5 Dni bez „Narzekania” – wyzwanie {czasowy dostęp}

Twoja Kobieca MOC, byś miała życie, które Pokochasz

5 Dni bez „Narzekania”
wyzwanie Kobieca MOC + QUIZ
10 Kobiecych Mocy + Plan

{wartość > 297zł – teraz bezpłatnie}
Zostaw swoje imię i najlepszy email w oknie poniżej

🔒 Twoje dane są bezpieczne. Otrzymasz najpierw mail z prośbą o potwierdzenie zapisu.

Dlaczego warto skorzystać z wyzwania

Podczas 5 dniowego wyzwania dowiesz się jak w prosty sposób podnosić Twoje wibracje energii, by żyć spokojniej, bez z stresu i szczęśliwie, cieszyć się obfitością.
Każde Twoje Myśli i Emocje mają wpływ na to jak się czujesz każdego dnia. A każdy Twój cel/ pragnienie składa się z kilku ważnych elementów/kroków – możesz dalej pracować ciężko i dużo, narzekać na brak czasu dla siebie lub dla bliskich, albo możesz sobie ułatwić życie. Co wybierasz?

Poznasz i doświadczysz podczas ćwiczeń, dlaczego, bez tego jednego elementu zrobionego we właściwy sposób, realizacja Twoich pragnień osobistych, życiowych, zawodowych czy rozwijanie biznesu to „ciernista droga” albo bolesny i długotrwały poród.
Nie martw się, pokażę Ci jak przestać „cofać się w tył” i czuć się BEZPIECZNIE w tym „Strachliwym” świecie chaosu i kontrastów, bo Kobieca Moc jest w Tobie, gdy nauczysz się z niej korzystać.

Ważne: wyzwanie jest bezpłatne tylko w trakcie jego trwania Zapraszam dołącz teraz z okazji Walentynek. Otrzymasz transmisje + szybkie ćwiczenia PDF na Twoją skrytkę mailową.

Webinar        Bezpłatne Materiały       


Spotkania Live online        Prezenty


Co obejmuje Wyzwanie, które Pokochasz; Kobieca Moc & 5 Dni Bez „Narzekania”
Dołącz także do grupy Kobieca Moc na Facebooku kliknij tu >>>

Bądź z nami w kontakcie przez mail i Messenger – powiadomimy Cię o publikacji >>

Krok 2: Na webinar konieczna jest rezerwacja miejsca poniżej: {czasowy dostęp}


Co mówią Kobiety, które skorzystały z Kobieca Moc:Organizatorem wyzwania Nie jest Facebook, ani żadna firma/marka z nią związana.

Często zadawane pytania?

Czy wyzwanie jest dostępne tylko teraz?
Czy wyzwanie jest bezpłatne?
Czy to wyzwanie jest dla mnie?
Jak mogę dołączyć do wyzwania w trakcie jego trwania?
Jak będą rozdawane Prezenty?Posłuchaj wywiadu, Kobieca Moc


O Agnieszcze Przybysz


cyfry-bio-Agnieszka-Przybysz-Coaching

Autorka Agnieszka Przybysz
Pionierka coachingu, ekspert relacji, autorka książek m.in bestsellera Przyciągnij miłość – coaching relacji, Przyciągnij Sukcesy z Pasją, Miłość & Pieniądze, które pomogły tysiącom Polaków w kraju i za granicą.

Pomaga przedsiębiorczym kobietom z pasją mieć miłość, pieniądze, karierę lub biznes z pasją, odnosić sukcesy, mieć cudowne relacje, być doceniane, kochane i bogate, wnosząc wkład w życie innych ludzi. (Świadomym mężczyznom skutecznie pomogła budować relacje i zdobywać często pokaźne kontrakty).

Praktyk biznesu, z sukcesami w sprzedaży i marketingu. Przeszła drogę rozwoju od konsultanta do zarządzania sprzedażą znanych marek. Z zamiłowania przedsiębiorca z pasją pomagania ludziom.

Założycielka pierwszego w Polsce Coaching Institute.

Posiada największe doświadczenie w branży coachingu w Polsce i zdumiewającą skuteczność autorskich metod i narzędzi,które pomagają skutecznie uczestnikom w ponad 11 krajach Europy.


O czym świadczą liczne opinie uczestników programów m.in ABC Przyciągnij Miłość, Kobieca Moc, Biznes z Pasją, MiP system online.

Widziana i słyszana w wielu mediach, m.in: TVP, TVN, Onet.Tv, Pytanie na Śniadanie, Radio Kolor, Wprost, Sens, Radio Zet, Forbes, Charaktery, Elle, Polskie Radio, Rock Radio, RDC, Radio PLUS, RMF, Home & Market, Gazeta Prawna. Szczęśliwa w wyjątkowym związku z Bratnią Duszą. Prywatną historię Agnieszki poznasz tutaj >>>