi, które pomagają skutecznie uczestnikom kursów online w ponad 11 krajach Europy.

publikacje-Agnieszka-Przybysz


© 2011 - 2017 KobiecaMoc.com

Regulamin | Prywatność