10 Kroków do Twojego CELU

Sekretne Duchowe Prawo

Masterclass webinar: 10 Kroków do CELU

finał wyzwania 5 Dni Bez „Narzekania” – Playbook z ćwiczeniami + Quiz 10 Mocy

Zostaw swoje imię i najlepszy email w oknie poniżej

🔒 Twoje dane są bezpieczne. Otrzymasz najpierw mail z prośbą o potwierdzenie zapisu.

Dlaczego warto skorzystać z wyzwania & warsztatu online

Podczas 5 dniowego wyzwania dowiesz się jak w prosty sposób podnosić Twoje wibracje energii, by żyć spokojniej, bez z stresu i szczęśliwie, cieszyć się obfitością.
Każde Twoje Myśli i Emocje mają wpływ na to jak się czujesz każdego dnia. A każdy Twój cel/ pragnienie składa się z kilku ważnych elementów/kroków – możesz dalej pracować ciężko i dużo, narzekać na brak czasu dla siebie lub dla bliskich, albo możesz sobie ułatwić życie. Co wybierasz?

Poznasz i doświadczysz podczas ćwiczeń, dlaczego, bez tego jednego elementu zrobionego we właściwy sposób, realizacja Twoich pragnień osobistych, życiowych, zawodowych czy rozwijanie biznesu to „ciernista droga” albo bolesny i długotrwały poród.
Nie martw się, pokażę Ci jak przestać „cofać się w tył” i poznasz 10 Kroków do CELU {dowolnego celu} – Sekretne Duchowe Prawo. Kobieca Moc jest w Tobie, gdy nauczysz się z niej korzystać w świecie chaosu i kontrastów. Zaproś koleżanki bądżmy razem, rozpocznij ten Rok z MOCĄ.

Ważne: wyzwanie jest bezpłatne tylko w trakcie jego trwania Zapraszamy. Otrzymasz transmisje + szybkie ćwiczenia PDF na Twoją skrytkę mailową.

Webinar        Bezpłatne Materiały       


Spotkania Live online        Prezenty


>

Co obejmuje Wyzwanie, które Pokochasz; Kobieca Moc & 5 Dni Bez „Narzekania”Dołącz także do grupy Kobieca Moc na Facebooku kliknij tu >>>

Bądź z nami w kontakcie przez mail i Messenger – powiadomimy Cię o publikacji >>

Krok 2: Na webinar konieczna jest rezerwacja miejsca poniżej:


Ewa: Dziękuje, że mogłam wziąć udział we wczorajszym webinarze. Medytacja bardzo mnie zrelaksowała i pozwoliła odciąć się od gonitwy i codziennych problemów.

Anna: „Płacz, energia i ciepło w sercu, co za ulga”.
Agnieszka: „Dziękuje za piękne i ciepłe spotkanie…”.

Sylwia:„Czuję się o Niebo silniejsza, tak spokojnie, jak nigdy od dłuższego czasu zasnęłam”.
Magdalena: „Czułam energię w dłoniach, czuję się niesamowicie lekko”. Dziękujeę, Dziękuję
„Ćwiczenie było niezwykłe”. Grażynka

Błogi spokój, oto czym dzieliły się kobietki w trakcie spotkania. Chcesz go doświadczać?
Bardzo się cieszę na to niezwykłe doświadczenie i nowości jakie przygotowałam.


Co mówią Kobiety, które skorzystały z Kobieca Moc:Organizatorem wyzwania Nie jest Facebook, ani żadna firma/marka z nią związana.

Często zadawane pytania?

Czy wyzwanie online jest dostępne tylko teraz - raz w roku?
Czy wyzwanie jest bezpłatne?
Czy to wyzwanie jest dla mnie?
Jak mogę dołączyć do wyzwania w trakcie jego trwania?
Jak będą rozdawane Prezenty?Posłuchaj wywiadu, Kobieca Moc


O Agnieszcze Przybysz


cyfry-bio-Agnieszka-Przybysz-Coaching

Autorka Agnieszka Przybysz
Pionierka coachingu, ekspert relacji, autorka książek m.in bestsellera Przyciągnij miłość – coaching relacji, Przyciągnij Sukcesy z Pasją, Miłość & Pieniądze, Kobieca Moc, które pomogły tysiącom Polaków w kraju i za granicą.

Od 2000r. pomaga przedsiębiorczym kobietom z pasją mieć miłość, pieniądze, karierę lub biznes z pasją, odnosić sukcesy, mieć cudowne relacje, być doceniane, kochane i bogate, wnosząc wkład w życie innych ludzi. (Świadomym mężczyznom skutecznie pomogła budować relacje i zdobywać często pokaźne kontrakty).

Praktyk biznesu, z sukcesami w sprzedaży i marketingu. Przeszła drogę rozwoju od konsultanta do zarządzania sprzedażą znanych marek. Z zamiłowania przedsiębiorca z pasją pomagania ludziom.

Założycielka pierwszego w Polsce Coaching Institute.

Posiada największe doświadczenie w branży coachingu w Polsce i zdumiewającą skuteczność autorskich metod i narzędzi,które pomagają skutecznie uczestnikom w ponad 11 krajach Europy.


O czym świadczą liczne opinie uczestników programów – warsztatów online m.in ABC Przyciągnij Miłość, Kobieca Moc, Biznes z Pasją, MiP system online. Warsztaty stacjonarne live i online prowadzone z pasją od 2005r.

Widziana i słyszana w wielu mediach, m.in: TVP, TVN, Onet.Tv, Pytanie na Śniadanie, Radio Kolor, Wprost, Sens, Radio Zet, Forbes, Charaktery, Elle, Polskie Radio, Rock Radio, RDC, Radio PLUS, RMF, Home & Market, Gazeta Prawna. Szczęśliwa w wyjątkowym związku z Bratnią Duszą. Prywatną historię Agnieszki poznasz tutaj >>>