opinie Agnieszka z Norwegii - Kobieca MOC Boski Plan | Odkryj Sekret Kobiecej Mocy. Przyciagnij Milosc do swojego zycia: prawo przyciagania w zwiazkach i relacjach. coaching relacji


Wzmocnij *Siebie*, by Przełamać STRACH & Wewnętrzne,
Ukryte Blokady i aktywować Twoją Kobiecą MOC,
byś miała Życie, które Pokochasz z Pasją.


Do: Kobiet z Pasją, które chcą żyć w pełni swoich możliwości osobistych i biznesowych

Dnia 7.09.2015 & 2017 & 2019r. godz: 10.08

Witam Cię serdecznie,

Jak wiele znasz kobiet, które mają własny biznes, ale nie sprawia im on pełnej radości?

Jak wiele znasz kobiet, które mają pasje, ale nie wiedzą jak je realizować w biznesie?

A może znasz wiele kobiet w biznesie, które ciągle poszukują sposobu jak rozwinąć swój biznes, by dawał im zarówno godne dochody jak i wiele satysfakcji z tego co czynią dla innych ludzi.

Agata-zNiemiec-Kobieca-MocPozwól, że przedstawię Ci wspaniałą kobietę, która nazywa się Agnieszka, pochodzi z Krakowa. Gdy ją poznałam w 2013r. prowadziła biznes w Krakowie ? salon fryzjerski i miała swoje zadowolone i lojalne klientki, kocha stylizacje, ale jednocześnie pracowała za granicą, by dofinansować swój biznes. Z wielu powodów osobistych nie chciała mieszkać w Polsce.

Jej życie osobiste i zawodowe wymagało wiele uwagi, ciągle towarzyszył jej strach o wszystko… ( jak sama przyznała), jak sobie poradzi w biznesie, jak znajdzie właściwego partnera życiowego, co zrobić ze związkiem, w którym wtedy była, (po kilku nieudanych związkach), jak zrealizuje swoje głębokie pragnienia, brakowało jej spokoju umysłu i sposobu na rozwiązanie tych wyzwań?

Oto jaka transformacja zaszła w jej życiu po zastosowaniu coachingu i kilku edycji programów Kobieca Moc, fenomenalne efekty i zmiana o 180 stopni: (mogłaś ją usłyszeć, w niektórych sesjach Kobieca Moc jak na bieżąco opowiadała o swoich wyzwaniach i postępach).

Data: 2015-09-05 19:23

Witaj Agnieszko,

Miałam odezwać się jakiś czas temu, ale ten czas tak szybko biegnie. U mnie dużo zmian, na lepsze; minął już rok odkąd jestem z moją bratnią duszą (F), układa nam się super, mieszkamy razem, mamy rewelacyjne kontakty ze sobą, dużo rozmawiamy, moi rodzice go zaakceptowali w 100 procentach. Chociaż miałam obawę jak to będzie, a oni go uwielbiają, jest plan i mają przylecieć na Święta Bożego Narodzenia do Norwegi, co dla mnie jest szokiem, bo moi rodzice pierwszy raz będą lecieć samolotem, bilety jeszcze nie kupione, bo ustalamy na ile wolnego dostaną, wierzę, że będzie z nami w te święta w Norwegii.

Byliśmy z F. na weselu w Polsce mojego kuzyna, i wszyscy byli zachwyceni moim F…, Najlepsze było gdy wróciliśmy do Krakowa F.. zaproponował wspólny wypad z moimi rodzicami i bratem na Rynek i na Wawel, ja nie do końca wierzyłam, że moi rodzice się zgodzą pójść, ale się zgodzili. Mój tata był pierwszy raz, od może 35 lat na Rynku w Krakowie i na Wawelu, to było niesamowite, a przecież mieszka w Krakowie.

Zamknęłam salon w Krakowie rok przed końcem kontraktu, udało mi się wynegocjować by bez żadnych konsekwencji zamknąć firmę, obecnie mają nowego fryzjera, który używa moich niektórych rzeczy, i dostaje za to miesięcznie 500 zł, nie jest to jeszcze uzgodnione z właścicielem, jak długo to będzie trwało, ale jest szansa, że odzyskam może średnią wartość tych rzeczy.

Dzięki temu, że zamknęłam salon jestem spokojniejsza i bardziej zadowolona ze wszystkiego, zakupiłam nowszy samochód, po świetnej okazji, z którego się bardzo cieszę. Dostałam kontrakt w mojej pracy na 100 procent, wcześniej miałam 50 i dorabiałam do 100, a teraz mam już pewne 100 procent.

Dodatkowo od 1 września otworzyłam działalność i podnajmuje stanowisko fryzjerskie w salonie i pracuje na własny rachunek, na razie popołudniami między 16.30 a 20.30. Do mojego F…. przyszedł znajomy, który zapytał czy nie byłabym zainteresowana podnajęciem stanowiska w salonie, ja się spotkałam z właścicielką, doszłyśmy do porozumienia i stało się:

Nawet zaczęłam ćwiczyć w domu, i udało mi się trochę schudnąć, i czuję się lepiej. Zapisałam się i chodzę na kurs norweskiego.

Jest świetnie jak widzisz
. Mam oczywiście czasem słabsze dni, mam problem z koleżanką z pracy, taki że działa mi na nerwy czasem. I przede wszystkim chciałabym dalej rozwijać się mentalnie, by nadal realizować moje marzenia i cele. Chcę budować moją wewnętrzną energię, rozwijać firmę i siebie.

Co myślisz Agnieszko co mogłabym zrobić w tym kierunku?

Pozdrawiam Cię ciepło i z głębi serca dziękuje za pomoc. Bardzo dziękuję!

Agnieszka Rapacz

Co mówi Agnieszka:

Dnia 2016-05-13 21:14 Agnieszka napisał(a):

Warsztat był super, bardzo mi się podobało. W sumie to nie chciało mi się wychodzić tyle, że musiałam:)
Na lotnisku byłam akurat 10 minut przed zamknięciem bramek. Rewelacyjnie było Cię spotkać na żywo z Twoją ?różową” energią.

Bardzo dziękuje za wskazówki, powoli zaczynam je wdrażać w życie.
Zastanawiam się nad podniesieniem cen dla moich polskich klientów, a płacą u mnie ponad połowę mniej niż gdy by korzystali z usług w salonie norweskim.

Często tego też nie doceniają, a raczej nie mają szacunku do mnie.
Poza tym mocno zapadła mi w pamięć wypowiedz Eweliny, gdy opowiadała gdy podniosła ceny za swoje usługi (korepetycje). I pozbyła się klientów narzekających, problemowych.

Co do lokalu to chyba jeszcze nie ten moment bo okazało się, że nie mają planów się przenosić, ale jestem czujna, wiem że coś przyjdzie.
Na warsztacie niektóre dziewczyny podchodziły do mnie i wypowiadały się na mój temat pozytywnie, mówiły, że fajnie opowiadam, a ja myślałam, że tak nie spójnie gadam, że się słuchać nie chce. To było takie miłe i budujące.

Szkolenie w Krakowie ze stylizacje było też super, naprawdę wykorzystałam ten czas w Polsce bardzo intensywnie.
Teraz wdrażam moją nową wiedzę w salonie 🙂

2019r. „Żyje mi się bardziej spokojnie i dobrze. Otworzyłam swój własny salon za granicą, w domu 🙂 i szykuję się do wielkich zmian życiowych :). Bardzo się cieszę.
Bardzo dużo marzeń spełniłam dzięki Tobie i Twojej pomocy, Twoim genialnym inspiracjom?.

Dołącz do nas teraz! Sprawdź specjalną okazjęsprawdz-wiecej

Mieszkasz za granicą lub szukasz opcji ONLINE z możliwością zadania pytań autorce, Agnieszce Przybysz, sprawdź teraz: Kobieca Moc coaching i mentoring Kobiece Puzzle Mocy, tutaj >>>


Dnia 14.05.2019 o 20:06
?Nie będę mogła wziąć udziału w ostatniej sesji bo jestem na wakacjach. Ale jestem energetycznie z wami. { dot. KM VIP 2019 – 90 DNI do Twojej Mocy}
Dzięki Agnieszce, która pomogła mi i pokazała jak to wszystko działa mogłam stworzyć dokładnie takie życie jakie chciałam.
Mam cudownego partnera, z którym świetnie się rozumiemy, który mnie bardzo kocha i ze wzajemnością. Mam fantastyczną pracę i zarabiam właśnie tyle o ile prosiłam w zamówieniu, a nawet więcej. Może dziwnie to zabrzmi ale z wysiłkiem szukam moich marzeń, jest mi dobrze tak jak jest. Owszem mam wyzwania ale one są kropla w morzu, bo jestem szczęśliwa w moim życiu.
Mogę się pochwalić że np. z koleżanką podniosłyśmy ceny naszych usług i w maju tzn. i ciągu 9 dni zarobiłam tyle ile zarabiałam za cały miesiąc w zeszłym roku.
Dziękuje z całego serca Agnieszce za wskazówki i pomoc i za los, że postawił ją na mojej drodze. Ja to nazywam współpracą i zapewne to nie koniec. Dziękuje do usłyszenia?. Agnieszka

Magdalena Markowska

Agata_Pawlak

Agnieszka

Mieszkasz za granicą lub szukasz opcji ONLINE Kobieca Moc coaching i mentoring Kobiece Puzzle Mocy, z Forum wsparcia online tutaj >>>Wiesia USA

Mieszkasz za granicą lub szukasz opcji ONLINE z kontaktem z autorką, Agnieszką Przybysz Akademia Kobieca Moc coaching i mentoring, Kobiece Puzzle Mocy sprawdź teraz tutaj >>>Sylwia

O AUTORCE

Polska prekursorka akcji Kobieca Moc, Agnieszka Przybysz
Pionierka coachingu, ekspert relacji, autorka książek m.in bestsellera Przyciągnij miłość ? IV wydanie coaching relacji, Przyciągnij Sukcesy z Pasją, Miłość & Pieniądze, Kobieca MOC, które pomogły tysiącom Polaków w kraju i za granicą.

Pomaga przedsiębiorczym kobietom z pasją mieć miłość, pieniądze, karierę lub biznes z pasją, odnosić sukcesy, mieć cudowne relacje, być doceniane, kochane i bogate, wnosząc wkład w życie innych ludzi. (Świadomym mężczyznom skutecznie pomogła budować relacje i zdobywać często pokaźne kontrakty).

Praktyk biznesu, z sukcesami w sprzedaży i marketingu. Przeszła drogę rozwoju od konsultanta do zarządzania sprzedażą znanych marek. Z zamiłowania przedsiębiorca z pasją pomagania ludziom.

Założycielka pierwszego w Polsce Coaching Institute.

Posiada największe doświadczenie w branży coachingu w Polsce i zdumiewającą skuteczność autorskich metod i narzędzi,które pomagają skutecznie uczestnikom w ponad 11 krajach Europy.


O czym świadczą liczne opinie uczestników programów m.in ABC Przyciągnij Miłość, Kobieca Moc, Biznes z Pasją, MiP system online.

Widziana i słyszana w wielu mediach, m.in: TVP, TVN, Onet.Tv, Pytanie na Śniadanie, Radio Kolor, Wprost, Sens, Radio Zet, Forbes, Charaktery, Elle, Polskie Radio, Rock Radio, RDC, Radio PLUS, RMF, Home & Market, Gazeta Prawna. Szczęśliwa w wyjątkowym związku z Bratnią Duszą. Prywatną historię Agnieszki poznasz tutaj >>>