opinie Małgorzata Kobieca Moc - Kobieca MOC Boski Plan | Odkryj Sekret Kobiecej Mocy. Przyciagnij Milosc do swojego zycia: prawo przyciagania w zwiazkach i relacjach. coaching relacji


Wzmocnij *Siebie*, by Przełamać STRACH & Wewnętrzne,
Ukryte Blokady i aktywować Twoją Kobiecą MOC,
byś miała Życie, które Pokochasz z Pasją.


Do: Kobiet z Pasją, które chcą żyć w pełni swoich możliwości w obecnych czasach wielkich przemian & przyspieszenia.

Dnia 15.05.2019r. godz: 8.18 pm

Witam Cię serdecznie,

Jak wiele znasz kobiet, które szukają szczęścia i miłości?

Jak wiele znasz kobiet, które szukają siebie i Bratniej Duszy?

Jak wiele znasz kobiet, które mają jakieś zainteresowania lub pasje, ale nie wiedzą jak zacząć je realizować w dobrze płatnej pracy lub biznesie?

A może znasz wiele kobiet, które nie mają jasności co jest ich pasją i borykają się ze zmianami, przechodząc z pracy do pracy, która nie daje im satysfakcji i godnego wynagrodzenia.

Pozwól, że przedstawię Ci wspaniałą kobietę, nazywa się Małgorzata, poznałam ją pierwszy raz zaledwie 4 miesiące temu 🙂 online w moim programie Kobieca Moc VIP. A wygląda na to jakbyśmy znały się wielki, tak wiele osiągnęła przez ten krótki czas w wielu obszarach życia jednocześnie.

Gdy ją poznałam mieszkała z EX mężem, a w relacji była z Bratnią Duszą oczekując na Jego decyzje… Przy okazji polubiła bardziej swoją pracę. Najlepiej opisała to Ona sama.

Dnia 14 maja 2019 o 16:46 Małgorzata E. @ napisał(a):

Witam serdecznie Pani Agnieszko, postępy idą w bardzo dobrym kierunku, choć przyznam, że czas umyka niemiłosiernie szybko, ale w szczęściu i spełnieniu ?

Obiecałam, że podzielę się swoimi przeżyciami i osiągnięciami dzięki uczestnictwu w tych warsztatach. Nadal jestem pod ogromnym wrażeniem jaką siłę i wiedzę zdobyłam na tych sesjach. Rozpoczynając ten program czułam ogromną determinację zmiany swojego życia, bo wiedziałam, że jestem w niewłaściwym miejscu, ale brakowało mi odwagi do podjęcia odpowiednich kroków. Okazało się, że bardzo szybko nabrałam siły rozpędu do kolejnego działania, wiedza, którą zdobywałam pozwoliła mi osiągnąć cudowny stan spokoju i równowagi emocjonalnej ? to była jedna z moich intencji ?

Listopad i grudzień 2018r. był dla mnie niezwykle trudny pod względem emocjonalnym, osiągam najwyższy poziom samo destrukcji. Rozpoczęłam intensywnie poszukiwać pomocy, ale nie chciałam użalania się nad sobą, potrzebowałam motywacji by zacząć działać. Podczas poszukiwań w internecie natknęłam się na artykuł dotyczący książki pani Agnieszki ?Przyciągnij Miłość? i tak się zaczęła moja intensywna praca nad moją osobowością. Przeczytałam książkę, odsłuchiwałam webinary i w końcu skontaktowałam się z panią Agnieszką, ta jedna rozmowa uświadomiła mi, że to jest to czego szukam i potrzebuję. Przed rozpoczęciem sesji KM VIP uczestniczyłam w webinarach ABC PM, w pewnym momencie uczestniczyłam w dwóch programach jednocześnie, niezwykle intensywnie ale warto!Małgorzata Kobieca Moc VIP

Zaskakująco dla mnie samej, dość szybko przyszły efekty, bo przede wszystkim odzyskałam równowagę emocjonalną. Zdobyłam się na odwagę by napisać wiadomość do Maćka, którego od wieeelu lat (blisko 30-tu) uważałam za moją wielką miłość, a w ostatnim czasie Bratnią Duszę.

Wiadomość zawierała kluczową informację, określiłam konkretny czas na podjęcie decyzji, w którą stronę zmierzamy, czy wspólną drogą, czy osobno. Żadnych warunków i obwiniania. Do tego czasu pozostając bez kontaktu. Pisząc wiadomość, już czułam się wolna emocjonalnie, przestałam projektować w mojej głowie przyszłość z Maćkiem, bo niezależnie od jego decyzji dążyłam do mojego własnego szczęścia. W końcu zrozumiałam co znaczy ?pokochać siebie? i ?być szczęśliwa sama ze sobą?. Nie miałam żalu, ani pretensji, nie czułam goryczy, byłam szczęśliwa i wreszcie miałam wolną głowę od natłoku myśli. Ten stan trwa do dzisiaj.

Jak już wszystkie Panie wiecie, w trakcie warsztatów poznałam cudownego mężczyznę, to przyszło tak nagle i niespodziewanie, właśnie wtedy kiedy pracowałyśmy nad intuicją ? Po wielu latach znowu dopuściłam moją intuicję do głosu ? Wszystko zadziało się w piorunującym tempie:

01.03.2018 ? po roku milczenia odezwał się do mnie Maciek. Znowu założyłam sobie, że to coś znaczy i to jest ten czas by coś zrobić z nasza znajomością ? właśnie ?coś?, ale co konkretnie? Wtedy nie określiłam tego, tylko żyłam we własnej iluzji i z własną projekcją, nie słuchając otaczających mnie komunikatów, nawet tych od Maćka
Od czerwca do października 2018 toczyły się między mną a Maćkiem rozmowy, że może warto spróbować być w końcu razem, ale musimy pozamykać swoje dotychczasowe relacje. Właściwie już w październiku dość mocno osłabiły się nasze kontakty.

03.11.2018 wspólny weekend z Maćkiem. Intuicja krzyczała, a ja udawałam, że nie słyszę.

Przez resztę listopada i cały grudzień 2018 trwała walka samej ze sobą by nie oszaleć ? koszmarnie to wspominam.

W połowie stycznia 2019 nastąpił przełom, byłam tak zdeterminowana do działania by się nie poddać i walczyć o siebie. Od tego czasu zaczęłam zgłębiać wiedzę dotyczącą samorozwoju i bycia szczęśliwą.

09-10.03.2019 wyjechałam do Sopotu, jeszcze nadal z nadzieją, że pojawi się również Maciek. Tak się nie stało, a mimo to nie czułam przygnębienia, nie uroniłam łzy ? zmusił się do tego, ale nie były szczere.

10.03.2019 wysłałam wiadomość do Maćka, ona nie była pożegnalna, ale określiłam się co jest dla mnie ważne.

15.03.2019 nieoczekiwanie zjawił się ON ? Przemek. Poznaliśmy się przez FB, wcześniej się nie znaliśmy i nikt nas nie swatał ze sobą. Po prostu napisał na Messengerze i tak się zaczęły nasze wielogodzinne korespondencje. Już po 4 dniach wiedzieliśmy, że to jest to czego chcemy. Spotkaliśmy się na żywo 21.03.2019 by trwać w objęciach nie wiem ile czasu, zupełnie nie kontrolowaliśmy czasu.

Piękne i wspaniałe uczucie, jakiego nigdy wcześniej nie doświadczyłam.

14.03.2019 zamieszkaliśmy razem. Nie żałujemy tej decyzji. Jesteśmy szczęśliwi. Spełniamy się w naszych rolach. Brakuje nam czasu by nacieszyć się sobą, ale każda chwila jest dla nas cenna i ważna.

Obydwoje mamy ogromną potrzebę bliskości siebie, Przemek troszczy się o mnie jak nikt nigdy dotąd.

Poznałam dzieci Przemka, a on moje i moją wnuczkę ? Razem byliśmy w szpitalu ? tak, tak 26.04.2019 urodziła się moja wnusia Aurelia. Dzieci nas zaakceptowały i całą zaistniałą sytuację, a w najbliższy weekend poznają się ze sobą nasze dzieci.

Uwielbiamy z Przemkiem wspólnie spędzać czas, dużo rozmawiamy, nawet kiedy wracam do domu i wiem, że za chwilę się zobaczymy. Brakuje nam czasu na sen ?

Pani Agnieszko, ogromne podziękowania i również Pani życzę dalszych sukcesów w każdej dziedzinie życia ???
Małgorzata


Posłuchaj innych kobiet z Kobieca Moc, które łączyłą się z nami na sesje przez skype lub online:


Co mówi Ania:


„Jestem na drugim roku, a ogólnie przewidziane są trzy lata do dyplomu. Zależy mi na tej szkole. Udało się porozumieć z pracodawcą, który dofinasował szkołę, by mogła zmienić pracę”. Potrzebowała nowych wyzwań w pracy, by czuć, że się rozwija.
I pojawił się On w jej życiu, Bratnia Dusza. Przeprowadziła się do innego miasta 😉

Dołącz do nas teraz! Sprawdź warsztaty online, program Akademii Kobieca MOC – Kobiece PUZZLE Mocy

sprawdz-wiecej

Mieszkasz za granicą lub szukasz opcji ONLINE z możliwością zadania pytań autorce, Agnieszce Przybysz, sprawdź teraz: Kobieca Moc coaching i mentoring Kobiece Puzzle Mocy, tutaj >>>
Agata_Pawlak

Wiesia Rudzka, USA

Mieszkasz za granicą lub szukasz opcji ONLINE z możliwością zadania pytań autorce, Agnieszce Przybysz, sprawdź teraz: Kobieca Moc coaching i mentoring Kobiece Puzzle Mocy, program i dołącz tutaj >>>
Magdalena Markowska

Szukasz profesjonalnego wsparcia i skutecznych narzędzi

Szukasz opcji ONLINE z możliwością zadania pytań autorce, Agnieszce Przybysz, sprawdź teraz: Kobieca Moc coaching i mentoring – Kobiece Puzzle Mocy, teraz tutaj >>>O AUTORCE

Polska prekursorka akcji Kobieca Moc, Agnieszka Przybysz
Pionierka coachingu, ekspert relacji, autorka książek m.in bestsellera Przyciągnij miłość ? IV wydanie coaching relacji, Przyciągnij Sukcesy z Pasją, Miłość & Pieniądze, Kobieca MOC, które pomogły tysiącom Polaków w kraju i za granicą.

Pomaga przedsiębiorczym kobietom z pasją mieć miłość, pieniądze, karierę lub biznes z pasją, odnosić sukcesy, mieć cudowne relacje, być doceniane, kochane i bogate, wnosząc wkład w życie innych ludzi. (Świadomym mężczyznom skutecznie pomogła budować relacje i zdobywać często pokaźne kontrakty).

Praktyk biznesu, z sukcesami w sprzedaży i marketingu. Przeszła drogę rozwoju od konsultanta do zarządzania sprzedażą znanych marek. Z zamiłowania przedsiębiorca z pasją pomagania ludziom.

Założycielka pierwszego w Polsce Coaching Institute.

Posiada największe doświadczenie w branży coachingu w Polsce i zdumiewającą skuteczność autorskich metod i narzędzi,które pomagają skutecznie uczestnikom w ponad 11 krajach Europy.


O czym świadczą liczne opinie uczestników programów m.in ABC Przyciągnij Miłość, Kobieca Moc, Biznes z Pasją, MiP system online.

Widziana i słyszana w wielu mediach, m.in: TVP, TVN, Onet.Tv, Pytanie na Śniadanie, Radio Kolor, Wprost, Sens, Radio Zet, Forbes, Charaktery, Elle, Polskie Radio, Rock Radio, RDC, Radio PLUS, RMF, Home & Market, Gazeta Prawna. Szczęśliwa w wyjątkowym związku z Bratnią Duszą. Prywatną historię Agnieszki poznasz tutaj >>>