10 Kroków do CELU - Kobieca MOC Boski Plan | Odkryj Sekret Kobiecej Mocy. Przyciagnij Milosc do swojego zycia: prawo przyciagania w zwiazkach i relacjach. coaching relacji

Wspaniały Masterclass: 10 Kroków do Każdego CELU

Jak Podnieść Wibracje do Miłości, by Mieć Więcej Zdrowia, Bogactwa, Miłości i Szczęścia w Życiu

5 Dni Bez „Narzekania”, Playbook z ćwiczeniami

Zostaw swoje imię i najlepszy email w oknie poniżej

Twoje dane są bezpieczne. Otrzymasz najpierw mail z prośbą o potwierdzenie zapisu.

Dlaczego warto skorzystać z wyzwania & warsztatu online

Dowiesz się jak w prosty sposób podnosić Twoje wibracje energii, by żyć spokojniej, bez stresu i szczęśliwie, cieszyć się obfitością.
Każde Twoje Myśli i Emocje mają wpływ na to jak się czujesz każdego dnia. A każdy Twój cel/ pragnienie składa się z kilku ważnych elementów/kroków. Możesz dalej pracować ciężko i dużo, narzekać na brak czasu dla siebie lub dla bliskich, albo możesz sobie ułatwić życie. Co wybierasz?

Poznasz i doświadczysz podczas ćwiczeń, dlaczego, bez tego jednego elementu zrobionego we właściwy sposób, realizacja Twoich pragnień osobistych, życiowych, zawodowych czy rozwijanie biznesu to „ciernista droga” albo bolesny i długotrwały poród.
Nie martw się, pokażę Ci jak przestać „cofać się w tył” i poznasz 10 Kroków do Każdego CELU {dowolnego celu} – Sekretne Duchowe Prawo. Kobieca Moc jest w Tobie, gdy nauczysz się z niej korzystać w świecie chaosu i kontrastów. Zaproś koleżanki bądżmy razem, wejdź w ten Rok z MOCĄ.

Ważne: wyzwanie jest bezpłatne tylko w trakcie jego trwania Transmisje + szybkie ćwiczenia PDF na Twój MAIL.

Webinar        Bezpłatne Materiały       

Live online        Prezenty

Poznaj i Odkoduj Skalę Wibracji Energii i jej Magiczną MOCTransformującą Twoje Wzorce i Przekonania, aby Pomóc Ci działać na Wysokich Wibracjach przez Cały Czas.

Każdy atom składa się z energii, która ma swoją skale wibracji, to potwierdzają naukowe badania nad ludzką świadomością.
Odkrycia te bazują na faktach fizyki kwantowej, że każda EMOCJA ma swoją wibrację.

Od 2008 r. korzystamy ze Skali Emocji i jej częstotliwości tworząc proste i sprawdzone narzędzia – warsztaty.
Nienawiść, lęk wibrują na niskich częstotliwościach, natomiast Spokój, Miłość i Radość mają wysokie wibracje.

Co obejmuje Wyzwanie, które Pokochasz; Kobieca Moc & 5 Dni Bez „Narzekania”


Dołącz także do grupy Kobieca Moc LIVE 1, 2, 3 i 4 dzień na Facebooku tu >>>

Masz pytanie, napisz przez mail lub Messenger – tutaj >>

Krok 2: Na MasterClass konieczna jest rezerwacja miejsca poniżej:


Ewa: Dziękuje, że mogłam wziąć udział we wczorajszym webinarze. Medytacja bardzo mnie zrelaksowała i pozwoliła odciąć się od gonitwy i codziennych problemów.

Anna: „Płacz, energia i ciepło w sercu, co za ulga”.
Agnieszka: „Dziękuje za piękne i ciepłe spotkanie…”.

Sylwia:Czuję się o Niebo silniejsza, tak spokojnie, jak nigdy od dłuższego czasu zasnęłam.
Magdalena: „Czułam energię w dłoniach, czuję się niesamowicie lekko”. Dziękuję, Dziękuję
Ćwiczenie było niezwykłe. Grażynka

Błogi spokój, oto czym dzieliły się kobietki w trakcie spotkania. Chcesz go doświadczać?
Bardzo się cieszę na to niezwykłe doświadczenie i nowości jakie przygotowałam.

Co mówią Kobiety, które skorzystały z Kobieca Moc:Organizatorem wyzwania Nie jest Facebook, ani żadna firma/marka z nią związana.

Często zadawane pytania?

Czy wyzwanie online jest dostępne tylko teraz - raz w roku?
Tak, wyzwanie jest dostępne w określonym czasie podanym na tej stronie, raz w roku, w każdej chwili możesz do nas dołączyć w trakcie trwania wyzwania.
Czy wyzwanie jest bezpłatne?
Tak, wyzwanie przygotowałam specjalnie dla Ciebie bezpłatnie z okazji startu w nowy rok z „Kobieca Moc”.
Czy to wyzwanie jest dla mnie?
Bez względu na to czy chcesz zyskać lepszą pracę, więcej kontraktów czy wystartować z biznesem lub zacząć zarabiać w Internecie lub poza nim, to powinnaś poznać i stworzyć MOCNE fundamenty, na których zbudujesz stabilny i rozwojowy zawód lub biznes z pasją, a dzięki temu życie, które Pokochasz. Mocne fundamenty to RELACJE. To wyzwanie stworzyłam, by pomóc Ci budować lepsze relacje i zrealizować Twoje cele w tym roku.
Jak mogę dołączyć do wyzwania w trakcie jego trwania?
Jeśli nie jesteś na FB, to otrzymasz od nas materiały na mail.
Jak będą rozdawane Prezenty?
TAK, Prezenty będą rozdawane wśród aktywnych uczestniczek na Facebooku. I dla każdego uczestnika Prezent na Live Masterclass

Posłuchaj wywiadu, Kobieca Moc

O Agnieszcze Przybysz


cyfry-bio-Agnieszka-Przybysz-Coaching

Autorka Agnieszka Przybysz
Pionierka coachingu, ekspert relacji, autorka książek m.in bestsellera Przyciągnij miłość, coaching relacji, Przyciągnij Sukcesy z Pasją, Miłość & Pieniądze, Kobieca Moc, które pomogły tysiącom Polaków w kraju i za granicą.

Od 2000r. pomaga przedsiębiorczym kobietom z pasją mieć miłość, pieniądze, karierę lub biznes z pasją, odnosić sukcesy, mieć cudowne relacje, być doceniane, kochane i bogate, wnosząc wkład w życie innych ludzi. (Świadomym mężczyznom skutecznie pomogła budować relacje i zdobywać często pokaźne kontrakty).

Praktyk biznesu, z sukcesami w sprzedaży i marketingu. Przeszła drogę rozwoju od konsultanta do zarządzania sprzedażą znanych marek. Z zamiłowania przedsiębiorca z pasją pomagania ludziom.

Założycielka pierwszego w Polsce Coaching Institute.

Posiada największe doświadczenie w branży coachingu w Polsce i zdumiewającą skuteczność autorskich metod i narzędzi,które pomagają skutecznie uczestnikom w ponad 11 krajach Europy.


O czym świadczą liczne opinie uczestników programów – warsztatów online m.in ABC Przyciągnij Miłość, Kobieca Moc, Biznes z Pasją, MiP system online. Warsztaty stacjonarne live i online prowadzone z pasją od 2005r.

Widziana i słyszana w wielu mediach, m.in: TVP, TVN, Onet.Tv, Pytanie na Śniadanie, Radio Kolor, Wprost, Sens, Radio Zet, Forbes, Charaktery, Elle, Polskie Radio, Rock Radio, RDC, Radio PLUS, RMF, Home & Market, Gazeta Prawna. Szczęśliwa w wyjątkowym związku z Bratnią Duszą. Prywatną historię Agnieszki poznasz tutaj >>>