Uczestniczki kmvip - Kobieca MOC Boski Plan | Odkryj Sekret Kobiecej Mocy. Przyciagnij Milosc do swojego zycia: prawo przyciagania w zwiazkach i relacjach. coaching relacji
kobieca-moc-agnieszka-przybysz-coaching

Do: Kobiet z Pasją, które chcą żyć w pełni swoich możliwości osobistych i biznesowych

Dnia 06.09.2016

Witam Cię serdecznie,

Jak wiele znasz kobiet, które poddane są presji, a nawet mobbingowi, a brakuje im odwagi by zmienić pracę?

Jak wiele znasz kobiet, które pracują w wyuczonym zawodzie, ale nie sprawia im to radości, czekają aż coś się samo zmieni?

Jak wiele znasz kobiet, które mają jakieś zainteresowania lub pasje, ale nie wiedzą jak zacząć je realizować w dobrze płatnej pracy lub biznesie?

A może znasz wiele kobiet, które nie mają jasności co jest ich pasją i borykają się ze zmianami, przechodząc z pracy do pracy, która nie daje im satysfakcji i godnego wynagrodzenia.

Pozwól, że przedstawię Ci wspaniałe kobiety, absolwentki i uczestniczki programów Kobieca MOC VIP, coachingu & mentoringu ze mną.

Oto jaka transformacja zaszła w ich życiu po zastosowaniu coachingu & mentoringu, skutecznych programów Kobieca Moc, fenomenalne, konkretne efekty osobiste, zawodowe, biznesowe, zmiana świadomości o 180 stopni: (mogłaś ją usłyszeć, w niektórych sesjach Kobieca Moc).

Data: 06.09.2016 o 20:05

„Droga Agnieszko ja chciałam Ci bardzo podziękować, pod jedną z sesji pisałam o moich problemach z tarczycą i guzkach na niej. I tak pisałaś brak możliwości wyrażania swojego zdania w pracy przyczynił się do mojej choroby.

Ale dzięki Kobiecej mocy, którą przerabiałam rano i wieczorem:) zwolniłam się z pracy. Wcześniej Wiedziałam, że bardzo źle mi się tam pracuje. Ale nie byłam wstanie się zwolnić ogarniał mnie strach. Po programie uczucie, że ja muszę coś zmienić i że muszę się stamtąd zwolnić było tak silne, że nikt ani nic nie było wstanie mnie przed tym powstrzymać.

Nie potrafię tego nazwać ale wiedziałam, że nie mogę tam wrócić. I tak po kolejnych ćwiczeniach odkryłam w sobie talent (którym miałam od dziecka bo mama nauczyła mnie szyć) i tak zaczęłam szyć obrusy i robić różne dekoracje dla domu.

Jeśli chodzi o moją tarczycę robię również medytację kolorami i za każdym razem z oczu puszczają się łzy. Bardzo dziękuję za wszystko:))

Pozdrawiam Bardzo gorąco, Dorota R.

2016-09-23 17:38
„Agnieszko, Moje postępy po programach to przede wszystkim większa świadomość dotycząca pieniędzy ich traktowania. Mają one do mnie swobodny dostęp, robię przemyślane zakupy. Mierzę siły na zamiary, wcześniej różnie z tym było. W tym roku mój partner obdarował mnie kolejną piękną biżuterią, wie że lubię tego typu prezenty widzi, że jestem szczęśliwa i jego to cieszy.
W tym roku sama mu zafundowałam męską bransoletkę, kosztowała sporo, ale czułam że to sprawdzian dla mnie bo gdy kupowałam był to impuls jak znak intuicji.

By zarabiać więcej musiałam jakby przekroczyć granice w wydaniu większej ilości pieniędzy, o której w częściej bym nie pomyślała. I okazało się, że strach mnie przerażał, że nie dam rady, że nie zarobię tyle ile potrzebuje, a tu nagle 4 tygodnie zarobiłam na prezent i jeszcze na moje potrzeby.

Oczywiście pieniądze były jedną kwestią, a przyjemność dania tego prezentu druga, w ogóle się nie spodziewał, miał łzy w oczach, nie umiał się zachować tak dziwne i niezwykle było to dla niego. A jaki fantastyczny seks miałam później ….. Rewelacja.:)

Mój partner, którego sobie zamówiłam przeszedł moje najcudowniejsze oczekiwania.

Agnieszka – absolwentka kilku edycji Kobieca MOC i KM VIP


Dołącz do nas teraz! Sprawdź specjalną okazję

sprawdz-wiecej

Mieszkasz za granicą lub szukasz opcji ONLINE z Indywidualnym kontaktem z Agnieszką Przybysz, sprawdź teraz: Kobieca Moc VIP 90 Dni do Twojej Mocy – 3 miesięczny coaching i mentoring, sprawdź Aplikcję tutaj >>>


„Po programie Kobieca Moc VIP i Miłość i Pieniądze system całkowicie zmieniłam podejście do pieniędzy.
Na początku było mi szkoda wydawać pieniędzy, cały czas oszczędzałam i ciągle brakowało mi pieniędzy. Po roku spłaciłam wszystkie zaległe zusy 500000zł, płacenie podatków nie stanowi już dla mnie problemu, bo uświadomiłaś mi, że to normalne, że jak się ma firmę to się płaci i pieniądze się znajdują. Pierwszy raz w lipcu wypłaciłam pensje z premiami, zaczęłam inwestować w swój rozwój bez wyrzutów i z radością, że na to zasługuje. Przyciągam nowych klientów.

Jestem Ci wdzięczna Agnieszko z całego serca, bo przez rok pracy z Tobą i twoimi programami bardzo dużo zmieniło się w moim życiu. Wcześniej od kilku lat chodziłam do psychologa, jeździłam na szkolenia, chodziłam na coaching, oglądałam secret, wszędzie mówili pokochaj siebie, ale ja nadal nie wiedziałam jak, dopiero Ty mi Agnieszko pokazałaś, mówiąc prostym językiem, pokazując kolejność, dając narzędzia jak to zrobić , zaczęłam to rozumieć teraz coraz bardziej kocham siebie, płacę sobie pensje, dbam o siebie, stawiam granice w pracy i wśród znajomych, przyjaciół.

Jestem bardziej spokojna, radosna. Bardzo Ci jestem wdzięczna Agnieszko za całe dobro, co się dzieje w moim życiu.
Ściskam, Agnieszka z południa Polski

Agnieszka z Norwegii mówi:

Agnieszka

Magdalena Markowska

Agata_Pawlak

Mieszkasz za granicą lub szukasz opcji ONLINE Kobieca Moc 3.0, sprawdź sesje audio z Forum wsparcia online tutaj >>>Małgosia

Mieszkasz za granicą lub szukasz opcji ONLINE z Indywidualnym kontaktem z Agnieszką Przybysz Kobieca Moc VIP – 3 miesięczny coaching i mentoring, sprawdź Aplikcję tutaj >>>Sylwia