pdf - Kobieca MOC Boski Plan | Odkryj Sekret Kobiecej Mocy. Przyciagnij Milosc do swojego zycia: prawo przyciagania w zwiazkach i relacjach. coaching relacji

Zdrowie & Kobieca Moc, mniej Stresu, lepsze Zdrowie, więcej ENERGII, trafne Decyzje… w czasach zmian i transformacji

Przygotuj się na Życie, które Pokochasz

Dzień 1: {czasowy dostęp}

Dnia pierwszego identyfikowałyśmy czym jest Twoja PRAWDA w kontekście zdrowia i nawyków prozdrowotnych. Powiedziałam też o preparacie, jak mi dziś potwierdzono, którym leczono prezydenta Trumpa.

Dzień 2:

Dnia drugiego zadbałyśmy o więcej spokoju w kontekście zdrowia, jak chronić Twoją energię przed manipulacją i niespodzianka: pokazałam ciekawe ćwiczenie 🙂 z pewnością Ci się bardzo przyda.

Dzień 3:

Dnia trzeciego poruszyłam wrażliwy temat finansów, pieniędzy, wzorców i pracy. Powiodła się cudowana niespodzianka: szybka medytacja 🙂 z pewnością Ci się bardzo przyda.

Dzień 4:

Dnia czwartego poruszyłam temat relacji i jaki wpływ ma na zdrowie. Dopieszczająca Ciebie medytacja 🙂 z pewnością Ci się bardzo spodoba, jak wszystkim uczestniczkom.

Dzień 5: zobacz master webinar + playbook, prezenty, autorska medytacja

Dlaczego warto skorzystać z webinaru: warsztatu online

Zastanawiasz się skutecznie dbać o ZDROWIE rodziny i czuć się w pełni spełnioną kobietą?
Jak zrealizować Twoje głębokie pragnienia Serca z większą łatwością, bez stresu i bez „naciskania”?

Czego potrzebuje kobieta w dzisiejszym świecie, by czuć się naprawdę spełnioną… w każdym aspekcie życia.

Zabiorę Cię w podróż do odkrywania Twojej mocy, Twojego pełnego potencjału i Twojego ponadczasowego dziedzictwa. To może nawet być dla niektórych mistyczna lub ?magiczna? podróż, która otworzy Ci umysł i serce na poznanie ENERGII.

Pomoże odkryć to magiczne połączenie pomiędzy umysłem i sercem, aby ?uzdrawiać relacje?, doświadczać mniej Stresu, więcej Energii, trafne Decyzje, lepszą Intuicję, realizację Pasji, tworzyć co zechcesz i mieć życie które Pokochasz.

Na tym Master webinarze nie obiecuję Ci, że w ciągu godziny stworzysz siebie na nowo, ale obiecuję, że będzie to przełomowy krok w Twoim rozwoju i duchowej drodze, który na pewno zapamiętasz.

Powiem o czymś co odkryłam przez doświadczenie w latach 90-tych, zanim stworzyłam markę Przyciągnij Miłość i Kobiecą Moc. Podzielę się z Tobą moimi eksperymentami, które potem pomogły wielu osobom.

Zapraszam dołącz do nas na bezpłatny webinar Kobieca Moc SERCA ? i ciesz się Twoimi odkryciami i skutecznymi ćwiczeniami, przez które Cię przeprowadzę? Już od pierwszych minut zanurzysz się w Energii miłości jak w ocenie i transformującej historii…

Powiem także jak i Ty możesz skompletować Twoje życiowe Puzzle. To rEwolucyjny krok, poparty ostatnio naukowymi badaniami.

Ważne: webinar Live jest bezpłatnie dostępny w ograniczonym czasie. Bądź Live oraz zaproś świadome i poszukujące spełnienia kobiety. Aby być z nami potrzebujesz dostęp do internetu i email, na który wyślemy Twój unikalny link dostępu online do Master webinaru.

Webinar        Bezpłatne Materiały       

Spotkanie Live online        Prezenty

Co obejmuje Webinar, który Pokochasz; Zdrowie & Kobieca Moc ?konieczna jest rezerwacja miejsca na webinar (czasowy dostęp bezpłatnie)Ewa B.: „Czułam mrowienie w całym ciele, a nade wszystko spokój i radość wewnętrzną, lekki wiaterek na twarzy :)”
Sylwia: „Co za motywujący czas i wieczór, dziękuje Sercem”.
Magdalena: „Czułam energię w dłoniach, czuję się niesamowicie lekko„.
Anna: „Płacz, energia i ciepło w sercu, co za ulga”.
Agnieszka: „Dziękuje za piękne i ciepłe spotkanie…”.
Ewa H.: „Pięknie dziękuje za możliwość odsłuchania. Pierwszy raz jak słuchałam to usnęłam. Ćwiczenia energetyzujące, napełniające spokojem i radością. Czułam mrowienie w rękach i stopach. Cieszę się, że skorzystałam z Twojej rady… i będę w Nowym Programie. Pozdrawiam pięknie.”

Dnia 4.04.2020
Czuję spokój i uśmiecham się Marzena
Wspaniała energia jak zawsze Aga
Dobrze : ) zaczęłam się uśmiechać sama do siebie : ) Aleksandra
Pełna energii 🙂 Izabella
To było piękne. Niezapomniane przeżycie? Joanna

Błogi spokój, oto czym dzieliły się kobietki w trakcie poprzedniego webinarowego spotkania. Chcesz go doświadczać?
Bardzo się cieszę na to niezwykłe doświadczenie i nowości jakie przygotowałam.

Co mówią Kobiety, które skorzystały z Kobieca Moc:


O Agnieszcze Przybysz


cyfry-bio-Agnieszka-Przybysz-Coaching

Autorka Agnieszka Przybysz
Pionierka coachingu, ekspert relacji, autorka książek m.in bestsellera Przyciągnij miłość ? coaching relacji, Przyciągnij Sukcesy z Pasją, Miłość & Pieniądze, które pomogły tysiącom Polaków w kraju i za granicą.

Pomaga przedsiębiorczym kobietom z pasją mieć miłość, pieniądze, karierę lub biznes z pasją, odnosić sukcesy, mieć cudowne relacje, być doceniane, kochane i bogate, wnosząc wkład w życie innych ludzi. (Świadomym mężczyznom skutecznie pomogła budować relacje i zdobywać często pokaźne kontrakty).

Praktyk biznesu, z sukcesami w sprzedaży i marketingu. Przeszła drogę rozwoju od konsultanta do zarządzania sprzedażą znanych marek. Z zamiłowania przedsiębiorca z pasją pomagania ludziom.

Założycielka pierwszego w Polsce Coaching Institute.

Posiada największe doświadczenie w branży coachingu w Polsce i zdumiewającą skuteczność autorskich metod i narzędzi, które pomagają skutecznie uczestnikom w ponad 11 krajach Europy.


O czym świadczą liczne opinie uczestników programów - warsztatów online m.in ABC Przyciągnij Miłość, Kobieca Moc, Biznes z Pasją, MiP system online.

Widziana i słyszana w wielu mediach, m.in: TVP, TVN, Onet.Tv, Pytanie na Śniadanie, Radio Kolor, Wprost, Sens, Radio Zet, Forbes, Charaktery, Elle, Polskie Radio, Rock Radio, RDC, Radio PLUS, RMF, Home & Market, Gazeta Prawna. Szczęśliwa w wyjątkowym związku z Bratnią Duszą.